5 راه یک دوچرخه الکتریکی خواهد زندگی خود را تغییر دهید

شما آن را متوجه ممکن است اما دوچرخه برقی داشتن یک بیت از یک لحظه. Ebike فروش سر به فلک کشید با 91% از سال 2017 تا 2018 و برخی از کارشناسان انتظار 130 میلیون دوچرخه برقی به کامپیوتر در سراسر ایالات متحده توسط 2023—دور پیشی تعداد برقی اتومبیل ها و کامیون ها پیش بینی می شود در جاده ها ، اگر شما در حال حاضر بخشی از خدمه که نمیفهمد چگونه دوچرخه برقی می تواند زندگی شما را دگرگون ما گرد کرده ام تا دلایل که چرا شما نمی توانید استطاعت به سوار (جناس در نظر گرفته) موج.

شما صرفه جویی در پول.

تعویض درایو برای ebike سواری یکی از سریعترین و سالمترین راه برای ایجاد غول فرورفتگی در بودجه خود را. یک برآورد از قدرت راد دوچرخه نشان می دهد که چگونه سوئیچینگ رفت و آمد خود را از ماشین به ebike می توانید صرفه جویی تا آنجا که $7,409 در یک سال است.

شما می دانید که بودجه خود را بهترین. فکر می کنم در مورد هزینه های حمل و نقل از بارگذاری سواری به پول گاز به مترو کرایه خودرو تعمیر و نگهداری و انجام سریع محاسبات ریاضی برای دیدن چقدر شما می توانید صرفه جویی در کار یک ebike به شیوه زندگی خود را.

آن را انقلابی در رفت و آمد خود را.

تاپیک فانتزی های معمولی دوچرخه سوار به کار (نشان دادن تا تازه به عنوان یک دیزی درست در زمان) و یک استاندارد دوچرخه رفت و آمد (رفتند sprints پس از متوجه شما نیست Tour de France دوچرخهسواری شما فکر می کنید شما سعی در پنهان کردن خود را در عرق چاله از رئیس خود).

اما رفت و آمد بر روی یک دوچرخه الکتریکی تبدیل می شود که فانتزی را به واقعیت. همراه با اصلاح زمان سوار خود را—فقط چقدر شما بستگی دارد فاصله زمین اما یک ebike بهینه سازی شده برای رفت و آمد می اسلش 27 دقیقه استاندارد سوار به 15 دقیقه—سرعت و سهولت سوار اجازه می دهد تا شما را به نشان می دهد تا بدون نگاه مثل شما نیاز به یک دوش و یک Gatorade.

به علاوه با لوازم جانبی مانند سبد و صندلی کودکشما می تواند خندق ماشین و کارهای مانند مهد کودک رها کردن و هدف اجرا می شود و همه بخشی از برق خود را سوار به کار می کنند.

این کمک خواهد کرد که شما را به یک معنای کاملا جدید به آخر هفته جنگجو.

اما ebikes نیست همه کار و هیچ بازی. آنها ابزارهای عالی برای ساخت بسیاری از زمان شما باید به کاوش در خارج از منزل بزرگ از آنجا که آنها اجازه می دهد تا شما را به سفر دورتر و سریعتر. آسان به دندانه دار کردن به پشت یک ماشین و یا برابر به تنه یا RV آنها به اندازه کافی همراه به صدای یورتمه رفتن اسب سریع شنبه چرخش اما در طولانی مدت به اندازه کافی به شما از طریق تمام آخر هفته کمپینگ سفر ،

Ebikes با چربی لاستیک می تواند کمک به شما در مقابله با زمین که یک دوچرخه معمولی نمی تواند در حالی که فوق العاده آرام اما توانا شکار دوچرخه می تواند یک راه مقرون به صرفه به بازحمت حرکت کردن از طریق گل و لای و شن و ماسه و یا برف به سهام یک نقطه است که دیگر شکارچیان را پیدا کند.

آن را “تنبل” گزینه شما ممکن است فکر می کنم آن است.

Ebikes دریافت به عنوان رد تنبل نسخه از دوچرخه سواری. و در حالی که این درست است که سواری می تواند گاهی اوقات به نظر می رسد گردیده بدن خود را هنوز هم گرفتن فواید ورزش. یک مطالعه ردیابی قبلا بیحرکت بزرگسالان که در زمان ebiking. پس از یک ماه آنها تا به حال بیشتر تناسب اندام هوازی بهتر قند خون کنترل یک روند به سمت کاهش چربی بدن و از همه مهمتر میل به نگه داشتن, روش سوارکاری با وجود اشکال دیگر از ورزش هرگز فریبنده آنها را قبل از.

به علاوه وجود دارد که مردم برای آنها کمتر جسمی مالیات سواری می تواند یک تعویض بازی. تعادل و عملکرد موتور مورد نیاز برای دوچرخه سواری می تواند کمک به کاهش علائم بیماری هایی مانند پارکینسون و آلزایمر در پیری جمعیت. و انجام آن در یک ebike می تواند کمک به سالمندان دریافت تمام مزایای آن بدون لحاظ جسمی طاقت فرسا خود را ساخت یک راه عالی برای فعال ماندن و سالم با بستگان و دوستان است.

شما خواهید بود به انجام بخشی خود را برای کمک به این سیاره است.

پوسته پوسته شدن پشت رانندگی خود را مایل به 5000 نفر در هر سال می تواند بریده بریده رد پای کربن خود را با 15 درصدو کمک به شما تندرستی جسمی و روحی در این فرآیند است. شده است وجود دارد هرگز یک مهم تر زمان شروع به ساخت این فداکاری است که کمک خواهد کرد که نگه داشتن زمین سالم است. پس چرا یک سوئیچ الکتریکی است که احساس می کند مانند چیزی جز قربانی ؟

علاقه مند به کشف دلایل حتی بیشتر شما می توانید با بهره مندی از یک ebike? راد قدرت دوچرخه ارائه شده است فوتوریسم خوانندگان یک افزودنی در لوازم جانبی به ارزش 100 دلار هنگامی که شما خرید یک ebike. فقط اضافه کردن کد تخفیف “فوتوریسم” در پرداخت و دریافت آماده برای سوار شدن که زندگی شما تغییر خواهد کرد. پیشنهاد منقضی 4/10/20 در 11:30 PDT و نمی تواند در ترکیب با سایر تخفیف و یا تبلیغات. ایالات متحده تنها.


فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با RadPower دوچرخه که با حمایت این پست. آنها به ما کمک نگه داشتن چراغ. این پست نیست و منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>