5 نکته برای معلمان کار از خانه

به عنوان معلمان در تلاش برای بهینه سازی دیجیتال آموزش در طول COVID-19 بحران یک کارشناس ارائه می دهد پنج نکته برای نحوه پیاده سازی موثر آنلاین آموزش.

انجام دیجیتال آموزش درستی است که هیچ قطعه ای از کیک می گوید: هله Mathiasen یک استاد در علوم طبیعی تعلیم گروه در دانشگاه کپنهاگ و متخصص در رسانه های دیجیتال و یادگیری است.

“روشن است که در این تاج-عصر ما درگیر در یادگیری آزمایش. بسیاری از معلمان هرگز اقدام به آموزش آنلاین. آنها در حال رانندگی اتومبیل های مسابقه در حالی که جاده ها هنوز در حال هموار کرد. این می تواند پیامد ها و نتایج یادگیری از دانش آموزان در همه سنین,” او می گوید.

در اینجا Mathiasen بالا-پنج نکته برای معلمان در حال حاضر آموزش آنلاین:

1. ساختار

در هنگام استفاده از سیستم عامل های دیجیتال مانند زوم و یا تیم برای آموزش ضروری است که دانش آموزان و دانشجویان را در درک آنچه آنها در حال شرکت در زمانی که برای انجام چه و چرا. ضروری است که آنها تجربه یک چارچوب مشخص و آموزش ساختار.

“به عنوان یک نقطه عزیمت نگه داشتن به یک برنامه برای هر درس” Mathiasen می گوید. “برای مثال در 9 هستم یک توضیح وجود دارد از اهداف آموزش که در طی آن دانش آموزان باید از این فرصت به سوال بپرسید. در 9:15 AM واگذاری ارائه شده است قبل از دانش آموزان سر به دیجیتال اتاق گروه در 9:25 ق. ظ و با هم کار کنند تا 10. پس از آن یک روکش می تواند در یک کلاس گسترده عمومی.”

2. دیدار با انتظارات

به منظور برای آموزش آنلاین به موفقیت مهم است که همه شامل است در شرایط آموزش و قبول این فرض در حال تدریس در راه های جدید از طریق اینترنت. آن حیاتی برای دانش آموزان و دانشجویان به احساس می کنید که آنها می گویند و گنجانده شده است.

Mathiasen اشاره می کند که ایجاد انتظارات متقابل بهتر است به دست آورد اگر شما توضیح هدف خود را آموزش.

“هنگامی که دانش آموزان را در درک چه نقطه ای از آموزش است که آن است که اغلب برای آنها آسان تر برای پیدا کردن معنا در صرف وقت و انرژی در انجام وظایف است,” او می گوید.

3. بررسی کنید در

با توجه به Mathiasen زمانی که coronavirus دوران دانش آموزان دریافت نمی, “سلام, آغوش” از همسالان خود بسیار مهم است برای شروع درس با همه سلام.

“سریع سلام از هر دانش آموز نیاز به بیش از ده ثانیه هر زمان باید کنار گذاشته برای این روز طرح درس. اما از آن است که از اهمیت زیادی برای جامعه و برای انگیزه که هر کس احساس می کند دیده می شود و شنیده می شود به عنوان آنجا که ممکن است. انجام این کار باعث می شود همه احساس بیشتر گنجانده شده است و بخشی از جامعه” او می گوید.

علاوه بر این بهتر است اگر شما به نوبه خود بر روی وب کم خود را به طوری که شما می توانید دیدن همه ویدئو و یا حداقل یک عکس از خودتان و برای تقویت احساس یک جامعه است.

4) متفاوت خود را آموزش

کلید نگه داشتن دانش آموزان و دانشجویان مشغول در طول چند ساعت آنلاین آموزش انواع Mathiasen می گوید. برای مثال تک گویی های طولانی و سخنرانی هستند ” ،

“سخنرانی که در آن معلم به سادگی مذاکرات به طور کلی باید محدود به حداکثر 15 دقیقه—دانش آموزان می توانند تمرکز فراتر از آن. متفاوت آموزش از طریق کار گروهی که در آن دانش آموزان در حال تقسیم کردن و بحث در مورد تکالیف خود را در یکی دیگر از انجمن آنلاین. همچنین شامل تکالیف که در آن آنها باید به صورت جداگانه—برای 20 دقیقه به عنوان مثال—قبل از انجام یک مشترک روکش در مجمع عمومی” او نشان می دهد.

5. رها آزمونها بدون پیگیری و شامل دانش آموزان

به عنوان آخرین نقطه Mathiasen مشتاق است به تمرکز بر اهمیت مربوط به دانش آموزان و دانشجویان و به خاطر سپردن به پیگیری تکالیف. در انجام این کار, او سوال یادگیری نتیجه به طور گسترده ای استفاده می شود دیجیتال آزمونها مانند Kahoot و Clickers که در آن دانش آموزان پاسخ مربی سوالات ایجاد شده در مورد مواد.

“هنگامی که با استفاده از آزمونها در این درس مهم است که دانش آموزان و دانشجویان باید این فرصت را به بحث در مورد پیشنهادات خود را—یا در گروه و یا در عمومی با معلم. بدون بحث وجود دارد این است که هیچ منطقی برای دانشجويان پاسخ و بدون پیگیری ما این ریسک را که درک چرا جواب درست بود یا اشتباه خواهد بود به طور کامل طفره رفت. یادگیری و ارتباطی محکم محدود,” او می گوید.

به طور کلی Mathiasen است “بسیار تحت تاثیر قرار” با چگونه بسیاری از مدرسان انداخته اند خود را از صمیم قلب به آموزش آنلاین و بدون داشتن هر گونه تجربه در انجام این کار قبلا.

او امیدوار است که در پی coronavirus بحران ما تمام شده است یادآوری اهمیت توسعه آموزشی مهارت های دیجیتال در محیط های یادگیری و قادر به ارزیابی و توجیه فرصت ها و محدودیت ها از فن آوری های دیجیتال.

منبع: دانشگاه کپنهاگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de