5 حقایق شگفت آور در مورد رد حساسیت

به یاد داشته باشید اولین بار شما خواسته کسی است ؟ که آیا آن را در مدرسه و یا به خوبی به بزرگسالی من شرط می بندم آن را حداقل یک کمی خسته کننده اعصاب. اگر چه آنها می گویند ، بدتر چه می شود اگر آنها را سرگرم کننده از شما و یا نشان دادن ترحم? اگر آنها آن را به نظر می رسد مانند آن را مسخره بود برای شما حتی بپرسید ؟

این فرضی کابوس حالات را حتی دلیرترین از ما از ترس رد. ولی در کل ما نمی راه رفتن در اطراف در انتظار مردم برای ما رد. ما نیز به طور مداوم در مواظب برای یافتن سرنخ هایی که رد مورد اتفاق می افتد.

برای برخی از افراد رد و به نظر می رسد در اطراف هر گوشه. آنها “مشتاقانه در انتظار به آسانی قابل درک و به شدت واکنش نشان می دهند” به رد و یا ممکن است رد. روانشناسان به این “بالا رد حساسیت.”

رد حساسیت ممکن است به نظر می رسد مانند یک فاز میانی دانش آموزان از طریق آنها به عنوان ناشیانه حرکت بلوغ تلاش برای کشف کردن بزرگسالان بیشتر-مانند روابط اجتماعی است. اما آن اتفاق می افتد برای بزرگسالان در تمام سنین است. و آن را به همان چیزی که به عنوان یک کمی خجالتی یا عاطفی حساس است. وجود دارد راه خاص است که ما مغز و بدن رفتار می کنند که ما به شدت حساس به رد و اغلب بسیار واقعی عواقب.

در اینجا چیزی است که دانشمندان علوم اعصاب و روانشناسان در مورد آموخته رد حساسیت از جمله سرنخ برای چگونه برای به دست آوردن برخی از امداد رسانی از درک آن.

“ادامه مطلب “5 حقایق شگفت آور در مورد رد حساسیت” در QuickAndDirtyTips.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>