4 راه برای جلوگیری از کلیشه افراد مسن در طول COVID-19

این COVID-19 همه گیر می شود “طوفان کامل” برای تقویت کلیشه ها در مورد افراد مسن جیک هارود استدلال می کند.

“برخی از گفتمان اطراف COVID است من فکر می کنم پیشنهاد می شود که افراد کمتر با ارزش, شاید, اما که آن را بیشتر قابل قبول برای یک فرد مسن تر به مرگ…”

بسیاری از مردم در حال نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی خود را پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ در میان COVID-19 pandemic به عنوان سن 65 ساله و مسن تر نشان داده شده است به ویژه آسیب پذیر به ویروس.

اما چگونه مردم رویکرد مراقبت و برقراری ارتباط با افراد مسن در زندگی خود مهم است می گوید هارود یک استاد ارتباطات در دانشگاه آریزونا که مطالعات مشکلاتی که بوجود می آیند که اعضای گروه های سنی مختلف با یکدیگر ارتباط برقرار.

در اینجا او ارائه می دهد راهنمایی برای اعضای خانواده و مراقبان برای برقراری ارتباط با احترام.

افراد مسن و COVID-19 همه گیر

این ویروس به برجسته اغلب تصور غلط که افراد مسن ضعیف و نیاز به محافظت می شود که می تواند منجر جوانتر خود سرپرست یا اعضای خانواده را به یک سایه و یا رویکرد پدرسالارانه می گوید هارود.

او با اشاره به تکرار حکایت او را شنیده از برخی میانسال مردم: که خود پدر و مادر هستند نه مصرف به طور جدی کارشناسان بهداشت توصیه به ماندن در خانه. این می تواند منجر به این مفهوم است که بزرگسالان میانسال می دانم که چه چیزی بهترین را برای افراد مسن و کودکان به طور یکسان هارود می گوید.

“که مربوط به برخی از کلیشه های رایج از سن مثل دوران کودکی دوم,” او می گوید. “اغلب کسانی که کلیشه های بسیار مفید نیست زیرا افراد مسن نیاز ها و توانایی های بسیار متفاوت هستند از بچه ها بدیهی است.”

هارود می گوید سرپرستان و فرزندان مراقبت از افراد مسن باید کاملا آگاه باشید که چگونه آنها در حال صحبت کردن به افراد مسن برای جلوگیری از استفاده از سایه زبان. او ارائه می دهد توصیه های زیر:

  • سوال و پیشنهاد جایگزین. اگر یک فرد مسن تر است در مورد قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر با رفتن به فروشگاه مواد غذایی به عنوان مثال پرسیدن “آیا شما می دانید که شما می توانید آن را تحویل داده است ؟” می تواند یک جایگزین بهتر به سادگی گفتن آنها را آنها نباید بروید.
  • درخواست تجدید نظر به روابط. در هنگام برقراری ارتباط با افراد مسن که به نظر می رسد بی اعتنا یا بی مورد عواقب ناشی از گرفتن COVID-19—کسانی که اتخاذ یک “من تا به حال یک اجرای خوب” ذهنیت—سعی کنید آنها یادآوری است که نادیده گرفتن فیزیکی فاصله توصیه ها می تواند منجر به گرفتن عزیزان خود بیمار است.
  • در نظر گرفتن و شناخت نسبت به زندگی فردی شرایط. آن ممکن است بسیار مشکل تر برای یک فرد مسن تر که به تنهایی زندگی می کند به شدت وفادار به فاصله فیزیکی توصیه هایی از آن را برای کسی که زندگی با یک مرد متاهل. اگر تنهایی رانندگی مخاطره آمیز رفتار اعضای خانواده می تواند به دنبال راه هایی برای افزایش تعامل اجتماعی—از یک فاصله امن—با اعضای خانواده.
  • نمی نوشتن تکنولوژی به عنوان یک جایگزین مناسب به فرد دریافت-togethers. این تصور که افراد مسن خوب نیست در استفاده از تکنولوژی دیگری است فراگیر و سودمند کلیشه ها هارود می گوید.

هارود همچنین تاکید می کند که جوان و میانسال مردم باید تشخیص دهند که چگونه “مسخره متنوع” افراد مسن هستند. COVID-19 کمک می کند نشان می دهد که او می گوید.

“اگر شما سالم هستید 66 ساله که نمی باید هر گونه شرایط بهداشتی مزمن شما در موقعیت های مختلف با توجه به کروناویروس از اگر شما یک 82 ساله با یک زمینه ای مزمن تنفسی شکایت” هارود می گوید. “تفکر که ما باید در برقراری ارتباط به آن دو نفر در همان راه و یا که آنها باید یک آسیب پذیری مشابه به این بیماری خواهد بود نادرست است.”

تغییر امکان پذیر است

هر چند این ویروس به برجسته برخی از کلیشه های منفی نگه داشتن مردم در مورد افراد مسن هارود می گوید: تمرکز بر روی این جمعیت هنوز هم می تواند منجر به تغییرات مثبت به خصوص به چگونه افراد مسن هستند و برای مراقبت به عنوان ویروس ریپ از طریق خانه های پرستاری و چگونه ارتباط خود را با فن آوری مشاهده شده توسط جامعه است.

یک تغییر هارود می گوید او امیدوار است برای از بین بردن “سالمندان” از واژگان—یک عبارت او می گوید همگن و dehumanizing. “سالمندان” و “افراد” بهتر است گزینه های هارود می گوید و اضافه کرد که برخی از گروه ها و حتی اصلاح “مردم” به رایگان آن را از آن معانی منفی است.

همه گیر همچنین بر نقش مهم است که افراد مسن در جامعه هارود می گوید. برای مثال او اشاره می کند که بسیاری از افراد مسن نیز مراقبان و اگر آنها مریض و یا می میرند و کسانی که مسئولیت باید سقوط به دیگران است.

“برخی از گفتمان اطراف COVID است من فکر می کنم پیشنهاد می شود که افراد کمتر با ارزش, شاید, اما که آن را بیشتر قابل قبول برای یک فرد مسن تر به مرگ ناشی از این بیماری از یک فرد جوان” هارود می گوید.

“که از دست می دهد با این ایده که افراد واقعا کمک به جامعه و است که آنها فقط به عنوان با ارزش اعضای جامعه است.”

بهترین فرد برای اثبات آن نقطه هارود می گوید می تواند Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و ملت منجر به بیماری های عفونی متخصص. Fauci است که 79 سال سن دارد.

“هنگامی که افراد مسن تر می میرند” هارود می گوید: “ما در حال از دست دادن مردم او را دوست دارم.”

منبع: دانشگاه آریزونا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>