4 نکته برای محافظت از خود را در خواب در COVID-19 همه گیر

با اختلال COVID-19 pandemic, این مهم است برای بدست آوردن کیفیت خواب, محققان هشدار می دهند.

این COVID-19 همه گیر اتحادش را تغییر زندگی مردم در سراسر جهان است. بسیاری از مردم قادر به رفتن به محل کار برخی از آنها دیده می شود ساعت خود را قطع کرده و برخی نیز تا به حال کار خود را چشم انداز تغییر کرده است. تقریبا هر کس تا به حال روال عادی خود ناراحت است در یک راه یا دیگری توسط COVID-19 و الگوی خواب آنها ممکن است به خطر بیافتد ،

“در میان یک نبرد عمده آن را سخت به فکر می کنم از خواب به عنوان یک اولویت است, اما این درست است!”

محققان با قرار دادن با هم یک راهنمایی برای محافظت از خود خواب برای دانش آموزان, اما آنها همچنین می تواند کار را برای جمعیت عمومی در زمانی که خود سلامت روان و خواب رنج می برند ممکن است.

“همکاران من و من انگیزه شد به قرار دادن با هم یک پوستر ساده برای به اشتراک گذاشتن برخی از سعی و آزمایش استراتژی برای حفاظت از خواب در طول استرس در این استثنایی می گوید:” نیکول تنگ, از گروه روانشناسی در دانشگاه وارویک.

“در میان یک نبرد عمده آن را سخت به فکر می کنم از خواب به عنوان یک اولویت است, اما این درست است! خسته سربازان اشتباه است. خسته پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشت و درمان نمی عملکرد مطلوب و مریض” تانگ می گوید.

“برای دانش آموزان ما با آنها باید نقش معنوی ما امیدواریم که این نکات کمک خواهد کرد که آنها فکر می کنم از خواب و به خود اجازه استراحت درست و سالم بماند.”

نکات عبارتند از:

1. بی خوابی یک واکنش طبیعی به استرس است.

این باعث می شود حفاظت از خواب خود را در حال حاضر همه مهم تر به دلیل گرفتن یک مقدار کافی از کیفیت خواب کمک می کند تا به نگه داشتن بدن و ذهن خود را سالم. خواب می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن شما را بهبود خلق و خوی خود را و نگه داشتن ذهن خود را تیز.

2. حفظ آرامش و نمی آورد نگرانی های خود را به رختخواب.

عدم اطمینان می تواند باعث نگرانی بیش از حد. محدود کردن زمان شما صرف چک کردن اخبار و رسانه های اجتماعی اگر آن را بیش از حد ناراحت کننده است. را کنار بگذارند و 20 دقیقه در طول روز را به نوشتن خود را نگرانی و مشکل را حل کند. آرام کردن ذهن خود را با آرامش استراتژی است که برای شما کار می کنند مانند آواز خواندن.

داشته باشیم—یک لحظه به نفس و توجه خود را به اینجا و در حال حاضر. ارتباط با دوستان آنلاین و صحبت کنید.

3. نگه داشتن یک خواب منظم و روال کار.

وسوسه به خواب ؟ مقاومت در برابر اگر شما می توانید. برای رفتن به رختخواب در همان زمان هر روز. این کمک خواهد کرد که شما در حفظ یک خواب خوب ریتم.

جلوگیری از چرت زدن در طول روز و یا انجام کارهای دیگر در بستر (مانند چک کردن گوشی خود را, تماشای تلویزیون, غذا خوردن, آموزش آنلاین, انجام آزمون, تجدید نظر, درخواست کار, و غیره.) خود را به تخت خواب پناهگاه.

4. نگه دارید در حال حرکت و به دنبال خورشید است.

پیدا کردن زمان برای ورزش روزانه. استفاده از منابع آنلاین برای به دست آوردن یک خانه خوب تمرین. در صورت امکان ورزش در خارج از منزل در حالی که نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران (شش پا). روزانه و قرار گرفتن در معرض نور کمک می کند تا خود را برای تنظیم مجدد ریتم شبانه روزی.

منبع: دانشگاه وارویک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>