4 چالش های مدارس در حال حرکت آموزش آنلاین

به عنوان تعدادی از موارد COVID-19 تکثیر و مدت تعطیلی مدارس افزایش می یابد, مناطق در حال مبارزه با این امکان فراهم کردن دانش آموزان با فرصت های یادگیری, محققان می گویند.

در عجله برای برنامه ریزی برای آموزش آنلاین ساعت مدارس باید به در نظر گرفتن حقوق صاحبان سهام و کیفیت دسترسی به اینترنت در دسترس به دانش آموزان خود را.

یک گزارش جدید نشان می دهد چالش های مدارس صورت اگر آنها برنامه ریزی برای حرکت آنلاین:

1) داده های موجود در صفحه اصلی دسترسی به اینترنت از دست رفته است.

“ما می دانیم که جدی وجود دارد شکاف بین آنچه آمار رسمی دولت به ما بگویید در مورد در دسترس بودن پهنای باند و تجربه واقعی بر روی زمین می گوید:” یوهانس M. Bauer, استاد و مدیر Quello مرکز در دانشگاه ایالتی میشیگان.

در تلاش به منظور بهبود در دسترس اطلاعات Quello مرکز همکاری با شایستگی شبکه و میشیگان مدارس به انجام اولین از نوع خود مطالعه برای اندازه گیری صفحه اصلی دسترسی به اینترنت و عملکرد مدرسه. محققان 3,258 دانش آموزان در کلاس 8-11 توزیع در کلاس قلم و کاغذ نظرسنجی در 21 عمدتا روستایی میشیگان مدارس به دانش آموز PSAT و نشست نمرات و خانه تست سرعت اینترنت داده است.

نتایج نشان داد که بیشترین روستایی و socioeconomically دانش آموزان محروم هستند به احتمال زیاد حداقل به پهنای باند دسترسی به اینترنت در خانه. فقط 47 درصد از دانش آموزان در مناطق روستایی باید با سرعت بالا دسترسی به اینترنت در مقایسه با 77 درصد از کسانی که در مناطق حومه. از کسانی که از خانه دسترسی به 36 درصد در یک خانه زندگی بدون کامپیوتر و 58% زندگی در مزرعه و یا دیگر محیط روستایی.

“تنها راه برای مدارس به می دانم که در خانه اتصال به کامپیوتر است که آنها را برای بررسی پدر و مادر می گوید:” کیت, Hampton, مدیر دانشیار تحقیق در Quello مرکز و استاد در دانشکده هنر ارتباطات و علوم است.

“درخواست پدر و مادر خود را در مورد دسترسی به اینترنت و دستگاه های آنها را می توان یک موضوع دشوار. آن را می تواند آشکار نابرابری درآمد و خانواده انتخاب است که همه پدر و مادر احساس راحتی به اشتراک گذاری با فرزند خود ، برای دریافت اطلاعات قابل اعتماد مهم است که مدارس به دنبال بهترین شیوه برای آنها چگونه بررسی پدر و مادر است.”

2) همه دسترسی به و یا همه دستگاه ها با هم برابر هستند.

با تکیه بر روی گوشی های هوشمند به تنهایی برای خانه دسترسی به اینترنت به عنوان منفی تاثیر بر عملکرد دانش آموز به عنوان بدون داشتن دسترسی در همه.

در این گزارش تاکید شده است که دانش آموزانی که تکیه بر روی گوشی های هوشمند برای دسترسی به اینترنت در خانه, کسانی که با هیچ دسترسی و کسانی که با کندتر دسترسی کمتر احتمال دارد به همکاری و یا به دنبال علمی پشتیبانی آنلاین خود را از همسالان و معلمان است. آن را نیز طول می کشد برای دانش آموزان به تکمیل تکالیف.

“این اشتباه است که فرض کنیم که از اکثر گوشی های هوشمند و دانش آموزان کافی دسترسی” بائر می گوید. “معلوم است که این مورد نیست. کسانی که تنها گوشی های هوشمند دسترسی انجام به عنوان ضعیف به عنوان کسانی که هیچ دسترسی به اینترنت در همه.”

این گزارش نشان داد که دانش آموزان بدون دسترسی به اینترنت و کسانی که بستگی دارد بر روی گوشی های هوشمند خود را تنها دسترسی نیم معدل زیر کسانی که با دسترسی سریع. این شکاف در عملکرد دانش آموز وجود دارد صرف نظر از تفاوت در وضعیت اجتماعی و اقتصادی. دانش آموزانی که قادر به دسترسی به اینترنت بر روی تلفن خود را در تلاش برای استفاده از منابع موجود در اینترنت که آیا با توجه به سرعت اتصال رابط کوچک یا کلاه در استفاده از داده های محلی و ارائه دهندگان خدمات.

“دانش آموزان با دستگاه های مناسب هنوز هم می تواند از تلفن همراه در نقاط, اما مداخلات باید اجرا شود با حمایت از خدمات محلی ارائه دهندگان” بائر می گوید. “کاربران ممکن است به سرعت بیش از کمک هزینه داده های خود را و علاوه بر این از بسیاری از نقاط جدید در یک منطقه می تواند در ایجاد داده ها تنگناها بر روی تلفن همراه شبکه های موثر بر اتصال برای همه در منطقه است.”

3) همه دانش آموزان دیجیتال کارشناسان… و نه خود معلمان و یا پدر و مادر.

دانش آموزانی که تکیه بر روی گوشی های هوشمند تنها—یا هیچ صفحه اصلی دسترسی به اینترنت—تا به حال یک مهارت های دیجیتال شکاف شبیه به شکاف بين 8 و 11 دانش آموزان کلاس. علاوه بر این دانش آموزان با دسترسی به اینترنت قابل ملاحظه ای بالاتر مهارت های دیجیتال که یک پیش بینی کننده قوی از عملکرد قلم و کاغذ از آزمون های استاندارد مانند SAT و PSAT امتحانات.

“ما دریافتیم که دانش آموزان حتی با فروتنی پایین تر مهارت های دیجیتال انجام خیلی بدتر در امتحانات,” همپتون می گوید. “ما اندازه گیری مهارت های دیجیتال در یک مقیاس از 0 تا 64. نمره متوسط در حدود 30 اما یک دانش آموز که انجام نسبتا پایین تر در مهارت های دیجیتال—13 امتیاز و یا یک انحراف استاندارد نمرات حدود 7 صدک پایین تر در سراسر کشور در امتحانات. که درست است برای نمرات آزمون های استاندارد در تمام نمرات نه فقط نشسته است.”

همپتون می گوید که قبل از حرکت تست آنلاین معلمان و مدارس باید آگاه باشید که دانش آموزانی که تا به حال خانه دسترسی به اینترنت و یا قرار گرفتن در معرض بسیاری از دستگاه های در صفحه اصلی را مبارزه با مهارت های دیجیتال.

“دانش آموزان بدون خانه از دسترسی و کسانی که تکیه بر یک گوشی هوشمند نیاز قابل توجهی پشتیبانی اضافی برای موفق شدن اگر یک برنامه درسی مدرسه حرکت آنلاین” همپتون می گوید.

4) وجود دارد سوال مهم به درخواست پدر و مادر هنگام تحویل آموزش آنلاین.

پدر و مادر ممکن است تمایلی به فاش کردن اطلاعات در مورد در دسترس بودن دسترسی به اینترنت و یا دستگاه ها از طریق تلفن به یک معلم یا مدیر مدرسه, اما اکثر مدارس یک لیست ایمیل موجود است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تماس با پدر و مادر با یک بررسی. ارسال یک لینک به یک مجموعه استاندارد از سوالات اداره با استفاده از یک فرم مبتنی بر وب است که کمتر تهدید می کند و آن را آسان تر برای پدر و مادر به فاش کردن اطلاعات دقیق.

بسیاری از خانواده ها بدون اینترنت هنوز هم باید یک آدرس ایمیل اما با پیگیری تماس های تلفنی و ایمیل برای پر کردن شکاف. در برخی از خانواده ها به زبان انگلیسی خواهد بود نه پدر و مادر زبان اصلی پس از یک دانش آموز ممکن است نیاز به کمک به تکمیل بررسی.

در زیر به بهترین شیوه و به سوالات محققان توصیه مدارس با استفاده از:

آیا شما با سرعت بالا دسترسی به اینترنت در خانه ؟

مدارس نیاز به شناسایی دانش آموزان است که سریع دسترسی به اینترنت در خانه. دانش آموزانی که تکیه بر روی گوشی های هوشمند به تنهایی را تجربه شکاف قابل توجهی در عملکرد و باید کمتر مهارت های دیجیتال. دانش آموزان کم درآمد و موقعیت هستند احتمال بیشتری برای تجربه بی ثباتی به عنوان یک نتیجه از این خانواده توانایی به طور منظم پرداخت هزینه برای اینترنت و برنامه های تلفن همراه.

مدارس نیاز به یک برنامه در محل برای نظارت بر تغییرات در دانش آموز دسترسی به اینترنت است.

آنچه که دستگاه شما در خانه ؟

آیا دانش آموزان دسترسی به کامپیوتر خود را, لپ تاپ Chromebook یا قرص? دانش آموزان در خانواده های که در آن دستگاه های به اشتراک گذاشته شده با پدر و مادر و خواهر و برادر را باید زمان کمتری را صرف آنلاین. شناسایی خانواده های که دستگاه های, اما این دستگاه ها کار نمی کنند و یا جایی که آنها مشکلی در دسترسی به تصویری و یا دیگر محتوای آنلاین.

دانش آموزان در خانواده با بیش از حد چند دستگاه و یا بیش از حد قدیمی یا غیر قابل جراحی دستگاه خواهد نیاز به حمایت اضافی.

آیا کودک شما صرف زمان قابل توجهی در یکی دیگر از خانه و یا دور از خانه ؟

دانش آموزانی که در تقسیم وقت خود را در زندگی با پدر و مادر در خانواده ممکن است به همان سطح از دسترسی به اینترنت یا دسترسی به دستگاه در هر دو مکان. پدر و مادر نیز ممکن است در تلاش برای ارائه مراقبت از کودکان در طول COVID-19 بحران دانش آموزان ممکن است گذراندن وقت در خانه پدربزرگ و مادربزرگ, همسایه ها, نگهداری از کودکان, و در مکان های دیگر.

مناطق نیاز به یک طرح به جای تغییر در دانشجويان روزانه زندگی شرایط.

آیا کسی در دسترس برای کمک به کودک خود را آنلاین ؟

راه اندازی آنلاین برنامه درسی در پاسخ به یک بحران است همان معمولی تحصیل آنلاین. بسیار با انگیزه خانواده ها هستند و نه خود-انتخاب شرکت کنند. پدر و مادر باید سطوح مختلف مهارت های دیجیتال و علاقه در کار حاضر با کودکان خود. دانش آموزان در خانه های تک والد و کسانی که با پدر و مادر که هنوز در حال کار در خارج از خانه هستند کمتر احتمال دارد به حمایت های موجود برای دریافت آنلاین و استفاده از مطالب.

آیا شما منابع شما نیاز دارید ؟

خود منزوی نیاز به فاصله اجتماعی و چالش های اقتصادی در پاسخ به COVID-19 برگزار خواهد شد بسیاری از خانواده ها تحت استرس افزایش یافته. آموزش آنلاین و پشتیبانی از قبیل ویدئو کنفرانس به صفحه اصلی ممکن است در معرض معلمان به شرایطی که آنها نمی خواهد برخورد در کلاس درس از جمله شواهدی از خشونت خانگی و سوء مصرف مواد. علاوه بر این, دیجیتال نابرابری تر تبدیل خواهد شد آشکار به عنوان یک تعداد زیادی از خانواده ها در مقابله با تغییرات رو به جامعه در طول COVID-19 همه گیر که اعلام شد اضطراری ملی در ماه مارس است.

معلمان باید با آگاهی از مسئولیت های خود و منابع در دسترس برای این شرایط.

تضمین این که دانش آموزان باید دسترسی کافی به اینترنت و دستگاه های دیجیتال به ادامه یادگیری است مهم تر از همیشه.

منبع: دانشگاه ایالتی میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>