چاپ 3D مواد غذایی در برخی از اشکال ترفندها مردم را به خوردن کمتر

توهم نوری

مسلح با یک چاپگر 3D پر شده با برخی از مرتب کردن بر اساس از وصف ناپذیر مواد غذایی, رب یک تیم از مهندسین MIT آشکار است که چگونه این شکل و ترتیب مواد غذایی می تواند ترفند مغز ما به احساس بیشتر یا کمتر راضی پس از یک وعده غذایی.

مثلا مغز شما ممکن است درک دو ترتیبات مختلف از همان مقدار از مواد غذایی رب (به طور جدی در این مسائل) به عنوان دو وعده کاملا متفاوت کالری, ارزش, با توجه به Gizmodo. آن را به خوبی شناخته شده روانی ترفند اغلب استفاده می شود در وعده غذایی آبکاری اما 3D چاپ شده وعده های غذایی نشان دهد دقیقا آنچه در آن است در مورد اشکال مختلف است که مغز ما را فریب.

سخت به بلع

تجربه کار با 3D چاپ, مواد غذایی نشان داد دو روند در مورد ارتباط بین ارائه مواد غذایی و اشتها. اول, چاپ مواد غذایی به پیچیده تر الگوهای پیچیده ساخته شده مردم احساس به عنوان اینکه آنها در حال دست مواد غذایی بیشتر و گزارش شده که بیشتر راضی بعد از خوردن آن از آنها اگر مواد غذایی چاپ شده بود به مشابه — اما کالری-معادل — لکه.

دوم را با مواد غذایی, تراکم — یک متخلخل چاپ شد رضایت بخش تر از یک شیر تغلیظ شده نسخه قابل چاپ. که دلیل آن نه تنها در زمان بیشتر فضا اما در زمان دیگر به جویدن از چیزی است که می تواند مصرف در یک یا دو نیش.

چشم جاسوسی اسم اسم

البته ما همه نشسته در اطراف هر غذایی می آید از یک چاپگر 3D را نازل است.

اما اگر هیچ چیز دیگری, MIT آزمایش می تواند کمک به ما در درک ما برداشت خود از مواد غذایی و عجیب و غریب روانی سوء استفاده است که می تواند ظروف سرباز یا مسافر آنها را.

ادامه مطلب: چاپ 3D مواد غذایی با طرح های پیچیده می تواند ترفند شام به کمتر خوردن در حالی که هنوز احساس کامل [Gizmodo]

بیشتر در 3D چاپ, مواد غذایی: فضانوردان ناسا می توانید در حال حاضر 3D-نسخه قابل چاپ پیتزا در فضا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de