3 راه حیوانات خانگی خود را احساس COVID-19 اضطراب بیش از حد

این COVID-19 همه گیر است ایجاد استرس و اضطراب برای انسان—اما شانس هستند که اصحاب خزدار به احتمال زیاد احساس به همان شیوه.

حیوانات خانگی می تواند احساس دست دوم اضطراب از صاحبان آنها که در حال مقابله با تغییر در شیوه زندگی ناشی از این بیماری همه گیر می گوید Niwako Ogata یک دانشیار دانشکده دامپزشکی رفتار پزشکی در دانشگاه دانشکده دامپزشکی.

مردم اختلال در روال و زمان بیشتری را در خانه نیز می تواند القاء اضطراب در حیوانات به خصوص اگر آنها در زمینه مسائل اضطراب.

“این مهم است به درک که حیوانات خوب هستند در مقابله با عدم قطعیت به طور کلی می گوید:” Ogata که تحقیقات اختلالات اضطرابی در حیوانات خانگی و بیماران می بیند در پوردو حیوانات رفتار درمانگاه.

“در حال حاضر انسان ها در مواجهه با عدم اطمینان بیشتر از همیشه و خود ما شرایط دائما در حال تغییر است که می تواند گیج کننده برای حیوانات خانگی ما. آنها نمی تماشای اخبار و یا مصرف اطلاعات مانند ما و آنها می توانید ببینید که چگونه استرس ما هستند; آن می تواند بسیار گیج کننده برای آنها است.”

در طول همه گیر Ogata می گوید: اضطراب در حیوانات خانگی از سقوط به سه حوزه مختلف:

تنش های اجتماعی. با بیشتر مردم در حال کار از خانه است که به معنی حیوانات خانگی هستند توجه بیش از همیشه که نیست همیشه یک چیز خوب است. با زمان بیشتری را در خانه و تنش می تواند به شکل بین انسان و حیوانات خانگی خود را و در چند حیوان خانوار حیوانات خانگی در مقابل دیگر حیوانات خانگی.

“ما شاهد موارد بیشتری از حیوانات نشان دادن پرخاشگری چرا که آنها در حال رقابت برای جلب توجه و یا آنها توجه بیش از حد” او می گوید. “مهم ترین چیزی که به انجام است که به نگه داشتن به یک روال و جلوگیری از اخلال در آن معمول است. کار در یک اتاق دور از حیوانات خانگی خود را اگر آن را در اتاق ساعت و اجتناب از آنها را به توجه اضافی حتی اگر شما در خانه هستید.”

اندازه محیط زیست نیز یک عامل است. برای مثال Ogata می گوید: آپارتمان کوچک می تواند باعث تشدید تنش های اجتماعی.

و به عنوان مردم شروع به شرکت در گردهمایی های اجتماعی دوباره Ogata می گوید آن را آسان برای حیوانات خانگی به ضعف تبدیل—به خصوص اگر از آنها جدا شده اند برای چند ماه. Ogata توصیه ارائه امن و آرام برای اتاق حیوانات خانگی به عقب نشینی و اجازه دادن به آنها به تدریج با تعامل بیشتر مردم برای جلوگیری از قریب به اتفاق آنها.

جدایی رفتارهای مرتبط با. برای حیوانات که باید موجود اختلالات اضطرابی خود را صاحبان کار از خانه آرامش است. اما همانطور که مردم شروع به بازگشت به کار Ogata می گوید: حیوانات خانگی ممکن است یک زمان سخت در مقابله.

“برای حیوانات موجود اضطراب داشتن خود انسان کار از خانه چیزی است که آنها همیشه می خواستم” Ogata می گوید. “اما در حال حاضر همانطور که بیشتر مردم شروع به ساخت برنامه ای برای بازگشت به کار, آن می تواند واقعا تحریک برای این حیوانات خانگی. ساخت که پرش از بودن در خانه همه از آن زمان تا به حال رفته برای هشت ساعت یا بیشتر در یک زمان واقعا سخت است بر آنها.”

Ogata توصیه مقدمات ساخت به تدریج انتقال به یک کار کامل بعد اگر ممکن است. که ممکن است شامل خروج از خانه برای چند ساعت در طول روز در روزهای منتهی به بازگشت به کار و گرفتن ناهار و استراحت در وسط روز برای بررسی در حیوانات خانگی خود را در خانه. اگر به آرامی در حال انتقال به یک برنامه جدید امکان پذیر نمی باشد Ogata می گوید این مهم است که بدانید که برخی از حیوانات ممکن است نیاز به دامپزشک-اضطراب تجویز دارو.

فصلی باعث. تابستان می تواند یک فصل دشوار است برای حیوانات موجود با اضطراب اما توام با وحشت و نگرانی ناشی از این بیماری همه گیر در این تابستان ممکن است به خصوص دشوار Ogata می گوید.

“رعد و برق و آتش بازی هستند و سر و صدا مربوط باعث حیوانات با اضطراب,” او می گوید. “و اضافه کرد که در بالای استرس موجود است برای رفتن به قریب به اتفاق برای برخی از حیوانات خانگی است.”

Ogata می گوید ایجاد یک “فضای امن” برای حیوانات پنهان در طول طوفان یا جشن روز استقلال مفید است—به خصوص اگر آن را در یک زیرزمین یا اتاق خواب. سر و صدای پس زمینه مانند موسیقی نیز مفید است. در برخی موارد صاحبان می توانید نگاه به خرید های غیر دارویی روش های مانند در اطراف جلیقه است که می تواند آرام, سگ, ضد اضطراب مکمل یا محصولات فرمون یا از دامپزشک خود در مورد داروهای ضد اضطراب گزینه های.

Ogata می گوید این نیز مهم است به یاد داشته باشید که در این تابستان تمام سه سناریو می تواند تحت تاثیر قرار حیوانات. او توصیه می کند صاحبان حیوان خانگی به نگه داشتن چشم در حیوانات خانگی خود را و خود مشورت دامپزشکی/دامپزشکی behaviorist زمانی که لازم است.

“اضطراب پیش بینی آینده خطرات ناشی از ناشناخته چیز” Ogata می گوید. “و در حال حاضر وجود دارد بسیاری از ناشناختهها و شخصی خود ما اضطراب افزایش بسیار کمی. آن را سخت برای ما حیوانات را نمی توان به طور مستقیم نهفته است.”

منبع: دانشگاه پردیو

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de