3 میلیارد سال از زمین تا به حال در همه جا آب اما نه یک قاره مطالعه نشان می دهد

چه زمین شبیه 3.2 میلیارد سال پیش ؟ شواهد جدید نشان می دهد این سیاره پوشیده شده بود توسط یک اقیانوس عظیم و تا به حال هیچ قاره در همه.

قاره ظاهر شد و بعد به عنوان تکتونیک صفحه ای تراست های عظیم سنگی توده های زمین به سمت بالا به نقض دریا سطوح دانشمندان به تازگی گزارش شده است.

آنها دریافتند سرنخ در مورد این باستان waterworld حفظ شده در یک تکه از باستان بستر دریا در حال حاضر واقع در جای دور افتاده از شمال غربی استرالیا است.

مرتبط با: عکس, جدول زمانی: چگونه زمین را تشکیل

حدود 4.5 میلیارد سال پیش با سرعت بالا برخورد بین گرد و غبار و سنگ فضایی آغاز تشکیل دادند سیاره ما: یک متلاطم مذاب (persian) ماگما که هزاران مایل ، زمین سرد می شود آن را به عنوان چرخید; سرانجام پس از 1000 به 1 میلیون سال خنک کننده ماگما تشکیل اولین معدنی کریستال در پوسته زمین است.

در ضمن زمین را آب اول ماه مه انجام شده است در اینجا با یخ و سرشار از ستاره های دنباله دار از خارج از منظومه شمسی ما و یا ممکن است وارد گرد و غبار از ابر از ذرات که birthed خورشید و سیارات در حال چرخش در اطراف این زمان از زمین سازند.

وقتی زمین گرم بود ماگما اقیانوس بخار آب و گازهای فرار به اتمسفر است. “سپس آن را بارید در خارج از جو به شرایط رو به اندازه کافی سرد” گفت: مطالعه سرب نویسنده بنجامین جانسون استادیار در بخش زمین شناسی و علوم جوی در دانشگاه ایالتی آیووا.

“ما واقعا نمی توانیم بگوییم که چه منبع آب است که از ما کار می کنند اما ما نشان می دهد که هر چه منبع آن را در حال حاضر زمانی که ماگما اقیانوس بود و هنوز هم در اطراف” جانسون گفت Live علم در ایمیل.

این بالش بازالت صف بستر دریا حدود 3.2 میلیارد سال پیش. (اعتبار تصویر: بنجامین جانسون)

در مطالعه جدید جانسون و co-نویسنده Boswell بال استادیار زمین شناسی علوم در دانشگاه کلرادو بولدر تبدیل به چشم انداز به چشم انداز منحصر به فرد در جای دور افتاده استرالیا. آن سنگی مناظر حفظ یک گرمابی سیستم دوستیابی به 3.2 میلیارد سال پیش “و سوابق تمام اقیانوس پوسته از سطح پایین به گرمای موتور که سوار گردش” جانسون گفت.

حفظ در آن ناهموار بستر دریا شد و نسخه های مختلف و یا ایزوتوپ های اکسیژن; در طول زمان ارتباط بین این ایزوتوپ می تواند به دانشمندان کمک کند رمزگشایی تغییرات در اقیانوس باستانی متوسط جهانی و آب و هوا.

اما دانشمندان کشف چیزی غیر منتظره از طریق تجزیه و تحلیل خود را از بیش از 100 نمونه رسوب. آنها دریافتند که 3.2 میلیارد سال پیش اقیانوس ها برگزار می شود اکسیژن بیشتر-18 از اکسیژن-16 (دومی بیشتر رایج در مدرن اقیانوس). کامپیوتر خود مدل نشان داد که در مقیاس جهانی قاره توده های زمین صافی اکسیژن-18 از اقیانوس ها. در شرایطی که قاره ها اقیانوس ها را حمل اکسیژن بیشتر-18. و نسبت بین این دو ایزوتوپ اکسیژن اشاره کرد که در آن زمان وجود نداشت قاره در تمام این مطالعه نشان داد.

“این مقدار متفاوت تر از مدرن اقیانوس در راه است که می توان به راحتی توسط یک فقدان اورژانس پوسته قارهای” جانسون گفت: در ایمیل.

دیگر محققان قبلا پیشنهاد این ایده که زمین یک بار اقیانوس تحت پوشش جانسون گفت. با این حال کمتر وجود دارد, توافق در مورد چه مقدار از آن پوسته قابل مشاهده بود بالاتر از سطح دریا. این کشف جدید “فراهم می کند واقعی ژئوشيميايی محدودیت در حضور از زمین بالاتر از سطح دریا,” او توضیح داد.

چشم انداز باستانی waterworld زمین نیز ارائه می دهد یک چشم انداز جدید در یکی دیگر از جذاب سوال: از کجا این سیاره اولین اشکال زندگی به نظر می رسد و چگونه آنها تکامل یافته محققان نوشت: در مطالعه است.

“وجود دو اردوگاه برای منشا حیات: منافذ گرمابی و حوضچه ها در زمین” جانسون گفت. “اگر کار ما دقیق است به این معنی که تعدادی از محیط های روی زمین برای زندگی به ظهور و تکامل بود واقعا کوچک یا وجود ندارد و تا مدتی پس از 3.2 میلیارد سال پیش است.”

این یافته ها منتشر شد آنلاین امروز (2 مارس) در مجله طبیعت علوم.

در اصل منتشر شده در Live علم.

پیشنهاد: صرفه جویی حداقل 53% با ما آخرین مجله معامله!

با چشمگیر اجزا تصاویر نشان می دهد که چگونه همه چیز تابع و مدل عکاسی جهان الهام بخش ترین عینک چگونه کار می کند نشان دهنده اوج جذاب, واقعی, بازی سرگرم کننده برای یک جریان اصلی مخاطبان مشتاق به نگه دارید تا با آخرین تکنولوژی و قابل توجه ترین پدیده در این سیاره و فراتر از آن. نوشته شده و ارائه شده در یک سبک است که باعث می شود حتی پیچیده ترین موضوعات جالب و آسان به درک چگونه کار می کند لذت می برد توسط خوانندگان از همه سنین.
مشاهده معامله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de