3 اضطراب-اختلالات مربوط به شما ممکن است بدانید در مورد

اکثر مردم می دانند که آنچه در آن مانند به احساس اضطراب. که تنش در ماهیچه های خود را, کسانی که پروانه ها در معده شما و ضربت زنی از قلب شما به شما می گوید که شما در حال آرام نیست. و این کاملا طبیعی است. که در آن ما خواهد بود اگر واقعا موقعیت های خطرناک مانند کوچه های تاریک شب نیست به ما heebie-jeebies? و ما را از وظایف مهم بسیار جدی اگر ما نمی عصبی در کانون توجه بود و زمانی که به یک عروسی با نان تست ؟

گاهی اوقات اضطراب بیش از حد می رود و در این راه از روزمره ما عملکرد. آن را می توانید ظروف سرباز یا مسافر تا ما سلامت روابط کار و سرگرم کننده است. آن را سخت به تصور کنید که این درد از که گرفتار توقف نگرانی یا احساس خجالتی که به مشکل با قدمت. اما گاهی اوقات اضطراب و اضطراب-فرآیندهای مرتبط می تواند نشان دهد تا در راه های غیر معمول و حتی راه هایی که به نظر نمی رسد در ابتدا به چیزی برای انجام با احساسات.

این تشخیصی و آمار دستی – 5th Edition رسمی انجمن روانپزشکی آمریکا لیست اختلالات روانی. این یک کتاب مقدس جزئیات همه چیز را که به عنوان یک اختلال و چگونه آن را طبقه بندی شده. در آن طول می کشد کارشناسان سال به روز رسانی آن در پاسخ به جریان یافته های علمی.

اختلالات اضطرابی بخش بزرگ قبل در آخرین به روز رسانی که در سال 2013. آن را در حال حاضر تقسیم به چند بخش مختلف از جمله تروما و اختلالات مربوط به استرس و اختلال وسواسی-اجباری. برخی از این کمتر شایع اختلالات کردم حوصلگی در اطراف برخی از نام های جدید اما کارشناسان هنوز هم معتقدند که خط بین دسته تار است در بهترین حالت. با هم تداخل دارند و مربوط به برخی از شایع ترین اختلالات اضطرابی مانند اختلال اضطراب فراگير و اختلال اضطراب اجتماعی هستند برخی که کمتر شناخته شده است.

اجازه دهید بحث در مورد سه کمی شناخته شده اختلالات مربوط به اضطراب است. آنها نادر است اما برای کسانی که آنها بسیار واقعی و مخرب. ما می خواهیم نگاهی به آنچه که هستند آنها از کجا آمده و چگونه آنها ممکن است درمان شود.

“ادامه مطلب “3 اضطراب-اختلالات مربوط به شما ممکن است بدانید در مورد” در QuickAndDirtyTips.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im