2B بیشتر مردم به احتمال زیاد خواهد شد در شهرستانها زندگی می کنند تا سال 2030

توسعه شهری به معنی بیش از 2 میلیارد دلار اضافی از مردم احتمالا زنده در شهرستانها در سراسر جهان تا سال 2030, محققان می گویند.

سرعت برابر است با ساخت یک شهر به اندازه شهر نیویورک هر شش هفته. قرار داده راه دیگر توسعه شهری توسعه نیافته به زمین نابود خواهد شد تقریبا 112,000 کیلومتر مربع از زیستگاه طبیعی از سال 2000 تا 2030—منطقه ای در اندازه بزرگتر از کل انگلستان است.

“سیاره ما این است که به سرعت در حال شهری میشد می گوید:” Burak Güneralp استادیار در گروه جغرافيا در Texas A&M University.

“ما جوامع از سوی دیگر بهره مندی از بسیاری جهات از سیاره تنوع زیستی و اکوسیستم. بنابراین ما نیاز به سرعت عمل برای درک بسیاری از اثرات این موج عظیم شهرنشینی است که با داشتن تنوع زیستی و اکوسیستم به طوری که ما می تواند به توسعه سیاست های مناسب یک پاسخ برای مدیریت این اثرات.”

این مطالعه همچنین کشف یک تعصب در چه دانشمندان مطالعه است.

پس از تجزیه و تحلیل مقالات منتشر شده در مورد شهری اثرات بر تنوع زیستی نویسندگان کشف یک اختلاف بزرگ بین تمرکز اکثر مطالعات و جایی که شدید ترین اثرات بر تنوع زیستی را در محل.

تجزیه و تحلیل آنها نشان داد که 72 درصد از مطالعات مستقیم شهری اثرات بر تنوع زیستی در کشورهای با درآمد بالا در حالی که محققان پروژه شهری در اثر از دست دادن زیستگاه طبیعی تر خواهد بود شدید در درآمد کشورها است.

تاثير مستقيم گسترش شهری بر تنوع زیستی را به شدت تحت تاثیر قرار بیوم جنگل های مرطوب گرمسیری که در آن وجود دارد به سرعت در حال گسترش مناطق شهری از جمله کسانی که به همراه برزیل ساحل در غرب آفریقا و جنوب شرقی آسیا, محققان می گویند.

“مستقیم اثرات شهرنشینی در حال از دست دادن یا تکه تکه شدن در زیستگاه های طبیعی به دلیل تبدیل آنها به زمین های شهری با استفاده از” Güneralp می گوید.

غیر مستقیم شهری اثرات بر تنوع زیستی از جمله کسانی که با توجه به مواد غذایی و مصرف انرژی به احتمال زیاد بیشتر از اثرات مستقیم. برای مثال مقدار از زمین های کشاورزی مورد نیاز برای تغذیه شهرستانها در جهان است که 36 بار در اندازه بزرگتر نسبت به مناطق شهری خود را.

تیم تجزیه و تحلیل مطالعات تنوع زیستی مهم است زیرا نشان می دهد که دانشمندان می دانند و نمی دانند—در مورد چگونگی رشد شهری مؤثر است تنوع حیات بر روی زمین, نویسندگان می گویند.

بیشتر عدم وجود اطلاعات شهری اثرات بر تنوع زیستی در میانه و کشورهای کم درآمد می تواند منجر سیاستگذاران به دست کم گرفتن اهمیت این موضوع و تاکید بر نیاز به تحقیق بیشتر است.

مقاله منتشر شده در طبیعت پایداری. اضافی نویسندگان هستند از محافظت از طبیعت و Texas A&M. بنیاد پژوهشی آلمان تامین می شود ،

منبع: Texas A&M University

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de