25 درصد از بستری بچه ها به آنتی بیوتیک نیازی ندارند

برای یک چهارم از بیماران ما در بیمارستان های کودکان مصرف حداقل یک آنتی بیوتیک درمان غیر ضروری هستند و یا در غیر این صورت “کمتر از حد مطلوب” با توجه به تحقیقات جدید است.

استفاده بیش از حد از آنتی بیوتیک ها به شمار فزاینده تهدید به کودکانی که توسعه و یا در حال حاضر با مواد مخدر—مقاوم در برابر عفونت است که دشوار یا غیر ممکن است به درمان است. آنها می تواند باعث طولانی بستری ناتوانی و حتی مرگ شود.

در هر زمان داده شده در حدود 1 در 3 بيمار در آمریکا بیمارستان های کودکان دریافت یک یا چند آنتی بیوتیک است.

“مراقبت های بهداشتی کارگران باید مراقب باشند از آنجا که استفاده نامناسب از آنتی بیوتیک ها است که سوخت خطرناک مقاومت دارويی در کودکان است.”

این مطالعه که شامل نزدیک به 12000 کودکان در 32 ما بیمارستان های کودکان نیز نشان می دهد که زمان آنتی بیوتیک پاسداشت برنامه های طراحی شده برای جلوگیری از مقاومت به آنتی بیوتیک را از دست رفته نزدیک به نیمی از این استفاده نامناسب از آنتی بیوتیک ها. این برنامه شامل روال بررسی برخی از بیمار نسخه به تعیین اگر بيمار در حال گرفتن صحیح دوز دارو و مدت.

“مقاومت به آنتی بيوتيک ها در حال رشد خطر برای همه; با این حال وجود دارد محدود است داده ها در کودکان می گوید:” Jason Newland استاد اطفال در بخش اطفال بیماری های عفونی در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس و مدیر ضد میکروبی پاسداشت برنامه در سنت لوئیس بیمارستان کودکان که در آن او رفتار بیماران.

“اطلاعات در بزرگسالان پیشنهاد کرده اند که 30 درصد به 50 درصد از آنتی بیوتیک های مورد استفاده در بیمارستان بستری بزرگسالان نامناسب” Newland می گوید. “هدف ما این بود که به درک اگر آنتی بیوتیک ها استفاده می شود برای درمان در بیمارستان بستری شدند کمتر از حد مطلوب معنی پزشکان نباید تجویز آنتی بیوتیک; آنها استفاده کرده اند می تواند بیشتر موثر آنتی بیوتیک; و یا می تواند آنها را تجویز یک دوز مختلف و یا برای یک مدت زمان کوتاه تر. کارکنان مراقبت های بهداشتی باید مراقب باشند از آنجا که استفاده نامناسب از آنتی بیوتیک ها است که سوخت خطرناک مقاومت دارويی در کودکان است.”

این چند مركزی مطالعه شامل بررسی سوابق پزشکی از 11,784 کودکان از بدو تولد تا سن 17 سالگی که مقرر شده بود در 32 ما کودکان بیمارستان در یک یا چند آنتی بیوتیک ها برای درمان و یا جلوگیری از عفونت. محققان با بررسی اطلاعات جمع آوری شده در شش جداگانه روز از ماه جولای سال 2016 از طریق دسامبر 2017.

محققان دریافتند 2,946 (25%) از بیماران دریافت حداقل یک آنتی بیوتیک تلقی کمتر از حد مطلوب.

در مجموع ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی تجویز آنتی بیوتیک 17,110 بار. از کسانی که 3,593 کمتر از حد مطلوب در نظر گرفته شد. شایع ترین موارد نامناسب آنتی بیوتیک استفاده شامل:

  • 27 درصد به دلیل “مشکلات-مواد مخدر عدم تطابق” به معنی بیمار رو اشتباه آنتی بیوتیک برای عفونت خاص.
  • 17 درصد با توجه به طولانی شدن مدت استفاده از آنتی بیوتیک بعد از عمل جراحی برای جلوگیری از فولاد-سایت عفونت.
  • 11 درصد به دلیل استفاده از آنتی بیوتیک ها زمانی که آنها غیر ضروری است.
  • 11 درصد به دلیل استفاده از broad-spectrum آنتی بیوتیک ها زمانی که یک دارو که اهداف یک نوع خاص از باکتری ها شده اند می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

این مطالعه همچنین نشان می دهد که پزشکان و داروسازان درگیر در بیمارستان ضد میکروبی پاسداشت برنامه های که تنها به بررسی استفاده از داروهای خاص می شود به طور معمول بررسی تقریبا نیمی از کمتر از حد مطلوب نسخه محققان شناخته شده است.

“مسلما این یکی از مهم ترین یافته های, به دلیل آن کمک می کند تا ما را به شناسایی نقاط کور در ضد میکروبی پاسداشت برنامه” Newland می گوید. “آنتی بیوتیک ها در حال حاضر نمی هدفمند برای بررسی هنوز هم یک نیاز مهم برای نظارت. راه حل واضح است که به گسترش روال بررسی شامل تمام آنتی بیوتیک ها. متاسفانه این است که منابع فشرده و عملی ممکن در برخی از بیمارستان ها.”

این مطالعه همچنین مشخص شرایط پزشکی که از سود افزایش یافت. به عنوان مثال شایع ترین بیماری برای آنتی بیوتیک تجویز شد باکتریایی عفونت تنفسی تحتانی و یا ذات الریه. آن را نیز به خود اختصاص بیشترین درصد کمتر از حد مطلوب نسخه—18 درصد.

یک تعداد کمتر از حد مطلوب نسخه های ناشی از مواد مخدر استفاده می شود برای جلوگیری از فولاد-سایت عفونت عمدتا از آنجا که پزشکان تجویز این دارو برای طولانی تر لازم است.

“قابل توجه اخیرا تجدید نظر دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کنند که برخی از اعمال جراحی محدود آنتی بیوتیک ها به یک تک دوز قبل از عمل,” Newland می گوید. “این به این معنی است که حتی نسبت بیشتری از موارد در مطالعه ما در حال حاضر در نظر گرفته می شود کمتر از حد مطلوب.”

“مطالعه ما نیز برجسته نیاز برای ضد میکروبی پاسداشت برنامه به گسترش شیوه های فعلی و تلاش های” Newland می گوید. “چنین تکامل ضروری است برای اطمینان از بهینه آنتی بیوتیک استفاده برای تمام کودکان بستری.”

این تحقیق به نظر می رسد در بالینی بیماری های عفونی.

اضافی محققان از دانشگاه میشیگان; رحمت کودکان بیمارستان در کانزاس سیتی میسوری; Novant Health Eastover اطفال در شارلوت کارولینای شمالی; دانشگاه پنسیلوانیا; بیمارستان کودکان فیلادلفیا; دانشگاه یوتا و دانشگاه واشنگتن است. محققان استخدام شرکت بیمارستان ها از طریق های ضد میکروبی گزارش برای کودکان نظارت مشارکتی که Newland تاسیس و در حال حاضر منجر می شود.

حمایت از تحقیق و پژوهش یک محقق-آغاز کمک مالی از شرکت داروسازی مرک. Jason Newland و برایان لی دریافت حمایت مالی از مرک برای تکمیل این مطالعه است.

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de