2020 در مسیر رسیدن به رتبه بالا 5 گرمترین سال در تاریخ ثبت شده

درجه حرارت جهانی در این سال ها در مسیر به میان بالاترین تا کنون ثبت NOAA گفت: پس از گزارش که در سه ماه اول سال 2020 شد این سیاره دوم در گرمترین 141 سال از رکورد نگه داشتن.

متوسط جهانی زمین و اقیانوس دمای سطح از ژانویه تا مارس بود 2.07 درجه فارنهایت (1.15 درجه سانتیگراد) بالاتر از متوسط پس از سال 1880 NOAA گزارش شده است. متوسط درجه حرارت تا کنون این سال دوم گرمترین تا کنون ثبت شده پس از سه ماه اول سال 2016.

“تا سال 2020 تقریبا قطعی به رتبه در میان پنج گرمترین سال ثبت شده” NOAA مرکز ملی اطلاعات زیست محیطی (NCEI) گفت: در آن صورت ماهیانه جهانی آب و هوا گزارش.

2019 دوم گرمترین سال پس از رکورد نگه داشتن آغاز شد و در سال 1880 و 2010s شد تا کنون گرمترین دهه است.

غیر منتظره درجه حرارت بالا در این سال ها “در بخشی به دلیل انسانی ناشی از تغییر آب و هوا” NCEI گفت.

در این سال بوده است به خصوص گرم در اروپای شرقی و آسیا, که در آن متوسط درجه حرارت حداقل 7.2 F بالاتر از میانگین تاریخی, NOAA گزارش شده است. آمریکای جنوبی و کارائیب نیز شاهد غیر معمول گرما.

در ایالات متحده متوسط درجه حرارت از ژانویه تا مارس بود هشتم گرمترین از سال 1895 با توجه به NCEI سوابق.

درجه حرارت داشتند بالا به خصوص در جنوب شرقی به طور متوسط 54.6 F. سقوط کرد که فقط از ماه مارس رکورد 54.7 F که قرار بود در سال 2012 بود اما 5.5 F بالاتر از 126 سال به طور متوسط.

فلوریدا یک رکورد با درجه حرارت متوسط 65.4 F در ژانویه تا مارس گرفتی رکورد 65.1 F مجموعه در سال 1990.

کارولینای شمالی با درجه حرارت متوسط 49.7 F تا کنون این سال, یک رکورد در سال 1990.

اتحادیه دانشمندان نگران دیروز هشدار داد که درجه حرارت بالا در فلوریدا “می تواند نیاز ساکنان به صرف پول بیشتر در استفاده از انرژی در خانه های خود را در زمانی که بیکاری سر به فلک کشید” به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

“در حالی که دولت آب و برق باید به طور داوطلبانه متوقف شد, برق, بسته آف, هیچ تضمینی وجود ندارد این سیاست را ادامه خواهد داد در طول مدت این بحران که باعث می شود دولت صادر اجباری مهلت قانونی برای همه سودمند بسته آف به شدت موجه” این گروه در بیانیه ای گفت.

سه ماه اول در ایالات متحده نیز بسیار با ملت دریافت به طور متوسط از 8.02 اینچ از آسمانی که 1.06 اینچ بالاتر از نرمال.

NOAA هشدار داد در ماه گذشته در مورد گسترده رودخانهای جاری شدن سیل در داخل آمریکا به ویژه در ایالت میسوری رودخانه دره و رودخانه می سی سی پی دره.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de