2019 شد و یک سال سابقه برای ایالات متحده خورشیدی

گسترش انرژی خورشیدی برق در آمریکا را شکست عمده پرونده های سال گذشته, حسابداری برای حدود 40 ٪ از تمام ظرفیت تولید. و در کل نصب فتوولتائیک (PV) قدرت است که انتظار می رود به بیش از دو برابر در پنج سال آینده با توجه به گزارش سالانه منتشر شده امروز توسط انرژی خورشیدی انجمن صنایع چوب و مکنزی جهانی انرژی تحقیق و مشاوره شرکت.

در ایالات متحده رشد 23% پرش به بیش 2018 شد رهبری کالیفرنیا که در آن نگرانی بیش از آتش سوزی جنگل ها و خورشیدی مورد نیاز برای خانه های تازه ساخته شده تحت فشار قرار دادند تا PV تقاضا است. به دنبال آن چشمگیر خورشیدی رشد در شرق و در آفتابی تگزاس و فلوریدا.

تبدیل به انرژی خورشیدی در بخش آب و برق بودند “سنگ بستر” ملی رشد. این تغییر تا حدی بود که انگیزه شرکت های که می خواستم به واجد شرایط برای فدرال سرمایه گذاری اعتبار مالیاتی برای انرژی خورشیدی سیستم های قدرت قبل از اعتبار شروع به قطع و پس از آن منقضی می شود در سال 2022 برای مشتری متعلق به سیستم.

خورشیدی رشد همچنان در بخش آب و برق با وجود به طور فزاینده گران قیمت تعرفه های وارداتی پانل PV. بیش از پنج سال آینده رشد است و انتظار می رود به “نزدیک به دو برابر مقدار نصب شده بیش از ده سال گذشته.”

بر اساس این گزارش این کمک می کند که 28 متحده باید مجموعه CO2 اهداف کاهش انتشار و 23 متحده را امضا کرده اند ایالات متحده آب و هوا داد تعهد به کاهش اقتصاد گسترده تولید گازهای گلخانه ای توسط 28 درصد تا سال 2025.

آن را پیش بینی کرد که انرژی خورشیدی بازار در پنسیلوانیا و کلرادو بعدی خواهد بود به را خاموش و که تغییر سیاست در نیویورک مریلند و مین به زودی افزایش خواهد خورشیدی رشد وجود دارد.

به طور فزاینده ای ترکیبی با استفاده از انرژی خورشیدی و اتخاذ روش های جدید برای ذخیره سازی آن آغاز خواهد شد برای حمایت از nonresidential تقاضا به عنوان سیاستگذاران و رهبران کسب و کار رسمیت شناختن ارزش ذخیره سازی انرژی به برخی از شکاف ها در دسترس بودن از باد و انرژی خورشیدی با توجه به تنوع آب و هوا.

در یک گزارش جداگانه منتشر شده در هفته گذشته, DNV, GL, نروژ مبتنی بر انرژی جهانی مدیریت ریسک و تحقیق و توسعه شرکت پیش بینی کرد که در سال آینده بلند مدت ذخیره سازی انرژی در سیستم های همراه با استفاده از انرژی خورشیدی ادامه خواهد داد به افزایش رشد خورشیدی توسط کسب و کار و دولت است.

با استفاده از یک مطالعه موردی در تنوع فصلی انرژی خورشیدی در هلند, DNV, GL پیش بینی کرد که—بسته به سطح خود را از کربن مالیات—برخی از سازمان ملل خواهد بود قادر به تکیه بر گاز آنها مالیات پرداخت می شود و ذخیره شده برای ارائه انرژی بیشتر در طول فصل با کمتر انرژی خورشیدی است.

به عنوان استفاده از انرژی های تجدید پذیر مانند باد و انرژی خورشیدی همچنان به گسترش با علاوه بر این از برق ماشین و کامیون, سازمان ملل می تواند پلاگین شکاف در چنین متغیر منابع انرژی با بهره گیری از فن آوری های جدید—ابتدا با تجمع هیدروژن ساخته شده از انرژی خورشیدی و انرژی باد.

که منجر به “سبز” هیدروژن را می توان فشرده و ذخیره شده و فروخته شده به عنوان یک سوخت برای وسایل نقلیه الکتریکی است که سلول های سوخت. و یا می توان آن را تبدیل به متان جزء اصلی گاز طبیعی است که همچنین می تواند ذخیره می شود.

“برای شبکه اپراتورهای این می تواند ارزش برای نگه داشتن ولتاژ و جریان شبکه در مورد نیاز مرزهای” DNV GL گزارش گفت:. آن اضافه شده است که به عنوان انرژی تجدید پذیر منابع همچنان به رشد شرکت های انرژی ممکن است پیدا کردن نامزدی در ذخیره سازی انرژی در کسب و کار به عنوان یک منبع “به طور بالقوه بسیار بزرگ اما همچنین نادر جریان درآمد.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im