20 sci-fi, فیلم و تلویزیون را نشان می دهد به شراب خواری دیده بان در Netflix بکشد در حال حاضر

همه چیز عجیب و غریب در حال جریان بر روی سیاره زمین است. در یک سری از وقایع است که می تواند خود را به صورت طرح یک sci-fi, کابوس, ما خودمان را پیدا کنید در وسط coronavirus COVID-19 بیماری همه گیر. ساکنان در سراسر ما مانند بسیاری از کشورهای در حال تشویق به کار از خانه و اجرای خود قرنطینه در داخل خانه و آپارتمان.

برای آینده قابل پیش بینی و سپس تلویزیون در حال رفتن به بهترین دوست ما و بلیط به رستگاری.

به طوری که شما لازم نیست به صرف ساعت جستجو با کمتر از کامل UX از طریق هزاران نفر از فیلم برخی خوب و همه چیز بین ما لیستی از بهترین علمی تخیلی, فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در حال حاضر در Netflix بکشد.

فیلم

Blade Runner (برش نهایی)

Blade Runner netflix quarantine

این است که “برش نهایی” یک جایی که ریدلی اسکات در نهایت متوقف شد سرهم بند با آن, پس از آن جلا تر از نسخه های قبلی (اعتبار تصویر: برادران وارنر.)

خلاصه داستان: در دود خفه dystopian لس آنجلس, از, آینده, یک متخصص پلیس به نام “blade runner” نامیده می شود از بازنشستگی به شکار چهار “آنال” که فرار کرده اند به زمین به دنبال خالق خود را برای یک راه برای تمدید عمر کوتاه خود را از دهانه.

چرا شما باید ساعت: کاملا رک و پوست کنده این فیلم باید در برنامه درسی ملی آن را یکی از بهترین فیلم تا کنون ساخته شده و الهام گرفته از یک کل جدید زیر ژانر sci-fi: cyberpunk. هریسون فورد در broodiest و در نتیجه تولید یکی از بهترین اجراهای حرفه ای خود را. Sean جوان, Rutger Hauer و داریل هانا همچنین ستاره.

ماه

Moon netflix quarantine

‘ماه’ شیک, bare-bones, علمی تخیلی, درام ثابت کرد که دانکن جونز ” را به ارزش به عنوان یک بالا و آینده نویسنده و کارگردان (اعتبار تصویر: سونی پیکچر کلاسیک)

خلاصه داستان: با تنها سه هفته باقی مانده خود را در سه سال قرارداد سام بل گرفتن مضطرب در نهایت به بازگشت به زمین است. او تنها مستاجر قمری بر اساس تسهیلات ساخت همراه با کامپیوتر و دستیار به نام GERTY. زمانی که او در یک تصادف او wakens برای پیدا کردن که او تنها نیست.

چرا شما باید به سازمان دیده بان: این کارگردان اولین دانکن جونز این است که یک بودجه sci-fi, چرا که آن را نیاز ندارد. آن را به زیبایی شخصیت محور داستان با استثنایی عملکرد انفرادی از Sam Rockwell.

Snowpiercer

Snowpiercer netflix quarantine

هنگامی که آن را منتشر شد “Snowpiercer” رفت و تا حد زیادی خسته شده اید اما آن را از ساخته شده است تا یک فرقه زیر (تصویر های اعتباری: لنگر خلیج سرگرمی)

خلاصه داستان: در آینده ای که در آن شکست خورده جهانی گرم شدن کره زمین آزمایش می کشد خاموش ترین زندگی در این سیاره یک کلاس سیستم تکامل می یابد سرنشین Snowpiercer یک قطار است که سفر در سراسر جهان از طریق یک perpetual-motion موتور.

چرا شما باید ساعت: آن زمان موفقیت های اخیر از “انگل” در جوایز اسکار برای کار Boong Joon-ho خریداری شده به جریان اصلی توجه اما “Snowpiercer” نیز یکی از خود را و آن را واقعا بسیار خوب است. Chris Evans آگهی شگفت انگیز که شامل بازیگران John Hurt, Ed Harris, Jamie Bell, Tilda Swinton و Alison Pill.

پسر جهنمی (2004)

Hellboy netflix quarantine

ران پرلمن متولد شد به بازی Hellboy, John Hurt, Doug Jones and Selma Blair گرد کردن عالی بازیگران. (اعتبار تصویر: Columbia Pictures)

خلاصه داستان: در آخرین روزهای جنگ جهانی دوم نازی ها تلاش برای استفاده از سحر و جادو سیاه و سفید به کمک های خود را در حال مرگ شود. متفقین حمله اردوگاه که در آن مراسم در حال وقوع است اما نه قبل از شیطان جهنمی شده است مصرانه خواست. پیوستن به نیروهای متفقین Hellboy در نهایت به بزرگسالی رشد می کند, خدمت, علت خوب است و نه بد.

چرا شما باید تماشا کنید: اولین تلاش برای آوردن legendary Dark Horse Comics شخصیت به صفحه نمایش بزرگ است که هنوز هم بهترین است. نویسنده و کارگردان Guillermo del Toro انجام یک کار برجسته و همراه با عالی, ریخته گری, باعث می شود برای یک با کیفیت بالا و لذت بخش sci-fi-فیلم فانتزی.

جان کارتر

John Carter netflix quarantine

پرش ویرجینیا! “جان کارتر” است که یک دور خوب-سرگرم کننده خانواده sci-fi قدیمی مدرسه حماسی است. (اعتبار تصویر: دیزنی)

خلاصه داستان: جان کارتر یک جنگ خسته سابق ارتش کاپیتان که بدون توضیح و حمل و نقل به مرموز و عجیب و غریب سیاره از Barsoom (مریخ) و با اکراه می شود درگیر در یک حماسه جنگ. این یک جهان در آستانه فروپاشی و کارتر rediscovers انسانیت خود را زمانی که او متوجه می شود بقای Barsoom و مردم آن را استوار در دست خود را.

چرا شما باید ساعت: مانند بسیاری از زیر ارزش sci-fi فرانچایز (“Tron” “The Last Starfighter” و “Buckeroo Banzai” به نام فقط سه) پتانسیل “جان کارتر” هرگز واقعا متوجه شدم و به عنوان یک نتیجه از سیاست در دیزنی, این فیلم نیست, ترویج درستی و رنج می برد به عنوان یک نتیجه که شرم آور است چرا که آن را یک ماجراجویی حماسی و کاملا لذت بخش است.

افق رویداد

Event Horizon netflix quarantine

‘افق رویداد” است وحشتناک در نقاط بله, اما طراحی و تولید واقعا عالی است. (اعتبار تصویر: Paramount Pictures)

خلاصه داستان: در 2047 یک گروه از فضانوردان فرستاده شده به بررسی و نجات کشتی فضایی افق رویداد که به طرز مرموزی ناپدید شد و هفت سال قبل در اولین سفر خود. با بازگشت آن خدمه لوئیس و کلارک کشف حقیقت در پشت ناپدید شدن افق رویداد – و حتی بیش از چیزی وحشتناک است.

چرا شما باید ساعت: نه خانواده خود را sci-fi این یکی بیشتر از یک sci-fi, horror, اما این به این معنا نیست کاملا لذت بخش است. Sam Neill منجر چشمگیر بازیگران که همچنین شامل Jason Issacs لورنس Fishburne و Sean Pertwee.

سیگنال

The signal netflix quarantine

این سیگنال. اگر شما از شنیدن آن شما را انتخاب کرده اند. (اعتبار تصویر: تمرکز امکانات)

خلاصه داستان: سه دانشجوی کالج در یک سفر جاده ای در سراسر جنوب غربی تجربه یک مسیر انحرافی – ردیابی یک نابغه کامپیوتر است که در حال حاضر هک به MIT و در معرض گسل های امنیتی. هنگامی که سه نفر خود را کشیده به طرز مرموزی منطقه جدا, ناگهان همه چیز را تاریک می رود. زمانی که یکی از دانش آموزان آگاهی دوباره او خود را میبیند در بیداری کابوس است.

چرا شما باید به سازمان دیده بان: این کمی شناخته شده فیلم یک زمان هیجان انگیز با یک حماسه پیچ و تاب و در پایان. بازیگران بزرگ – از جمله اولیویا کوک, Brenton Thwaites and Laurence Fishburne – همراه با یک اسکریپت نوشته شده اضافه کنید تا به لبه صندلی sci-fi, thriller.

قطع

Mute netflix quarantine

در یک dystopian, cyberpunk شهر بعید است قهرمان ظهور در دانکن جونز’ دوم حماسه sci-fi. (اعتبار تصویر: Netflix)

خلاصه داستان: یک لال مرد با خشونت گذشته است مجبور به در پرتکاپو اموات از یک آینده نزدیک برلین به عنوان او جستجو برای از دست رفته خود را ،

چرا شما باید تماشا کنید: غیر رسمی عاقبت به “ماه” این بود که دانکن جونز عمده دوم sci-fi حرکت تصویر و آن را نا امید نمی کند. پل راد و Alexander Skarsgård منجر بازیگران و تحویل قوی در اجرای این بسیار دستکمگرفتهشده sci-fi, thriller.

او

Her netflix quarantine

در تند و تلخ در چشم انداز آینده بسیار نزدیک تنها نشین شهر می افتد در عشق با سیستم عامل جدید است. (اعتبار تصویر: برادران وارنر.)

خلاصه داستان: در آینده ای نه چندان دور تنها نویسنده خریدهای تازه توسعه یافته سیستم عامل طراحی شده برای دیدار با کاربر ، به تعجب خود را رمانتیک توسعه ارتباط بین خود و خود سیستم عامل. این غیر متعارف داستان عشق ترکیب داستان های علمی تخیلی و عاشقانه در داستان است که به بررسی ماهیت عشق و راه هایی که تکنولوژی جدا و متصل به همه ما است.

چرا شما باید ساعت: فقط در مورد هر چیزی که نویسنده و کارگردان Spike Jonze درگیر با ارزش چک کردن است و این قاعده مستثنی نیست. خواکین فونیکس و اسکارلت جوهانسون منجر چشمگیر بازیگران در این تند و تلخ و درام نبوی است که ممکن است حتی کشیدن چند رشته قلب بیش از حد.

Ex Machina

Ex Machina netflix quarantine

در اصل یک پیچ و تاب و در آزمایش تورینگ Ex Machina هیجان داستان از ظهور هوش مصنوعی. (اعتبار تصویر: Film4/Unviersal تصاویر)

خلاصه داستان: یک جوان coder در بزرگترین شرکت اینترنتی برنده رقابت به صرف یک هفته در خصوصی عقب نشینی کوه متعلق به ناتان دنج مدیر عامل این شرکت است. اما زمانی که او می رسد در این مکان از راه دور او در می یابد که او را مجبور به شرکت در یک عجیب و غریب و شگفت انگیز آزمایش که در آن او باید در تعامل با جهان واقعی در هوش مصنوعی قرار دارد در بدن یک ربات زیبا دختر.

چرا شما باید ساعت: نویسنده و کارگردان Alex Garland چند بزرگ sci-fi طرفداران زیر کمربند خود را از جمله “آفتاب” “نیمه شب در پاریس” و “نابودی” و این است که دیگر باید به تماشای فیلم. آن را ساده در آن قضیه اما فوق العاده موثر در اجرای آن است. اجرای بزرگ از دومهنل گیلسون, Alicia Vikander و اسکار آیزاک شما را جلب عمیق به این هیجان انگیز.

تلویزیون

تغییر کربن

Altered Carbon netflix quarantine

Anthony Mackie ستاره در فصل دوم از Netflix را بهبود sci-fi, درام, تغییر کربن. (اعتبار تصویر: Netflix)

خلاصه داستان: پس از 250 سال بر روی یخ, یک زندانی, بازگشت به زندگی در یک بدن جدید با یک شانس برای برنده شدن آزادی: با حل یک ذهن خم قتل است.

چرا شما باید تماشا: فصل 2 در حال حاضر در دسترس, بنابراین اگر شما دیده نمی شود, در فصل 1, شما رو 8 ساعت و 52 دقیقه ارزش به طریق اول است. فصل دوم بطور قابل توجهی بهتر از اول اما برای به دست آوردن حداکثر لذت ما نشان می دهد مصرف در فصل اول به عنوان به خوبی. طراحی و تولید بر این باور نکردنی است و خوشبختانه Anthony Mackie کمک می کند تا ماجرا را به همان استاندارد Blade Runner-esque زیبایی شناسی بصری.

Star Trek: The Original Series

star trek the original series netflix quarantine

خدمه USS Enterprise…پس از حوادث “کشف” اما قبل از حوادث “نسل بعدی.” (اعتبار تصویر: CBS)

خلاصه داستان: در 23 قرن کاپیتان James T. کرک و خدمه از USS Enterprise کاوش در کهکشان و دفاع از ایالات فدراسیون سیارات.

چرا شما باید تماشا کنید: این است که در آن همه آغاز شده; William Shatner, لئونارد نیموی و DeForest کلی ستاره در نشان می دهد که همه چیز را تغییر داد. Rewatch برخی از بهترین قسمت های مانند “آرنا” (S01 E18) و “توازن وحشت” (So1 E14), لذت بردن از overacting در قسمت مانند “اسکوایر از Gothos” (So1, E17) و “راه بهشت” (S03, E20) اما بیشتر از همه به خودتان یادآوری کنید از قسمت ها که در محل مجموعه حوادث بودند که بعد از بازبینی در هر دو سری و فیلم های سینمایی مانند “فضای بذر” (S01 E22) و “آینه آینه” (S02, E04).

Star Trek: The Next Generation

Star Trek: The Next Generation netflix quarantine

(L-R) LeVar Burton, تالیف, Brent Spiner, Patrick Stewart, Michael Dorn دروازه McFadden و جاناتان michael [tm] smith. (اعتبار تصویر: CBS)

خلاصه داستان: مجموعه تقریبا 100 سال بعد از کاپیتان کرک را به مدت پنج سال ماموریت یک نسل جدید از Starfleet افسران مجموعه ای خاموش در کهکشان کلاس USS Enterprise-D خود به خود ماموریت برای رفتن به جایی که هیچ کس قبل از رفته است.

چرا شما باید ساعت: راه بازگشت در ماه اکتبر سال 1986 عاقبت سری به اصل “پیشتازان فضا” اعلام شد و ملاقات بیشتر یا کمتر جهانی با یک امتیاز مثبت دریافت. هر گونه شک طولانی شد بسیار عقب مانده به عنوان آن را به حدود 12 میلیون بیننده در آن فصل پنجم. با “پیکارد” در حال حاضر نشان دادن در CBS همه دسترسی این یک فرصت عالی برای گرفتن تمام قسمت مربوطه از جمله “اندازه گیری از یک مرد” (S02, E09) “بهترین از هر دو جهان” قسمت 1 & 2 (S03 E26 & S04, E01) و البته “همه چیزهای خوب” قسمت 1 & 2 (S07, E25).

Star Trek: Deep Space Nine

Star Trek: Deep Space Nine netflix quarantine

“Deep Space Nine” آن است, بالا و پایین, اما آن را به ارزش چسبیده با, چون هنگامی که آن را رفتن آن بسیار عالی است. (اعتبار تصویر: CBS)

خلاصه داستان: در مجاورت آزاد سیاره Bajor فدراسیون ایستگاه فضایی Deep Space Nine پاسداران افتتاح مهم استراتژیک کرم چاله به سمت دور از کهکشان.

چرا شما باید تماشا کنید: اولین اسپین آف از “نسل بعدی” بود “Deep Space Nine” بود که در همان زمان و در واقع شامل یک تعداد متقاطع قسمت. مسلم آن را شروع کند اما آن را به خوبی به ارزش چسبیده با طول تمام هفت فصل و به ویژه در طول Dominian جنگ قوس داستان. “Deep Space Nine” نیز پرداخت بازدیدکننده داشته است بیشتر به آینه جهان بیش از هر دیگر “Trek” سری. Avery Brooks است والا به عنوان سروان. بنیامین Sisko و تمام بازیگران از شخصیت های که شما را تا پایان مراقبت عمیقا در مورد.

Star Trek: Voyager

Star Trek: Voyager netflix quarantine

متاسفانه USS ویجر بدون تغییر باقی مانده است از طریق سری اجرای آن ممکن است به جنگ آسیب و یا تغییرات. (اعتبار تصویر: CBS)

خلاصه داستان: کشیده به سمت دور از کهکشان که در آن فدراسیون است و 75 سال در دور حداکثر سرعت در پیچ و تاب یک Starfleet کشتی باید با همکاری Maquis شورشیان به پیدا کردن راه خانه.

چرا شما باید به سازمان دیده بان: “ویجر” ممکن است به عنوان به طور مداوم قوی به عنوان دیگر “Trek” نشان می دهد ما در اینجا ذکر شده, اما آن را قطعا تا به حال آن لحظات. “Scorpion” قسمت 1 & 2 (S03, E25 & S04, E01) داستان هفت نه (Jeri Ryan) و “Unimatrix صفر” بخش 1 و 2 (S06 E26 & S07 E 01) یکی دیگر از کیفیت Borg-مضمون قسمت. خوب دیگر مستقل قسمت ها عبارتند از: “بی انتها” (S05, E06), “تعامل” (S05, E10) و “گردش چشم” (S06 E12).

Star Trek: Enterprise

Star Trek: Enterprise netflix quarantine

Scott Bakula, در حالی که در ابتدا در نظر گرفته بعید است انتخاب را در واقع رفتن به استثنایی Starfleet کاپیتان. (اعتبار تصویر: CBS)

خلاصه داستان: یک قرن قبل از کاپیتان کرک را به مدت پنج سال ماموریت جاناتان کماندار کاپیتان ایالات زمین کشتی شرکت در اوایل سال Starfleet منجر به زمین-Romulan جنگ و شکل گیری فدراسیون.

چرا شما باید به سازمان دیده بان: بدون شک دستکمگرفتهشده “پیشتازان فضا” نشان می دهد همه آنها را و آن را به طرز وحشیانه ای برش پایین در حالی که هنوز در آن نخست. “شرکت” نگاه کاملا متفاوت و این احساس بیشتر relatable. مهندس ممکن است روغن یا برخی دیگر از کربن جایگزین روان کننده – بیش از لباس وجود دارد کمتر technobabble و این اولین بار ما می خواهم دیده می شود استفاده منظم از بحرانی لوازم جانبی مانند محیط مناسب. این موجب افزایش قوس داستان درخشان بود و دیگر قسمت شامل “تمثیل” (S03, E10), “اولین پرواز” (S02, E24) و رک و پوست کنده , آرشیو سفر به آینه جهان “در یک آینه آینه” (S04, E18 & E19).

از دست رفته در فضا

Lost in Space netflix quarantine

باور نکردنی بازیگران, با کیفیت بالا نوشتن و طراحی تولید را “گمشده در فضا” یکی از sci-fi را نشان می دهد در حال حاضر در تلویزیون. (اعتبار تصویر: Netflix)

خلاصه داستان: پس از سقوط فرود در سیاره ای بیگانه با خانواده رابینسون در برابر همه شانس برای زنده ماندن و فرار. اما آنها احاطه خطرات پنهان.

چرا شما باید به سازمان دیده بان: این جایی است که شما شروع به; این بهترین sci-fi در حال حاضر در Netflix بکشد. به یاد داشته باشید که چگونه “Battlestar Galactica” بود reimagined? همان انجام شده است به سال 1965 سیاه و سفید نشان می دهد که از ذهن ایروین آلن. و نتیجه شگفت انگیز است. فصل اول حاشیه بهتر از دوم اما هر دو ارزش شراب خواری-مشاهده در تمامیت خود. شما خنده, شما قطعا می خواهید به گریه و شما در لبه صندلی خود را به عنوان شما را تماشا John Robinson, همسرش, مورین کودکان (جودی پنی خواهد شد) و مسلح ، همین غرب مبارزه برای زنده ماندن در برابر عناصر طبیعی از یک دنیای بیگانه.

آینه سیاه و سفید

Black Mirror netflix quarantine

“Black Mirror” شیپور خاموشی به زیبایی به ما معاصر نگرانی در مورد پیشرفت سریع فن آوری در زندگی ما است. (اعتبار تصویر: Netflix)

خلاصه داستان: معاصر بریتانیا دوباره به کار “منطقه گرگ و میش” با داستانهایی که شیر را به جمعی خبري در مورد دنیای مدرن ما. بیش از 10 سال گذشته تکنولوژی تبدیل کرده است تقریبا در هر جنبه ای از زندگی ما قبل از ما تا به حال زمان برای متوقف کردن و سوال آن; در هر خانه در هر میز در هر نخل یک صفحه نمایش پلاسما; یک مانیتور; یک گوشی – یک آینه سیاه و سفید از قرن 21st ما وجود دارد.

چرا شما باید ساعت: وجود تنها چند قسمت در هر فصل و در میان کسانی که برخی واقعا الهام لحظات نابغه از نشان می دهد خالق چارلی Brooker. اولین قسمت “سرود ملی” را رک و پوست کنده به شما شوک به تماشای بیشتر و مستقل قسمت تحت عنوان “Bandersnatch” برای اولین بار تلویزیون های تعاملی که در آن شما تعیین کنید چه اتفاقی می افتد به اصل شخصیت است.

ماده تاریک

Dark Matter netflix quarantine

متاسفانه “ماده تاریک” لغو شد پس از فصل سوم cliffhanger بنابراین طرفداران واقعا احساس دزدیدند. (اعتبار تصویر: Syfy)

خلاصه داستان: شش نفر خدمه یک سفینه فضایی متروک بیدار از حالت سکون در دورترین رسد از فضا. خاطرات خود را پاک پاک آنها هیچ کدام از آنها چه کسانی هستند و یا چگونه آنها در هیئت مدیره. تنها سرنخ برای خود هویت یک محموله خلیج پر از سلاح و مقصد: یک کنترل از راه دور معدن مستعمره است که در مورد برای تبدیل شدن به یک جنگ منطقه. با هیچ ایده که در کنار آنها هستند و در آنها چهره یک تصمیم مرگبار.

چرا شما باید ساعت: متاسفانه این نشان می دهد که نمونه دیگری از قضاوت ضعیف توسط استودیو آن را به عنوان لغو شد در حالی که هنوز هم بسیار در آن نخست. وجود تنها سه فصل آن هنوز به خوبی به ارزش یک ساعت مچی. این صحنه های اکشن بودند enthralling و سرگرم کننده به خصوص در یک تلویزیون بزرگ صفحه نمایش اما در قلب نشان می دهد رابطه ای که به آرامی توسعه بین شخصیت به عنوان همه آنها را در بر داشت خود را در همان موقعیت و مجبور شدند با هم کار کنند.

The Twilight Zone

The Twilight Zone netflix quarantine

شما در حال وارد بعد دیگری. یک بعد نه تنها از دید و صدا اما از ذهن است. توقف بعدی در این منطقه گرگ و میش. (اعتبار تصویر: CBS)

خلاصه داستان: یک سری از نامربوط داستان حاوی درام, روانشناختی, هیجان انگیز, فانتزی, علمی تخیلی, تعلیق, و/یا وحشت اغلب انعقاد با یک خوفناک و یا پیچ و تاب و غیر منتظره.

چرا شما باید به سازمان دیده بان: این اصلی “منطقه گرگ و میش” زد که برای پنج فصل از سال 1959 تا 1964, واقعا باید در برنامه درسی ملی است. یاد باز کردن روایت و موسیقی است فورا آشنا و نشان می دهد تحت تاثیر یک نسل کامل از sci-fi نویسندگان از جمله هارلن الیسون و رادنبری و دیگر نشان می دهد مانند “The Outer Limits.” در واقع “منطقه گرگ و میش” یک تاثیر بزرگ در “آینه سیاه” است که ما در بالا ذکر شد.

دنبال اسکات اسنودن در توییتر. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>