20 ساعت ساعت بیولوژیکی تبدیل مردم به ‘صبح larks’

جهش در پروتئین های خاصی می تواند ساعت بیولوژیکی ما زمان ساخت برخی از افراد افراطی “صبح larks” محققان می گویند.

که چون خود, داخلی, ساعت کار در یک چرخه 20 ساعته به جای اینکه همزمان با 24 ساعته چرخه روز و شب است.

این باعث می شود آنها را به افزایش در صبح زود و رفتن به خواب در شب. مطالعه در eLife نشان می دهد که همان مولکولی تغییر مکانیزم این جهش را تحت تاثیر قرار است که در حیوانات اعم از مگس میوه برای مردم است.

بیولوژیکی ساعت یک ارگانیسم ذاتی بندی دستگاه. آنها متشکل از پروتئین خاص به نام ساعت پروتئین است که ارتباط برقرار کردن در سلول های سراسر بدن است. بیولوژیکی ساعتهای تولید و تنظیم ریتم شبانه روزی—جسمی و روانی و تغییرات رفتاری است که به دنبال یک چرخه روزانه.

مثلا خواب در شب و بیدار شدن در طول روز یک مثال از یک نور مربوط به ریتم شبانه روزی. بسیاری از مردم با مرحله خواب اختلالات تغییرات در ساعت پروتئین است. به طور کلی جهش است که با زمان اجرای کوتاه تر یک صبح lark اثر و کسانی که ساعت اجرای دیگر را تلفظ جغد شب اثر است.

“در این مطالعه جدید تیم ما با تمرکز بر جهش در پروتئینی به نام کازئین کیناز 1 (CK1) که تنظیم یک core clock پروتئین به نام دوره (هر). Clock-تغییر جهش در CK1 شده بود برای سال شناخته شده بود اما مشخص نیست که چگونه آنها با تغییر زمان از ساعت, می گوید:” راجش Narasimamurthy اصلی تحقیقات دانشمند در دوک-NUS’ سرطان و سلول های بنیادی زیست شناسی (CSCB) برنامه است.

همراه با دانشمندان از دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز و دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو تیم انجام ساختاری و بیوشیمیایی تجزیه و تحلیل CK1 و هر پروتئین است که پیشنهاد چگونه تغییر می کند.

این یافته ها نشان می دهد که CK1 می توانید تغییر دهید هر کدام از دو سایت در هر پروتئین است. تغییر یک سایت تثبیت هر, در حالی که دیگر اصلاح باعث تخریب آن. هنگامی که سوئیچ مولکولی است که کنترل فراوانی از پروتئین در هر حال کار مناسب آن را تولید 24 ساعته نوسان در ساعت بیولوژیکی.

این تیم نشان داد که چگونه جهش در هر دو CK1 یا هر خود را تغییر دهید می توانید تعادل مطلوب تخریب بیش ثبات موجب اخلال در ساعت بیولوژیکی.

“نتایج ما ارائه مکانیکی پایه به درک اصل جهانی نقش CK1 به عنوان یک تنظیم کننده یوکاریوتی شبانه روزی ساعت. آن مهم است به درک این که چگونه این پروتئین ساعت ما تنظیم ریتم شبانه روزی زیرا این ریتم تاثیر می گذارد نه تنها چرخه خواب اما تقریبا در هر جنبه ای از فیزیولوژی ما می گوید:” corresponding author David Virshup مدیر دوک-NUS CSCB برنامه.

“درک این مکانیسم های مولکولی ممکن است فعال دانشمندان به توسعه روش های درمانی برای مداخله در ساعت برای کاهش اختلالات آیا آنها ناشی از شرایط به ارث برده و یا شیفت کار یا تاخیر جت.”

“اختلالات خواب می تواند منجر به عواقب جدی برای سلامت و کاهش کیفیت زندگی در میان افراد مبتلا در سنگاپور و فراتر از آن می گوید:” پاتریک کیسی استاد دانشگاه و معاون ارشد رئیس برای پژوهش است.

این تیم در حال حاضر در حال بررسی چگونگی تغییر CK1 فعالیت به ساعت تغییر سرعت. این مطالعات را راهنمای جستجو برای درمان است که می تواند در درمان تاخیر جت و اختلالات خواب.

منبع: دوک-NUS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im