2 ماهواره ها به وسیله یک ما spysat در مدار. فضا زور است ، (گزارش)

ایالات متحده جاسوسی ماهواره ای در حال ازمایش کرده توسط دو ماهواره به گفته فرمانده آمریکا در فضا نیروی.

دیروز (Feb. 10), ژنرال جان “جی” ریموند فضا نیروی فرمانده عملیات فضایی نشان داد به مجله تایم که یک جفت از روسیه ماهواره آمده اند بسیار نزدیک در 100 مایل (160 کیلومتر) از ایالات متحده جاسوسی ماهواره ای.

“ما با مشاهده این رفتار به عنوان غیر معمول و نگران کننده” ریموند گفته مجله تایم. “این پتانسیل برای ایجاد یک وضعیت خطرناک در فضا.”

ریموند گفت که دولت ایالات متحده رسیده است به مسکو در مورد محدوده نزدیک از ماهواره های, ابراز نگرانی “از طریق کانال های دیپلماتیک.”

ویدئو: سازمان دیده بان روسیه راه اندازی مرموز دو ماهواره
بیشتر:
محرمانه جاسوسی آمریکا ماهواره ای عکس ها و طرح های

این فضاپیمای روسی راه اندازی شد در ماه نوامبر به عنوان یک ماهواره ای که بعدها منتشر شد دومین ماهواره از درون آن تقریبا “تولد” آن نظامی ایالات متحده گفته تحلیلگران. به گزارش خبرگزاری روسی TASSاین مانور به معنای به آزمون “شرایط فنی داخلی ماهواره.”

در مصاحبه ای با کسب و کار خودی ریموند گفت: دو ماهواره شده اند رفتار مشابه به آنچه شناخته شده به عنوان “بازرس ماهواره” از روسیه است. “در هر دامنه” این حرکت “می توان به عنوان به طور بالقوه تهدید کننده رفتار,” او گفت: کسب و کار خودی.

مرتبط: خطرناک ترین سلاح های فضایی مفاهیم همیشه

روسیه ماهواره ها برای اولین بار کشف شده توسط مایکل تامپسون ماهواره و فضاپیما علاقه مندان توییتی که در مورد مشاهدات.

“چیزی که به طور بالقوه تماشا کنید: کیهان 2542 روسیه بازرسی های ماهواره ای به تازگی هماهنگ مدار آن با ایالات متحده آمریکا 245 یک NRO KH11,” تامپسون هنوز توییتی.

“این است که همه شواهد ضمنی اما وجود دارد یک جهنم از بسیاری از شرایط است که آن را به نگاه مانند یک شناخته شده روسی بازرسی های ماهواره ای در حال حاضر بازرسی ایالات متحده شناخته شده است ماهواره های جاسوسی,” تامپسون توییتی در Jan. 30.

این اولین بار است که ارتش آمریکا علنا نشان داد یک تهدید مستقیم از یک کشور دیگر به ایالات متحده ماهواره ای. شناسایی و اصلاح چنین نگرانی بزرگ بود دلیل فضای نیروی. به عنوان بیشتر و بیشتر ماهواره ها در حال راه اندازی با افزایش قابلیت جمع آوری اطلاعات از فضای بیشتر فرصت های ایجاد شده برای دخالت از این ماهواره ها.

فضا نیروی جدید نظامی ایالات متحده شعبه که دریافت خواهد کرد $15.4 میلیارد دلار به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 2021 بودجه پیشنهادی خواهد بود “تکنولوژی متمرکز خدمات” با توجه به ریموندفضا, نیروی, اولین, رسمی, رهبر است. این شعبه با هدف حفاظت از منافع ایالات متحده آمریکا در فضا که شامل کاهش تهاجمی عمل می کند و دخالت آمریکا در حال پیشرفت است.

تلاش های مداوم توسط روسیه و چین برای پیشبرد برنامه های فضایی خود را اتحاد میان به ایجاد فضایی نیروی. در حال حاضر در حالی که فضای نیروی ادامه به بررسی این دو ماهواره تنش های سیاسی بین دو کشور بالا باقی می ماند را به اتهام دخالت روسیه در آمریکا سیستم انتخاباتی.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de