2 مخدر موفق به آهسته نادر زودرس آلزایمر در دادگاه

دو مواد مخدر شکست خورده اند به سرعت از دست دادن حافظه و زوال شناختی در افراد در مراحل اولیه نادر فرم به ارث رسیده از بیماری آلزایمر در یک کارآزمایی بالینی محققان گزارش.

محققان همچنان به کاوش داده ها از آزمون شناختی و نتایج بالینی, اما و در انتظار تجزیه و تحلیل از بيومارکرهای و اطلاعات دیگر به طوری که آنها می تواند درک بیشتر این مطالعه نتایج.

این مطالعه یک فاز 2/3 محاکمه. آن را به طور جداگانه بررسی تاثير دو دارو—solanezumab که الی لیلی و شرکت. می سازد و gantenerumab که روشه و خود ما وابسته Genentech را در مردم با نادر به ارث برده زودرس شکل آلزایمر به نام غالب به ارث برده به بیماری آلزایمر یا اتوزوم غالب بیماری آلزایمر. افراد مبتلا به این بیماری تجربه کاهش حافظه و مهارت های تفکر شروع در 50s خود را 40s و یا حتی 30s.

اولیه تجزیه و تحلیل نشان داد که نه مواد مخدر ملاقات پیامد اولیه این مطالعه آن بود که کاهش زوال شناختی به عنوان اندازه گیری توسط آزمایش های متعدد از تفکر و حافظه است.

“اگر چه مواد مخدر مورد بررسی قرار گرفت موفق نبودند محاکمه خواهد شد و ما حرکت رو به جلو در درک آلزایمر می گوید:” محقق اصلی Randall J. Bateman, مدیر غالب به ارث برده آلزایمر شبکه-آزمایش واحد (DIAN-TU) و استاد مغز و اعصاب در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

“در حال انجام و ادامه تحقیقات و آزمایشات ما را نزدیک تر به هدف ما برای جلوگیری از آلزایمر است. ما ادامه خواهد داد تا زمانی که ما موفق هستند.”

پیشرفت برای بیماری آلزایمر تحقیقات

با وجود محاکمه نتایج این مطالعه حاصل بینش جدید به توسعه و پیشرفت آلزایمر که می توانند در تحقیقات آینده به این بیماری از جمله شایع تر فرم است که به طور معمول حملات پس از سن 65, بیتمن می گوید. مغز تغییراتی که رخ می دهد به عنوان پیشرفت آلزایمر بسیار مشابه در افراد مبتلا به ارث برده زودرس و ديررس فرم این بیماری است.

هر دو زودرس و ديررس اشکال از آلزایمر باید “سکوت” مرحله که شروع کردن به دو دهه قبل از علائم بوجود می آیند. روند شروع می شود با تجمع پلاک ها از پروتئین آمیلوئید بتا در مغز است. در نهایت به عنوان پیشرفت بیماری و آسیب به مغز می شود گسترده تر مردم حافظه و تفکر و رفتار شروع به خراب شدن.

هر دو تحقیقاتی مواد مخدر طراحی شده به هدف و خنثی کردن آمیلوئید بتا در مغز از طریق مکانیسم های مختلف و تحت ارزیابی در دیگر بیشتر رایج است اشکال از آلزایمر.

“این نتایج را منعکس دشوار طبیعت در درمان بیماری آلزایمر و نیاز بزرگ برای ادامه تحقیقات می گوید:” دانیل Skovronsky لیلی افسر ارشد علمی و رئیس جمهور از لیلی آزمایشگاه های تحقیقاتی. “اگر ما آموخته اند که یک چیز پس از بیش از 30 سال تحقیقات آلزایمر, آن است که حتی نتایج منفی سوق علم رو به جلو است.”

چگونه کارآزمایی بالینی مشغول به کار

این مطالعه به دنبال 194 شرکت کنندگان تا هفت سال به طور متوسط حدود پنج سال است. همه شرکت کنندگان از خانواده ها که حامل یک جهش ژنتیکی است که باعث زودرس آلزایمر زوال عقل است. افرادی که به ارث می برند جهش هستند اما تضمین شده برای توسعه علائم در مورد هم سن و سال پدر و مادر خود بود. در حالی که ویرانگر برای خانواده ها چنین جهش اجازه می دهد تا محققان به شناسایی افراد در مراحل اولیه بیماری خود را قبل از رفتار و حافظه شروع به تغییر.

محققان به صورت تصادفی شرکت کنندگان برای دریافت solanezumab, gantenerumab یا دارونما. محققان همچنین شامل اعضای خانواده که آیا آلزایمر جهش به عنوان یک مقایسه. به عنوان بخشی از نوآورانه محاکمه محققان افزايش دوز تحقیقاتی مواد مخدر در طول مطالعه برای امتحان به منظور افزایش پتانسیل اثرات مفید است.

محققان استخدام افرادی که انتظار می رود به توسعه علائم در عرض 15 سال از ثبت نام در مطالعه و یا کسانی که در حال حاضر بسیار خفیف علائم از دست دادن حافظه و زوال شناختی در دادگاه ابتدا. در اکثر موارد مغز خود را در حال حاضر نشان داد علائم اولیه بیماری است. هدف از این مطالعه تعیین اینکه آیا یا تحقیقاتی مواد مخدر می کند, توقف یا جلوگیری از از دست دادن حافظه و زوال شناختی مرتبط با آلزایمر است.

در حالی که محاکمه شد در درجه اول در راستای ارزیابی این که آیا مواد مخدر می کند و یا تاخیر و از دست دادن حافظه و زوال شناختی محققان نیز به دست آمده از اسکن مغز و نمونه خون و مایع مغزی نخاعی—مایع که اطراف مغز و نخاع—از شرکت کنندگان به طوری که آنها می تواند نظارت بر بیولوژیکی نشانه ای از بیماری است. محققان در حال حاضر در حال تجزیه و تحلیل نمونه برای درک بهتر چگونه بیماری آلزایمر را توسعه و چگونه می توان آن را متوقف کرده است. نتایج اطلاع رسانی خواهد شد در آینده آزمایشات بالینی.

“در حالی که اطلاعات بالا خط سقوط کوتاه از انجمن آلزایمر به نظر می رسد به جلو به یک گزارش کامل در آینده کنفرانس های علمی می گوید:” Maria C. Carrillo انجمن آلزایمر ارشد علوم افسر. “ما از هر کارآزمایی بالینی. در این یافته ها وجود خواهد داشت درس های ارزشمند در مورد چگونه به بهترین انجام آزمایش های بالینی در افراد مبتلا و در معرض خطر ابتلا به آلزایمر و که در آن به تمرکز انرژی ما در حال حرکت رو به جلو است.”

محققان با انجام آزمایشی در 24 سایت در استرالیا, کانادا, فرانسه, اسپانیا, انگلستان و ایالات متحده است.

محققان در حال حاضر خواهد شد تجزیه و تحلیل دقیق تر از محاکمه را داده و برای اولین بار در پیشرفت آلزایمر و پارکینسون درمان های نشست سالانه در وین و پس از سخنرانی در انجمن آلزایمر کنفرانس بین المللی در آمستردام.

پشتیبانی برای محاکمه آمد از الی لیلی و شرکت ، روشه انجمن آلزایمر NIH, GHR پایه و FBRI.

اطلاعات بیشتر در مورد این آزمایش را می توان در clinicaltrials.gov (ClinicalTrials.gov شناسه: NCT01760005) و در غالب به ارث برده آلزایمر وب سایت شبکه.

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im