15 میلیون ساله در دهانه بر روی زمین نشان می دهد سرنخ در مورد مریخ آبکی گذشته


نمایی از Nördlinger سمپوزيوم 15 مایل گسترده (24 کیلومتر) تاثیر دهانه در جنوب آلمان است که ایجاد شده توسط یک شهاب سنگ با تاثیر 15 میلیون سال پیش. (اعتبار تصویر: ناسا WorldWind)

شهاب سنگ نمونه ای از یک باستان تاثیر سایت در آلمان ممکن است ارائه سرنخ های جدید در مورد تاریخچه اقیانوس و حیات بر روی مریخ است.

پژوهشکده غدد دهانه یا Nördlinger سمپوزيوم واقع در غرب ایالت بایرن آلمان و تشکیل حدود 15 میلیون سال پیش زمانی که یک شهاب سنگ زده. این سایت فوق العاده خوبی حفظ سنگ ها و مواد معدنی است که خرس شباهت به سطح مریخ. بنابراین نمونه از این تاثیر در سایت بر روی زمین ممکن است نور در مریخ’ گذشته بر اساس یک مطالعه جدید.

“سوال این است که همواره منافع ما نیست که آیا زندگی در حال حاضر روز مریخ” تیم لیون استاد biogeochemistry در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید و همکاری نویسنده این مطالعه جدید در بیانیه ای گفت: توصیف تحقیقات جدید است. “ما در حال هدایت به جای پرسیدن که آیا وجود حیات بر روی مریخ میلیاردها سال پیش که به نظر می رسد به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد.”

مرتبط با: می تواند وجود داشته باشد زندگی در مریخ امروز ؟

بالای تصویر شبیه سازی شده, طبیعی, رنگ تصویر از Reis دهانه به عنوان دیده می شود توسط ناسا ماهواره Terra. شهر نوردلینگن واقع شده است در نزدیکی مرکز آن است. سبز تیره نشان می دهد جنگل سبز روشن نشان می دهد کشاورزی و آبی-خاکستری نشان می دهد ساختمان ها و سطوح هموار. پایین تصویر است که ارتفاع نقشه با کمترین دروغ مناطق رنگ سبز نشان داده شده و بالاترین مناطق در سفید کردن. (اعتبار تصویر: ناسا/GSFC/METI/ERSDAC/JAROS و آمریکا/ژاپن ASTER تیم علمی)

امروز مریخ بیش از حد سرد برای میزبان آب مایع بر روی سطح آن است که مورد نیاز برای زندگی به عنوان ما می دانیم که آن را بر روی زمین. اما 4 میلیارد سال پیش مریخ ممکن است به اندازه کافی گرم سطح اقیانوس و احتمالا با توجه به مطالعه است.

“را ساخته اند این سیاره گرم به اندازه کافی برای مایع سطح آب جو آن را به احتمال زیاد نیاز به یک مقدار بسیار زیاد از گاز گلخانه ای دی اکسید کربن به طور خاص” کریس تینو یک دانشجوی کارشناسی ارشد در biogeochemistry در UC ریورساید و co-اولین نویسنده این مقاله در بیانیه ای گفت:.

محققان نمونه های سنگ از پژوهشکده غدد دهانه که یک بار در بدن از آب است. یافته های آنان نشان می دهد که نمونه های دارای pH بالا بر اساس نسبت ایزوتوپ نیتروژن و همچنین به عنوان یک بالا قلیایی نشان می دهد که اختلال در تعادل سطح pH با توجه به مطالعه است.

ناسا مریخ در 2020 مریخنورد است که برنامه ریزی شده به زمین در یک مشابه به خوبی حفظ باستانی دهانه است که اعتقاد بر این است که همچنین شامل آب مایع در آن گذشته است. این یافته ها نشان می دهد که مریخ دهانه باید یک ترکیب شیمیایی قابل مقایسه با پژوهشکده غدد دهانه. لذا بررسی قلیایی pH و مقدار نيتروژن نمونه از پژوهشکده غدد دهانه می تواند کمک به محققان در درک بهتر خواص باستان آب در مریخ و به نوبه خود تعیین میزان دی اکسید کربن است که در این سیاره جو میلیاردها سال پیش.

اگر چه بعید است که مریخ به اندازه کافی اکسیژن برای حمایت از زندگی پیچیده مانند انسان و یا حیوانات ساده تر میکروارگانیسم ها می توانست جان سالم به در اگر آب بر روی مریخ به حال pH خنثی سطح و شدت قلیایی محققان در بیانیه ای گفت:. این شرایط نشان می دهد که جو تا به حال به اندازه کافی دی اکسید کربن برای گرم کردن سیاره را آب مایع ممکن است دانشمندان اضافه شده است.

“قبل از این مطالعه آن روشن نیست که چیزی به عنوان ساده به عنوان ایزوتوپ نیتروژن می تواند مورد استفاده برای برآورد pH باستان آب در مریخ” تینو در بیانیه ای گفت:. “pH یک پارامتر کلیدی در محاسبه دی اکسید کربن در جو است.”

از این رو نمونه های جمع آوری شده در طول ناسا مریخ در 2020 ماموریت می تواند برای مطالعه ایزوتوپ نیتروژن نسبت و تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تایید اینکه آیا سیاره سرخ تا به حال دی اکسید کربن در آن باستان جو است.

“این می تواند 10-20 سال قبل از نمونه ها آورده بازگشت به زمین” لیون در بیانیه ای گفت:. “اما من خوشحال می دانیم که ما شاید کمک کرد به تعریف یکی از اولین سوال بپرسید هنگامی که این نمونه ها توزیع شده به آزمایشگاه در ایالات متحده و در سراسر جهان است.”

این یافته ها منتشر شد Feb. 26 در مجله علم پیشرفت.

دنبال سامانتا Mathewson @Sam_Ashley13. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im