1400 سال رمز و راز عجیب و غریب ‘علامت قرمز” در ژاپن در آسمان حل

قرمز مایل به زرد از طرفداران در سراسر آسمان ژاپن بیش از 1400 سال پیش و آن را گیج کننده شده است ستاره شناسان تا کنون از.

با توجه به سوابق تاریخی در دسامبر. 30, 620 یک “علامت قرمز” به شکل “یک قرقاول دم” به نظر می رسد در آسمان است. در زمان ثبت نام در نظر گرفته شد فال بد. دانشمندان مدرن با نگاهی به این گزارش باید تعجب که آیا عینک ممکن است ناشی از یک شفق قطبی یا ستاره دنباله دار اما نه از این توضیحات کاملا ساخته شده حس.

Ryuho Kataoka که مطالعات فضای آب و هوا در موسسه ملی تحقیقات قطبی در ژاپن و همکارانش تصمیم گرفت که آنها می خواستند به بررسی آنچه که می تواند باعث قرمز مایل به زرد پدیده با توجه به بیانیه ای.

مرتبط: سبز روشن شفق پرنده پرواز با یک خرگوش در حال اجرا بیش از ایسلند (عکس)

آنها شروع با مقایسه تاریخی شرح با فهم مدرن از شفق ها. اگر چه این آسمانی رقص اغلب سبز آنها ظاهر می شود و در رنگ های دیگر از جمله قرمز بسته به اینکه کدام عناصر در جو زمین در حال فعال شدن توسط ذرات تف توسط خورشید است.

این تیم دنبال اخیر مشاهدات شفق ها که قابل رویت بیش از ژاپن در شکل فن با یک پس زمینه قرمز. که منطبق بر “قرقاول دم” شرح 620 رویداد. محققان همچنین نقشه برداری چه زمین را تغییر میدان مغناطیسی را در آن زمان نگاه نشان می دهد که ژاپن شده اند که حدود 33 درجه مغناطیسی عرض جغرافیایی در 620, به عنوان مخالف به 25 درجه امروزه با توجه به بیانیه.

A pheasant with its tail fanned out, below.

یک قرقاول با آن دم چتری از زیر. (اعتبار تصویر: Hiromichi ناکاگاوا)

محققان همچنین تجزیه و تحلیل فرضیه دیگر در مورد “علامت قرمز” — که آن را ناشی از یک ستاره دنباله دار. اما چنین عینک معمولا نمی آمیخته و این تیم مشخص است که وجود دارد باید یک احتمال کم از یک ستاره دنباله دار خطی در زمان.

“این یک بازی جالب و نمونه موفق است که علم مدرن می تواند به نفع از ژاپن باستان احساسات برانگیخته که تعجب آور ظاهر از بهشت به آنها یادآوری از یک آشنا پرنده” Kataoka گفت.

این تحقیق توضیح داده شده است در یک مقاله منتشر شده 31 مارس در Sokendai نقد و بررسی فرهنگ و مطالعات اجتماعی.

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>