140 میلیون توییتهایی ضبط COVID-19 را گسترش

یک مجموعه داده از بیش از 140 میلیون COVID-19 توییتهایی می تواند کمک به نشان دهنده گسترش و اثرات جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

آن را در دسترس عموم به عنوان یک منبع برای تحقیقات جهانی جامعه است.

“ما همه در همان سیاره با هم و هر گونه اطلاعات اضافی است که می تواند به راحتی در دسترس برای دیگر محققان به تجزیه و تحلیل می تواند تفاوت را.”

این کار بخشی از پژوهشی است که جمع آوری و آهنگ های رسانه های اجتماعی پچ پچ برای روشن شدن تحرک الگوهای طول بلایای طبیعی است. این نادر مرحله از ساخت کار های عمومی قبل از نتایج نهایی برجسته بی سابقه ای تهدید مطرح شده در جهانی همه گیر.

ژوئن Banda استادیار علوم کامپیوتر در دانشگاه ایالتی جورجیا است عنوان پروژه و کار با اپیدیولوژی و دانشمندان داده. محققان به روز رسانی خواهد شد این مجموعه در هر دو روز و می تواند گسترده مفاهیم.

A word cloud shows the most common two-word phrases from the tweets, including "coronavirus outbreak," "coronavirus covid19," and "coronavirus cases"
این گرافیک را نشان می دهد شایع ترین bigrams (دو کلمه که به نظر می رسد با هم) در توییت. (اعتبار: Georgia State, U.)

“این یک تصمیم بزرگ را به انتشار اطلاعات قبل از داشتن چند مقاله آماده, آن, اما, آن است که مشترک می گوید:” Banda.

“ما همه در همان سیاره با هم و هر گونه اطلاعات اضافی است که می تواند به راحتی در دسترس برای دیگر محققان به تجزیه و تحلیل می تواند تفاوت را. من مؤمن بزرگ در علم و این است که قطعا یک زمان که در آن مهم است که بیشترین تعداد در این پژوهش است.”

کار فراهم می کند بینش منحصر به فرد به شیوع بیماری از جمله اطلاعات در مورد سفر, جابه جایی, تشخیص, درمان و یک سابقه تاریخی از زمان. Banda است همکاری با خراردو Chowell یک استاد ریاضی اپیدمیولوژی و صندلی از گروه جمعیت بهداشت و علوم در دانشکده بهداشت عمومی. Chowell می گوید این کار می توانید شناسایی که چگونه مردم در حال گرفتن و استفاده از اطلاعات در رسانه های اجتماعی.

“این مجموعه” Chowell می گوید: “اجازه خواهد داد که محققان به بررسی گسترش اطلاعات غلط مربوط به COVID-19 مطالعه تغییر در جمعیت رفتارها و احساسات به عنوان ویروس در مناطق جغرافيايی مختلف و تعیین کمیت اثرات اجتماعی فاصله گرفتن تلاش ها و تغییرات در انسان تحرک الگوهای طول دوره این بیماری همه گیر.”

تیم تحقیقاتی شروع به جمع آوری توییتهایی اختصاص داده شده به کروناویروس در مارس 10. آنها را جمع آوری میلیون ها نفر از برداشت است که می تواند به دانشمندان کمک کند شناسایی سرنخ آنها ممکن است در غیر این صورت نادیده می گیرند. Chowell و باندا با استفاده از تحقیقات مشابه به شناسایی الگوهای دوران اخیر جهانی Zika شیوع.

“این داده ها را فراهم نمایی دیگر از این بیماری همه گیر تاثیر می گوید:” Banda. “در حالی که بسیاری از تلاش ها متمرکز بر نرخ ابتلا به عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر برای اپیدمیولوژیک استفاده ما مجموعه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اندازه گیری از جایی که مردم در حال گرفتن اطلاعات خود را (و یا دروغ) و سنجش احساسات مردم با توجه به اقدامات دولت ما در حال شکل گرفتن و بیشتر است.”

تا کنون محققان جمع آوری شده است نزدیک به 4.5 میلیون توییت در هر روز است. این بخشی از یک انقلاب در جمع آوری اطلاعات و علوم کامپیوتر ارائه می دهد که راه های جدید برای پیگیری زندگی مردم از طریق یک بیماری همه گیر در زمان واقعی چیزی که امکان پذیر نیست و حتی 10 سال پیش.

به عنوان دانشمندان در سراسر جهان کار می کنند به منظور کاهش تلفات از شیوع Banda و تیم امید کار می تواند به بهبود آینده نتایج و حتی تشویق مردم به تغییر رفتار است.

“به طور غیر مستقیم قادر به مقابله با منابع دروغ و برجسته کردن موارد از مردم و نه از قوانین زیر به اعتقاد من ما می توانیم همه را به انجام بخشی خود را در مسطح منحنی می گوید:” Banda.

“در آینده سناریو داشتن این اطلاعات اجازه می دهد تا محققان به بهتر آماده و ساخت سیستم های تشخیص جامعه انتقال و تدبیر مداخلات نمی شود در موقعیت فعلی ما در حال حاضر.”

اطلاعات اضافی آمد از محققان در دانشگاه میسوری این دانشگاه Autònoma de Barcelona, Carl von Ossietzky Universität Oldenburg و دانشگاه دویسبورگ-اسن.

منبع: دانشگاه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>