12 trippy اشیاء پنهان در زودیاک

فال روزانه خود را: اگر این تولد خود را امروز (و یا هر روز دیگر) تبریک! شما بسیار خوش شانس هستند. شما به دنیا آمده اند یک جهان بی پایان از رمز و راز و شگفتی گسترده و مشغول محل که در آن کهکشان خوردن هر یک از دیگر برای تفریح و خورشید منفجر به شکوه رنگین کمان گاز هر زمان که آنها بیش از حد خسته. (ممکن است همه ما امیدواریم که برای شبیه پایان.)

خانه خود را در سیاره زمیناست احاطه شده توسط میلیاردها ستاره برق زده. مدت زمان طولانی پیش باستان ساکنان زمین متصل نقطه در یک دسته از این ستاره ها تشکیل 12 صور فلکی زودیاک. بسیاری از ساکنان زمین هنوز هم نگاه کنید به کسانی که صور فلکی امروز به امید پیدا کردن رابطه مشاوره و هدایت تکوینى در جهان هستی است. ما نمی توانیم قول می دهم که آنها آن را پیدا کنید. اما اگر شما نگاه از نزدیک به اندازه کافی در هر نشانه ای از زودیاک شما ممکن است چیزی حتی بهتر: تعجب از جهان است.

چه فصل oddities در خفا انجام دادن در علامت خود را ؟ دنبال ستاره ها و پیدا کردن زیر.

مرتبط: 10 مکان های جالب در منظومه شمسی ما می خواهم به بازدید

برج حمل: یک جهان بیگانه با چهار غروب

یک تصویر از بیگانه سیاره 30 Ari Bb. (اعتبار تصویر: تصویر کپی رایت: کارن Teramura, آه, IfA)

برج حمل عاشق رقابت و گاز لوله 30 Ari Bb — nestled در حدود 146 سال نوری از زمین در صورت فلکی برج حمل — قاعده مستثنی است. عظیم exoplanet است نه یکی نه دو تا بلکه چهار خورشید در آسمان است. را که Tatooine!

چگونه یک سیاره نمره چهار خورشید? در این مورد 30 Ari Bb مدار یک ستاره در یک سیستم دوتایی ستاره ای سیستم که در آن دو ستاره در مدار خود در اطراف یک نقطه مشترک. معلوم است که این سیستم دودویی مدار همان مرکز گرانش به عنوان یکی دیگر از سیستم دودویی در حدود 100 میلیون مایل دور ساخت چهار ستاره بخشی از یکی از چهار سیستم ستاره. ستاره شناسان کشف کرده اند که تنها یکی دیگر چهار ستاره سیستم مانند آن در جهان 30 Ari Bb بسیار نادر… نه این که آن را به یک رقابت و یا هر چیزی.

برج ثور: یک ابرنواختر قبرستان

خرچنگ سحابی. (اعتبار تصویر: ناسا nasa Goddard)

آن را خوش شانس است که برج ثور و سرطان از جمله نشانه های سازگار به دلیل وجود یک گازدار خرچنگ کنند در فضای شاخ گاو.

این خرچنگ سحابی (با نام مستعار مسیه 1 یا M1) است باقی مانده از یک هزار سال ابرنواختر انفجار — مرگ خشونت آمیز ستاره ای که دیگر نمی تواند حمایت خود را انبوه واقع شده بیش جنوب شاخ گاو. زیبایی-عشق بولز خواهد بود خوشحال می دانیم که این انفجار روشن ایجاد انفجار گاز است که می تواند معطل در آسمان برای ده ها هزار سال یا بیشتر; حتی در حال حاضر گاز در M1 در حال گسترش است بیرون در حدود 3 میلیون مایل در ساعت (4.8 میلیون متر/ثانیه, آسمان صاف;).

برج جوزا: بزرگ شدن در آسمان

The Clownface Nebula.

این Clownface سحابی. (اعتبار تصویر: NASA, ESA, اندرو Fruchter (STScI) و ERO team (STScI + ST-ECF))

Geminis جوان کنجکاو و سرگرم کننده است. اضافه کردن “وحشتناک و شوم” به این لیست و شما رو خیلی مناسب شرح Clownface سحابی یک cackling ابر های گاز واقع در برج جوزا حدود 5000 سال نوری از زمین است.

همچنین شناخته شده به عنوان سحابی اسکیمو های Clownface سحابی یک سحابی سیاره ای (روشن ابری از گاز یونیزه اطراف یک ستاره در حال مرگ) ساخته شده از دو enormous حلقه های متحد المرکز. حلقه ها rimmed با خزدار رشته که کشش در نور-سال ساخت سحابی شبیه یک ریز سر پیچیده شده در یک نیمتنه پوست حیوانات هود — یا یک دلقک, وحشت زده, نقاشی چهره. خنده (یا گریه) اگر دوست دارید اما کسانی فازی پاف گاز آنقدر پیچیده است که دانشمندان در تلاش برای توضیح دهید که چرا آنها وجود دارد (بسیار شبیه به واقعی دلقک).

سرطان: جهان از الماس (یا گدازه)

The alien world 55 Cancri E.

با جهان بیگانه 55 خرچنگ E. (اعتبار تصویر: ناسا/JPL-Caltech)

سرطان می تواند سخت برای دریافت به دانستن و ستاره شناسان با داشتن مشکل مشابه با صورت فلکی معروف ترین exoplanet. واقع فقط 40 سال نوری دور 55 خرچنگ E‘s تقریبا دو بار به عنوان بزرگ به عنوان زمین و مدار آن خانه ستاره هر 18 ساعت یا بیشتر. که به معنی سیاره خود — هزاران درجه فارنهایت در شب آن طرف به تنهایی — و احتمالا خیلی شدید ترکیب. چگونه شدید ؟ هیچ کس واقعا نمی داند. قبل از مطالعات فرضیه که مرموز سیاره ساخته شده است به طور کامل از الماسو یا دیگری تنها نیم جو و یا شاید یک سطح دائمی تراوش با گدازه. افسوس که ما فقط باید برای نزدیک شدن به این سیاره قبل از آن باز می شود تا به ما.

لئو: یک ستاره فراری

فراری ستاره CW لئو. (اعتبار تصویر: ناسا/JPL-Caltech)

خیره درست لئو این فراری ستاره در صورت فلکی شیر است که به معنای واقعی کلمه تنه زدن فضای کنار آن تلاش می کند برای فرار از آن محله در 204,000 مایل در ساعت (329,000 متر/ثانیه, آسمان صاف;). ستاره نام CW Leonis و در واقع حدود 310 سال نوری از زمین در حال حرکت است بنابراین سریع شما می توانید آن را ایجاد یک کمان شوک (یک موج انرژی که هل interstellar matter کنار خواهم جلوی یک قایق برش از طریق آب) در این تصویر ماهواره ای گرفته شده در نور ماوراء بنفش. که در آن شما در حال رفتن ستاره کوچک? ستاره شناسان بیش از حد مرعوب بپرسید اما فکر می کنم CW Leonis شده شارژ رو به جلو برای حدود 70,000 سال در حال حاضر. این نشان می دهد هیچ نشانه ای از توقف.

برج سنبله: بزرگترین کلاه جهان

کهکشان کلاه مکزیکی. (اعتبار تصویر: NASA/ESA و Hubble Heritage Team (STScI/AURA))

اغلب نیست که شما ببینید یک برج سنبله ساخت یک صحنه … و یا یک سیاه چاله با پوشیدن یک کلاه. خوب ببین مسیه 104 در کهکشان کلاه مکزیکی. این دمدمی کهکشان روشن برآمدگی ستارگان احاطه شده توسط یک کاملا متقارن حلقه ای از گرد و غبار یادآور یک کلاه لبه پهن اسپانیولی را به لبه. این گرد و غبار به عنوان یک مهد کودک برای نوزاد ستاره (وای) اما واقعی کانون در سمبررو مرکز که در آن یک سیاه چاله با 1 میلیارد برابر جرم خورشید به طور مداوم نشت تابش الکترومغناطیسی به فضا است. این نادر است برای دیدن یک برج سنبله نشت هر چیزی را بدون تمیز کردن آن, اما حداقل این کهکشانی ظروف سرباز یا مسافر است که 29 میلیون سال نوری دور است.

برج میزان: دو سراب زمین

Gliese 581d و 581g ممکن است فقط سراب است. (اعتبار تصویر: اعتبار: کپی رایت آلن فریدمن)

دو زمین-مانند انجمن چرخش به دور ستاره Gliese 581 می تواند چیزهای راست برای حفظ زندگی است. و یا آنها می تواند توهمات. Gliese 581 یک کوتوله سرخ در حدود 20 سال نوری به صورت فلکی برج میزان و ممکن است به عنوان بسیاری از شش سیاره در حال چرخش در اطراف آن است. دو نفر از کسانی که بالقوه سیاره Gliese 581d و 581g — به نظر می رسد به نشستن در منطقه قابل سکونت ستاره یا گلدیلاک شیرین نقطه که در آن یک سیاره است و نه خیلی گرم و نه خیلی سرد به آب مایع است. جهان مانند این بسیار نادر است و برخی از ستاره شناسان بر این باورند که جفت از سیارات ممکن است در همه وجود دارد. با توجه به یک مطالعه 2014, Gliese 581d و 581g فقط ممکن است یک سراب ناشی از مثل نور سوسو لکه های خورشیدی در محلی خود را برای سطح.

بنابراین این دو جهان هستند یا بسیار هیجان انگیز و یا بسیار ناامید کننده است. بیایید حل و فصل این مانند یک ترازو و فقط موافقت آنها شدیدا چیزی.

عقرب ها: nonstop نوا

A white dwarf star leeches energy from a red giant before exploding in a supernova.

یک کوتوله سفید ستاره زالو انرژی از یک غول سرخ قبل از انفجار در یک ابرنواختر. (اعتبار تصویر: ناسا nasa Goddard)

پرشور و مداوم یک عقرب نمی دهد تا در یک رابطه است. و نه ستاره از تو Scorpii ستارهای مشارکت که در آن یک ستاره است که بی وقفه دادن — و دیگر ستاره مرده است.

U Scorpii است راجعه نوا نادر کلاس از دو سیستم ستاره که در آن یک کوتوله سفید (از چروک خورده پوسته یک ستاره مرده) به طور مداوم می کشد در ماده از همسایه ستاره و سپس عطسه آن را دوباره در یک درخشان فروغ هر چند دهه یا بیشتر. در نتیجه به طور مداوم روشن و نور چشمک زدن در آسمان است که به راحتی اشتباه برای تولد یک ستاره جدید است اما در واقع فقط منحرف رقص ستارگان جسد و خود را اسیر همسر. U Scorpii است به خصوص فعال عاشقانه, روشنایی تا آسمان حداقل هفت بار در گذشته 150 سال اخیرا در سال 2010.

قوس: هیولا در مرکز کهکشان

مرکز کهکشان راه شیری است. (Sag A* در سفید درخشان منطقه به راست). (اعتبار تصویر: ناسا/JPL-Caltech/ESA/CXC/STScI)

Sagittarians خواهم به نگه داشتن یک دایره تنگ از دوستان و بدون هیچ دایره تنگ تر از سیاه چاله در مرکز کهکشان راه شیری — همچنین به عنوان شناخته شده Sagittarius A*.

واقع در صورت فلکی شکارچی ما سیاهچاله ابر پرجرم است مثل نوع چسب است که دارای کهکشان با هم. منطقه اطراف مرکز کهکشان در حدود 1 میلیارد بار متراکم تر با ستاره ها از ما گوشه ای از کهکشان راه شیری و تمام است که گاز و گرد و غبار باعث می شود Sagittarius A* غیر ممکن است برای دیدن به طور مستقیم از زمین است. با این حال دانشمندان می توانید ساختار خفقان انرژی امضا آن را به عنوان gulps پایین اطراف ماده در نزدیکی سرعت نور است. گاهی اوقات آن را می خورد بیش از حد سریع و burps تا حباب عظیم الجثه از تابش. گاهی اوقات آن را با خود مواد غذایی و بازگرداندن آن به آشپزخانه کشیدن ستاره فقط به اندازه کافی برای تبدیل ترکیب خود را و سپس ارسال آنها را در راه خود را. مانند بسیاری از Sagittarians سوراخ بی ثبات و غیر قابل انعطاف — و ما می تواند بسیار غمگین بدون آن شرکت است.

مرتبط با: 11 حقایق جالب در مورد کهکشان راه شیری

برج جدی: سه خود تخریبی خواهر و برادر

کهکشان گروه HCG 87. (اعتبار تصویر: GMOS-S راه اندازی تیم)

اگر شما انتظار سفارش از یک صورت فلکی است که نیمی بز و نیمه پری دریایی, آماده شدن به نا امید. در نظر بزغاله را خوش تیپ ترین کهکشان در گروه HCG 87. مجموعه ای از سه گرانشی محدود کهکشان به نظر می رسد خوب و مرتب در خانواده پرتره مثل این یکیاما ستاره شناسان می دانند که فاميلی هماهنگی است تنها به طور موقت. در آینده میلیارد سال سه چهره را قادر به rip کردن هر یک از دیگر به بیت در یک هرج و مرج pileup تبدیل کهکشانی سه نفر به یک غول ظروف سرباز یا مسافر از ستاره. پس از یک میلیارد سال خیره در همان کهکشان ها هر روز وجود دارد می تواند نتایج بدتر.

دلو: چشم خدا/Sauron

سحابی مارپیچ. (اعتبار تصویر: ناسا/JPL-Caltech/Univ.از Ariz.)

Aquarians ناظر بسیاری است. یک حیله گر Aquarian احتمالا می تواند نگاهی به این عکس از سحابی مارپیچ برای مثال دیدن یک, وحشتناک چشم خیره به اعماق روح خود را. (احساس بد نیست اگر شما آن را نمی بیند.)

سحابی مارپیچ (واقع در 700 سال نوری در برج دلو) مقايسه شده است به چشم سائورون و چشم خدا. آن را در واقع فقط یک ستاره مرده پردهی در گرد و غبار و در آن طول می کشد در یک مهیب دانش آموز شکل به لطف ستاره مادون قرمز براق. آن شبح وار اگر چه تقریبا به شبح وار به عنوان جمجمه اندود و مرگ و خطر سحابی کمین در Puppis صورت فلکی. (آیا شما به اندازه کافی ناظر به حدس زدن آنچه که یکی به نظر می رسد مانند؟)

برج حوت: کامل گرداب

شبح کهکشان (M74). (اعتبار تصویر: NASA, ESA و میراث هابل (STScI/AURA)-ESA/Hubble همکاری)

عاشقانه حوت احتمالا سعی خواهد کرد برای خواستگاری شما با یک خط در مورد چگونه شما ساخته شده stardust. که بسیار خوب (هیچ چیز جذاب به نجوم فن از گرد و غبار) اما برای بیشتر پاداش کیهانی برخورد ما نشان می دهد عطف توجه خود را به شبح کهکشان — با نام مستعار M74 — nestled 32 میلیون دور در صورت فلکی برج حوت.

شبح کهکشان شده است به عنوان کامل کهکشان مارپیچی اما واقعا این فقط مشخصات کامل از یکی. از زمین ستاره شناسان می توانید کهکشان طلایی مرکز و برازنده مارپیچی اسلحه سر در ارائه بدون مانع نگاهی به galaxy 100 میلیارد ستاره است. این یک زرق و برق دار چشم … اما نه به عنوان زرق و برق دار به عنوان شما. 😉

در اصل منتشر شده در Live علم.

پیشنهاد: صرفه جویی حداقل 53% با ما آخرین مجله معامله!

با چشمگیر اجزا تصاویر نشان می دهد که چگونه همه چیز تابع و مدل عکاسی جهان الهام بخش ترین عینک چگونه کار می کند نشان دهنده اوج جذاب, واقعی, بازی سرگرم کننده برای یک جریان اصلی مخاطبان مشتاق به نگه دارید تا با آخرین تکنولوژی و قابل توجه ترین پدیده در این سیاره و فراتر از آن. نوشته شده و ارائه شده در یک سبک است که باعث می شود حتی پیچیده ترین موضوعات جالب و آسان به درک چگونه کار می کند لذت می برد توسط خوانندگان از همه سنین.
مشاهده معامله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>