104 سال از جنگ جهانی دوم Veteran زنده Coronavirus

در نهایت برخی از خبر خوب: کارشناسان بر این باورند که Oregon مرد لایحه Lapschies یک جنگ جهانی دوم کهنه در حال حاضر ممکن است جهان قدیمی ترین بازمانده از coronavirus در حال حاضر باعث جهانی همه گیر.

اورگان پخش عمومی با Lapschies در 104 جشن تولد که در زمان 25 روز پس از او نشان داد علائم ویروس و 19 روز پس از آخرین تب داشتند.

“من نمی دانم” Lapschies گفت: یک خبرنگار پس از او پرسیده شد که چگونه او جان سالم به ویروس. این فقط رفت. نشستن در اینجا و شما می توانید خلاص شدن از هر چیزی.”

نگران نباشید اگر چه — OPB گزارش می دهد که شرکت کنندگان در حزب عینک ماسک ایستاده بود و شش فوت از هم جدا برای جلوگیری از عفونت.

پزشکان در جانبازان خانه که در آن Lapschies زندگی می کنند گفت: این شبکه که در مورد او هیچگاه بیش از حد شدید اگر چه آنها بر این باورند که او احتمالا در بیمارستان بستری شده است اگر او تا به حال زندگی می کردند در یک مرکز مراقبت طولانی مدت.

پس در اوایل شیوع آن روشن شده است که coronavirus است به خصوص مرگبار برای مردم است.

Lapschies نیست اولین فرد سالمند به مبارزه با کروناویروس. یک 103-سال-0ld زن در چین بازیافت پس از ابتلا به آن و 101 ساله در ایتالیا نیز منتشر شد از بیمارستان پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19 هر دو در ماه مارس است.

“این می تواند به راحتی رفته راه دیگر” Rob Richardson, یک پزشک در این مرکز گفت: این شبکه است. “وجود دارد نه بسیاری از مداخلات است که می تواند انجام شود.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>