100 روز از راه اندازی: ناسا مریخ پشتکار خود را در چرخ چتر نجات

ما فقط 100 روز از راه اندازی ناسا بعدی مریخ.

پشتکار خودرو-اندازه ربات در قلب ناسا زندگی-شکار مریخ در 2020 ماموریتقرار است به بلند کردن از فلوریدا کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در طول سه هفته پنجره ای که باز می شود در صبح روز 17 جولای — 100 روز از امروز (8 مارس).

بنابراین ناسا کار کرده است سخت به تازگی به پشتکار به راه اندازی شکل. در مارس 26, برای مثال, تکنسین های به پایان رسید نصب rover سیستم چتر نجات. شوت را آهسته 2,260-lb. (1,025 کیلوگرم) پشتکار از 1.7 ماخ فقط 200 مایل (320 کیلومتر/ساعت) در مریخ هوا نازک از فرود در روز خواهد بود که فوریه. 18, 2021, بدون توجه به زمانی که ماموریت آسانسور در طول این تابستان پنجره. (ماخ 1.7 1.7 برابر سرعت صوت است که در حدود 767 mph یا 1,235 متر/ثانیه در سطح دریا در اینجا بر روی زمین است.)

بیشتر: ناسا مریخ در 2020 مریخنورد پشتکار در تصاویر

پشتکار خود را شش چرخ فقط چند روز بعد در مارس 30, ناسا, مقامات گفت. این چرخ — ماموریت نهایی پرواز نسخه تست آنهایی که پرسی را به چرخش در دسامبر 2019 ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) در کالیفرنیا — کمی متفاوت از آنهایی که روی Perserverance را سلف کنجکاوی مریخ نورد.

“ماشین از یک بلوک از پرواز آلومینیوم درجه و مجهز به تیتانیوم پره هر چرخ است که کمی بزرگتر از قطر و باریک تر از کنجکاوی را با پوست است که تقریبا یک میلیمتر ضخیم تر” ناسا مقامات نوشت: در بیانیه ای روز جمعه (3 آوریل).

“آنها همچنین از ویژگی های جدید آج یا grousers: در محل کنجکاوی 24 chevron-الگوی آج هستند 48 به آرامی منحنی آنهایی که” آنها نوشت.

کنجکاوی چرخ را ضرب و شتم گرفته از رور لمس کردن در داخل مریخ’ گودال گیل در ماه اوت 2012. در واقع اعضای تیم شروع به تنظیم کنجکاوی رانندگی مسیرهای اولیه در این ماموریت که در حال انجام است, به حداقل رساندن آسیب و سایش. اما تست در مریخ حیاط در JPL ساخته شده است که هر دو کنجکاوی و پشتکار نشان می دهد که مریخ نورد چرخ طراحی خواهد نگه دارید تا بهتر در حالی که ارائه کشش است که حداقل به عنوان خوب, ناسا, مقامات گفت.

پشتکار را کاوش مریخ’ 28-مایل-گسترده (45 متر) Jezero دهانه که پناه دریاچه و رودخانه دلتا میلیاردها سال پیش. این مریخ نورد را شکار نشانه هایی از زندگی باستانی در مریخ مشخص منطقه زمین شناسی و جمع آوری و ذخیره سازی نمونه برای آینده بازگشت به زمین است.

در اینجا نشان داده شده با آلومینیوم چرخ ناسا کنجکاوی (سمت چپ) و پشتکار rovers. کمی بزرگتر از قطر و باریک 20.7 اینچ (52.6 سانتی متر) در مقابل 20 اینچ (50.8 سانتی متر) پشتکار چرخ دو بار به عنوان بسیاری از آج و به آرامی خمیده به جای chevron-الگو. (اعتبار تصویر: ناسا/JPL-Caltech)

پشتکار را انجام انواع دیگر علم و فناوری در Jezero به عنوان به خوبی. برای مثال رور حمل یک ابزار است که تولید اکسیژن از مریخ’ دی اکسید کربن تحت سلطه جو — چرخ دنده است که می تواند کمک به بشریت ایجاد یک پایگاه روی سیاره سرخ روزی.

پشتکار نیز راه اندازی خواهد شد با یک هلیکوپتر کوچک متصل به آن حلقه که تلاش خواهد کرد به پیشگام اکتشاف هوایی سیاره سرخ.

دو زندگی-شکار مریخ rovers شد در ابتدا قرار است برای دریافت زمین در این تابستان. اما راه اندازی روزالیند فرانکلین بخشی از اروپا و روسیه ExoMars برنامه شده است تحت فشار قرار دادند 2022 به آدرس چتر نجات از مشکلات و مسائل دیگر. (مریخ و زمین تراز درستی برای سیاره ماموریت فقط یک بار در هر 26 ماه می باشد.)

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im