1 سال پس از حماسه سوراخ سیاه و سفید, عکس, افق رویداد تلسکوپ تیم است که خواب بسیار بزرگ

این تلسکوپ افق رویداد پروژه نیست استراحت بپردازد.

در آوریل 2019 در EHT همکاری نشان داد اولین تصویر از یک سیاه چالهکه اسیر کرگدن در قلب کهکشان M87. این پروژه مشغول به کار بود برای لحظه ای که برای دو دهه اما رونمایی علامت نه یک اوج یا اوج. بلکه آن را یک نقطه عطف بود باز کردن یک پنجره بر روی حتی بیشتر هیجان انگیز اکتشافات آمده است اعضای تیم گفت.

“ما به دنبال بازگشت در این 20 سال از در حال حاضر — شما می دانید همه ما می شود نوشیدن چتر نوشیدنی جایی — و من فکر می کنم ما تشخیص M87 تصویر فقط به عنوان آغاز” EHT موسس و مدیر Shep Doeleman یک ستاره شناس در دانشگاه هاروارد-اسمیتسونیان مرکز اخترفیزیک (CfA) در ماساچوست به خبرنگاران گفت: در آوریل 10 در طول پخش رویداد جشن سالگرد یک سال از عکس را رونمایی کرد.

“این واقعا می تواند فقط در آغاز” Doeleman اضافه شده است. “من فکر می کنم که کشف در حال رفتن به نگه داشتن نورد در.”

مرتبط با: تاریخی, تصاویر اولین بار از یک سوراخ سیاه و سفید نشان می دهد اینشتین درست بود (دوباره)

بزرگ سیاه سوراخ جاه طلبی

بعد از لحظه ای بزرگ می تواند شامل خود ما کهکشان راه شیری کهکشان پرجرم درون آن باشد سیاه چالهشناخته شده است به عنوان Sagittarius A* یا Sgr A* ، این EHT تیم شده است رعایت Sgr A* اما هنوز رتبهدهی نشده است قادر به تولید یک تصویر از داده ها.

عکاسی از یک سیاه چاله است که درگیر خیلی بیشتر از فقط با اشاره و تیراندازی است. این EHT ترکیبی از داده ها از هشت رادیو تلسکوپ در سراسر جهان که مربوط به شکل مجازی megascope به اندازه زمین است. تیم تهیه الگوریتم برای ایجاد حس از این همه اطلاعات یکپارچه سازی آن را به تولید یک تصویر به تصویر می کشد سیاه چاله را افق رویداد — “نقطه بدون بازگشت” فراتر از آن است که هیچ چیز حتی نور می تواند فرار. (عکاسی سیاه چاله داخلی غیر ممکن است مگر اینکه شما در وجود خودتان است که توصیه نمی شود.)

چنین کاری است پر زحمت و وقت گیر است; برای مثال M87 اطلاعات فعال است که سال گذشته تصویر جمع آوری شد در سال 2017. و Sgr A* یک سخت تر, هدف, هنوز, حتی اگر آن را بسیار نزدیک به ما (26,000 سال نوری در مقابل 55 میلیون سال نوری برای M87). Sgr A* نسبتا سبک وزن سیاهچاله ابر پرجرم پناه دادن جرم “تنها” 4.3 میلیون خورشید و در نتیجه عمل در بازه های زمانی کوتاه تر از 6.5 میلیارد-خورشیدی-توده M87 هیولا.

“یکی از چالش ها برای Sagittarius A* است که آن را نشانی از تکامل را به سرعت در طول دوره از یک شب” Doeleman گفت. “بنابراین ما در حال توسعه الگوریتم های جدید است که می تواند به طور خاص آدرس که برای اضافه کردن یک زمان تنوع به مدل سازی. که فقط زمان بیشتری طول می کشد.”

اضافه کردن Sgr A* به آلبوم عکس یک اولویت بالا برای EHT اعضای تیم, در بخشی به دلیل آنها مشتاق برای دریافت یک نگاه در یک شی خیلی متفاوت تر از M87 است سیاهچاله ابر پرجرم. اما این پروژه جاه طلبی پایان ندارد وجود دارد. همکاری قصد دارد با دو برابر تعداد مؤسسان EHT تلسکوپ ایجاد یک “نسل بعدی EHT” است که فشار کشف به سطح بعدی.

اصلاح megascope “ما را حتی واضح تر نمایش و اجازه دهید ما را اولین فیلم سیاه چاله ها” Doeleman گفت.

نسل بعدی EHT را حتی بیشتر از سیاه چاله ها به محدوده برای محققان است. و آن را حتی می تواند با فعال کردن تیم به زوم بر روی یک سیاه چاله را “فوتون حلقه” یک ساختار عجیب و غریب به نظر می رسد که شامل یک بی نهایت اطلاعات بسته بندی شده دنباله ای از subrings. از جمله در عمق مشاهدات خواهد “اجازه می دهد ultraprecise تست انیشتین نظریه ها و حتی استخراج چرخش” Doeleman گفت.

است که می تواند یک معامله بزرگ واقع است. “سیاه چاله پرجرم درون آن باشد در حال عنصری اشیاء توصیف تنها توسط اندازه و چرخش” EHT عضو تیم مایکل جانسون نیز از CfA گفت: در مارس 10 رویداد. EHT مشاهدات در حال حاضر اجازه می دهد دانشمندان به ناخن توده پس از گرفتن چرخش و همچنین اجازه می دهد دانشمندان به واقعا دریافت کالا در این نور gobbling هیولا.

مرتبط با: تصاویر: سیاه چاله های جهان

نسل بعدی EHT را ارائه مزایای دیگر نیز Doeleman و جانسون گفت. به عنوان مثال به روز رسانی مشارکت باید اجازه همکاری برای به دست آوردن یک درک خیلی بهتر از سیاه چاله جت پرتوهای ذرات که عظیم انفجار در نزدیک به سرعت نور است.

این همکاری در حال حاضر امن کمک مالی از ایالات متحده بنیاد ملی علوم برای گرفتن توپ نورد در نسل بعدی EHT. هدف این است که برای به دست آوردن یک طرح نهایی در محل ظرف سه یا چهار سال است و باید همه چیز را بالا و در حال اجرا قبل از پایان دهه Doeleman گفت. (غذاهای جدید نیست تنها راه برای افزایش EHT ، قطعنامه همچنین می توان با رعایت اهداف چندگانه الکترومغناطیسی فرکانس Doeleman و جانسون گفت.)

این EHT می تواند در عین حال یکی دیگر از افزایش پس از آن. گسترش megascope را در رسیدن به فضا را تا حد زیادی افزایش قدرت تفکيک و این تیم است که به دنبال راه هایی برای انجام درست آن. همکاری در حال بررسی امکان ترکیب در حال حاضر موجود فضایی دارایی و همچنین نصب جدید اختصاص داده شده ماموریت جانسون گفت.

اضافه کردن حتی یک ابزار در geosynchronous orbit بیش از 22 ، 000 مایل (35,400 کیلومتر) بالاتر از سیاره ما تفاوت خواهد بود. “و پس از آن قطعا شما را به ماه — تا جایی که من فکر می کنم ما خواهد شد نگاه کاملا جدید علم” جانسون گفت: Space.com ماه گذشته زمانی که EHT تیم اعلام کرد آن فوتون-ring نتایج. (که فاصله خواهد بود حدود 10 برابر دورتر; ماه به طور متوسط 238,855 مایل یا 384,400 متر از زمین است.)

یک دست انداز در جاده ها

Coronavirus همه گیر ساخته شده است که مسیر آینده EHT اکتشافات bumpier از آن شده اند که معمولا: این پروژه 2020 رعایت کمپین نامیده می شد خاموش چون چند تا از شرکت کننده حوزه تعطیل برای سلامت و دلایل ایمنی. (پروژه جمع آوری داده ها فقط یک بار در هر سال در طی یک پنجره در مارس و آوریل هنگامی که آب و هوا تمایل به خوبی در همه گسترده آن مشاهده سایت است.)

لغو شد و به سمت راست حرکت Doeleman گفت. اما آن را “دلخراش” او اضافه شده به ویژه به دلیل این سال را به مشاهدات را شامل اولین بار کمک از ابزار در گرینلند آریزونا و کوه های آلپ فرانسه. پس 2020 مبارزات انتخاباتی را برجسته گسترش بیشتر-قدرتمند 11-دامنه EHT.

اما این تیم هنوز هم می توانم در یک مقدار زیادی از داده ها تجزیه و تحلیل و شروع تخمگذار پایه و اساس برای سال آینده مشاهدات Doeleman تاکید کرد. پس ارواح در میان محققان به دور از شکسته.

“در سراسر این همکاری در حال حاضر وجود ندارد یک تن از ناامیدی; من فکر می کنم ما در حال مرتب کردن بر اساس از متحد با درد و رنج” جانسون گفت.

“سیاه چاله راه حل مشتق شده بود توسط کارل شوارتزشیلد در ترانشه در طول جنگ جهانی اول,” او گفت: با اشاره به فیزیکدان آلمانی که آمد تا با حل دقیق به انیشتین نسبیت عام معادلات. “پس علوم همچنان ادامه دارد و من فکر می کنم آن نقش مهمی حتی در میان این چالش است.”

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>