1 راه برای شستن ظروف سبزتر از بقیه

شستن ظروف با دو حوضه شستن دست و روش ارتباط با کمتر گازهای گلخانه ای از ماشین ظرفشویی, بر اساس یک مطالعه جدید.

در دو حوضه از روش های شما خیس و مالش دادن ظروف در آب داغ بشویید و آنها را در آب سرد است.

محققان همچنین پیدا کنید که:

  • اجتناب از قبل از شستشو و deselecting به “گرم و خشک” تنظیم می تواند به طور قابل توجهی کاهش انتشار گازهای گلخانه ای مرتبط با ماشین ظرفشویی.
  • مشترک “شیر آب در حال اجرا” روش کتابچه راهنمای ظرفشویی با استفاده از انرژی بیشتر و بیشتر آب نسبت به سایر ظرفشویی روش تست شده است.
  • اگر با دست ماشین ظرفشویی روشن از شیر آب در حال اجرا به دو حوضه به روش آنها می تواند به کاهش مربوط به انتشار گازهای گلخانه ای در حدود دو سوم.

“این اولین بار است که جامع ارزیابی چرخه عمر از شستن و ماشین شستن و آن را فراهم می کند راهنمایی مفید برای خانواده های در مورد چگونه به منظور بهبود عملکرد زیست محیطی از هر دو روش می گوید:” نویسنده ارشد گرگ Keoleian مدیر مرکز سیستم های پایدار در دانشگاه میشیگان را برای محیط زیست و توسعه پایدار.

ظرفشویی سر به سر

این مطالعه بر روی دریاها پایان نامه کارشناسی ارشد توسط نویسنده سرب Gabriela Porras. محققان داده های جمع آوری شده در گرداب ‘ ماشین ظرفشویی کارخانه در فیندلای, Ohio. آنها همچنین انجام یک مقیاس کوچک آزمایشگاهی مطالعه در دفتر مرکزی این شرکت در بندر بنتون, Michigan.

چند مطالعات قبلی به این نتیجه رسیدند که مصرف کنندگان می توانند در زمان صرفه جویی انرژی و آب با استفاده از یک ماشین ظرفشویی به جای شستشو با دست. اما بسیاری از این مطالعات موفق به حساب برای دنیای واقعی رفتار—مانند قبل از شستشو و تغییر چرخه انتخاب—توسط کسانی که تکیه بر ماشین ظرفشویی.

مشترک “شیر آب در حال اجرا” روش کتابچه راهنمای ظرفشویی استفاده بیشتر انرژی و آب از هر روش دیگر تست شده است.

و در حالی که مطالعات قبلی مقایسه in-the-kitchen اثرات زیست محیطی کتابچه راهنمای کاربر مقابل ماشین ظرفشویی, بسیاری از آنها نمی داند عمر گهواره به گور هزینه های زیست محیطی از جمله تولید و دفع ماشین ظرفشویی.

این مطالعه جدید در زمان یک نگاه جامع در محیطی بار دستی و ماشین ظرفشویی از جمله انتشار گازهای گلخانه ای و مصرف انرژی جامد زباله های تولید و هزینه. این مطالعه همچنین در مقایسه توصیه می شود بهترین شیوه برای دست و ماشین لباسشویی با نمونه رفتارهای مشاهده شده در طول Benton Harbor مطالعه آزمایشگاهی.

هنگامی که مردم به دنبال معمولی دستی و شیوه های ماشین, ماشین, ماشین ظرفشویی, همراه بودند با کمتر از نیمی از گازهای گلخانه ای و استفاده کمتر از نیمی از آب است. بسیاری از تولید گازهای گلخانه ای مرتبط با انرژی مورد استفاده برای گرم کردن آب.

مشترک “شیر آب در حال اجرا” روش کتابچه راهنمای ظرفشویی که شامل شستشو و شستشو ظروف در زیر یک جریان ثابت از آب داغ استفاده بیشتر انرژی و آب از هر روش دیگر تست شده است.

نتیجه به طور چشمگیری تغییر زمانی که کمتر رایج دو حوضه از روش کتابچه راهنمای ظرفشویی استفاده شد. تحت این سناریو دستی ظرفشویی تولید کمتر گازهای گلخانه ای بیش از هر جایگزین دیگری مورد بررسی در این مطالعه 18 درصد پایین تر از ماشین لباسشویی توصیه می شود با استفاده از بهترین شیوه.

3 چیزهایی که برای انجام به هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی

آماده به صرفه جویی در زمان و راحتی از یک دستگاه ماشین ظرفشویی ؟ این مطالعه جدید ارائه می دهد چند نکته برای کاهش اثرات زیست محیطی از دستگاه خود از جمله سه کلید “نبایدها”:

  • آیا قبل از شستشو قبل از بارگذاری ظروف را در ماشین ظرفشویی;
  • نمی را انتخاب کنید “حرارت خشک” تنظیم;
  • و نمی را انتخاب کنید “سنگین” چرخه بیش از نرمال شستشو به جز سخت تر بارهای.

در این مطالعه مشاهدهای محققان تا به حال 38 گرداب کارکنان بار یک ماشین ظرفشویی به عنوان آنها به طور معمول خواهد در صفحه اصلی به صورت دستی شستن ظروف به عنوان آنها را در خانه و پاسخ به سوالات تحقیق مربوط به خود را ظرفشویی رفتارها. اتاق تست طراحی شده برای تکرار یک آشپزخانه مشترک غرق در منطقه خانوار به طور متوسط.

در این مطالعه فرض شده است که گاز گرم آب است. عمر انتشار گازهای گلخانه ای افزایش می دهد به طور قابل توجهی با آبگرمکن برقی.

این مطالعه به نظر می رسد در مجله تحقیقات محیط زیست ارتباطات.

اضافی محققان از Whirpool Corp. و دانشگاه میشیگان کمک به مطالعه است. حمایت از کار آمد از گرداب و دانشگاه Rackham فارغ التحصیل مدرسه برای محیط زیست و توسعه پایدار و مرکز سیستم های پایدار.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im