1 پروتئین در پوست kickstarts یک مزاحم خارش

معمولا بیان پروتئین به نام periostin می توانید به طور مستقیم فعال کردن خارش-ارتباط سلول های عصبی در پوست با توجه به تحقیقات جدید.

محققان دریافتند که مسدود کردن periostin گیرنده در این سلول های عصبی کاهش خارش پاسخ در یک مدل موش درماتیت آتوپیک یا اگزما. این یافته ها می تواند پیامدهای برای درمان این بیماری است.

خارش احساس منتقل می شوند از نورونی بینی در پوست از طریق پشتی ریشه عقده (DRG)—خوشه ای از سلول های حسی واقع در ریشه اعصاب نخاعی—سپس به نخاع.

“ما دریافته اند که periostin یک پروتئین که تولید می شود به وفور در پوست به عنوان بخشی از یک واکنش آلرژیک می تواند به طور مستقیم ارتباط برقرار کردن با نورون های حسی در پوست به طور موثر روشن کردن خارش پاسخ می گوید:” منجر نویسنده Santosh Mishra, استادیار علوم اعصاب در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی. “علاوه بر این ما شناسایی عصبی گیرنده است که اتصال اولیه بین periostin و خارش پاسخ.”

محققان شناسایی یک گیرنده پروتئینی به نام avß3 بیان شده در نورون های حسی در پوست به عنوان periostin گیرنده.

در شیمیایی ناشی از مدل موش درماتیت آتوپیک تیم دریافتند که قرار گرفتن در معرض آلرژن هاي شايع مانند غبار افزایش periostin تولید در پوست تشدید خارش پاسخ. اما هنگامی که محققان “خاموش” گیرنده پروتئین خارش به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

“Periostin و گیرنده آن اتصال پوست به طور مستقیم به سیستم عصبی مرکزی” Mishra می گوید. “ما را شناسایی کرده اند اولین اتصال در خارش مسیر مرتبط با اگزما است. اگر ما می تواند شکستن که اتصال ما می تواند به تسکین خارش.”

این تحقیق به نظر می رسد در تلفن همراه گزارش.

بودجه برای این کار در آمد از NC دولت راه اندازی صندوق. اضافی محققان از NC State, Wake Forest University و دانشگاه کمک کند.

منبع: NC State

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>