1 عدد می تواند شکار سلولهای سرطانی آسان تر

تعداد ژن در یک سلول با استفاده از به RNA است یک شاخص قابل اعتماد از نحوه توسعه همراه است, پژوهش می یابد.

این یافته می تواند آن را آسان تر به هدف قرار دادن سرطان زا ژن محققان گزارش.

سلول های آن شروع به سرطان هستند تصور می شود که سلول های بنیادی سخت به پیدا کردن سلول های است که می تواند خود را تکثیر و توسعه و یا افتراق, به تخصصی تر بافت مانند پوست یا عضله—و یا زمانی که آنها را بد به سرطان است.

“در حال حاضر درمان های هدفمند معطوف خاص ژن ها و یا مولکول های اکثریت قریب به اتفاق که ممکن است خاص به سلول های بنیادی سرطان می گوید:” نویسنده ارشد هارون نیومن استادیار پزشکی علوم اطلاعات و عضو موسسه زیست شناسی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در دانشگاه استنفورد.

“معمولا این درمان ها کار نمی کنند بسیار طولانی است. اما اگر شما می توانید شناسایی حداقل-تمایز سلول و سپس به دنبال نشانگر خاص به آنها این دیگر یک بازی حدس زدن برای پیدا کردن ژن به هدف است.”

این مطالعه پیدا کردن نیز قابل توجه است چرا که شناسایی سلول های بنیادی مختلف بافت انواع گام مهمی به سوی بازسازی پوست آسیب دیده و یا خراب بافت.

ردیابی کردن سلول های سرطانی

به عنوان سلول های بنیادی تر متفاوت و بیشتر شبیه به سلولهای بالغ آنها بیان کمتر و کمتر ژن محققان پیدا کنید. قبلا دیگر محققان متوجه شده بود این همبستگی و فکر کردم ممکن است یک تصادف جالب. اما نیومن و همکارانش اولین کسانی بودند که به مرتب کردن بر اساس از طریق هزاران نفر از تک سلولی ژنتیکی آزمون در پایگاه داده و اثبات این الگو سازگار بود و قابل اعتماد است.

نیومن و شرکت سرب نویسنده Gunsagar Gulati یک MD-PhD student, همراه اندازه گیری تعداد ژن های بیان شده در یک سلول با اندازه گیری تعداد RNA نسخه ایجاد شده در هر ژن به عنوان پایه ای برای یک کامپیوتر الگوریتم CytoTRACE طراحی شده برای تعیین چگونگی تکامل سلول های پیشرفته هستند.

تومورهای سرطانی می تواند شامل بسیاری از میلیون ها سلول که هر کدام ممکن است هزاران نفر از جهش های ژن. سلول ها در یک تومور متنوع هستند. بیشتر خواهد بود و تمایز سلول ها که می میرند به طور طبیعی و خود به خود در حالی که تعداد نسبتا کمی هستند خطرناک تر سلول های بنیادی سرطان یا تومور-شروع سلول. این سلول ها سخت برای پیدا کردن هستند و به همین دلیل برای مشخص با استفاده از روش های فعلی اما به مراتب آسان تر برای پیدا کردن با CytoTRACE.

“به عنوان یک محقق سرطان, آنچه که من پیدا هیجان انگیز ترین این است که این ابزار به ما کمک می کند تا پیدا کردن تومور-شروع سلول است که مدت طولانی است که شناخته شده به مسئول مقاومت به درمان متاستاز و عود پس از درمان می گوید:” شرکت سرب نویسنده شاهین Sikandar یک مربی در موسسه زیست شناسی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی.

بهتر از “تحصیل حدس’

Coauthor مایکل کلارک استاد پزشکی برای اولین بار بود محقق به شناسایی سلول های بنیادی سرطانی در یک تومور جامد. کلارک می گوید که CytoTRACE که تجزیه و تحلیل داده ها در تمام RNA ایجاد شده در یک سلول می تواند به سرعت میخواهم تحقیقاتی که سالها طول می کشد با استفاده از روش های سنتی.

“این راهی است که ما در حال حاضر پیدا کردن نشانگرهای سلولی برای سلول های بنیادی سرطانی را حدس تحصیل در مورد که نشانگر به احتمال زیاد خواهد شد مهم است و سپس مرتب کردن آن سلول و به دنبال سلول های بنیادی فعالیت می گوید:” کلارک همچنین استاد در سرطان شناسی و دانشیار مدیر موسسه زیست شناسی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی.

محققان می توانید در تعداد نسبتا کمی از نشانگر در یک زمان پس از آن طول می کشد بسیاری از مرتب سازی و تجزیه و تحلیل و در پایان, آنها به احتمال زیاد خواهد شد تنها بخشی از موفقیت در پیدا کردن خوب مارکرهای سلول های بنیادی آنها به دنبال او می گوید. “چه CytoTRACE اجازه می دهد تا ما را به انجام است که برای اولین بار پیدا کردن بنیادی یا سلولهای epc و سپس نگاهی به آنچه منحصر به فرد نشانگر آنها بر آنها داشته باشند.”

در این مقاله محققان با استفاده از توصیف CytoTRACE به پرس و جو تک سلول RNA داده ها را برای سه گانه منفی سرطان پستان یک نوع تومور که توسط نادر اما خطرناک تر است چرا که رشد تومور تکیه می کند که مسیرهای بیوشیمیایی است که پزشکان معمولا هدف برای درمان سرطان پستان است. نه تنها CytoTRACE شناسایی شناخته شده مارکرهای سلول های بنیادی سرطانی آن را نیز کشف یک نشانگر است که تا به حال نشده است که قبلا تصور می شده است که مهم است.

“این یک ژن به نظر می رسد مانند آن را تا به حالت بالقوه به عنوان درمانی” کلارک می گوید.

‘عملکرد داخلی سلول را تغییر دهید’

CytoTRACE نیز دارای پتانسیل برای تبدیل چگونه محققان شکار برای سلول های بنیادی در ارتباط با بیماری های دیگر نیومن می گوید. “این ابزار نیز می تواند مفید باشد در پیدا کردن درمان برای اختلالات مانند آلزایمر و یا دیگر بیماری های دژنراتیو که در آن از دست دادن سلول های بنیادی تابع ممکن است بخشی از روند بیماری,” او می گوید.

پزشکی احیا کننده که در آن بیمار یا بافت آسیب دیده تعمیر از طریق فعالیت های سلول های بنیادی نیاز به توانایی ایزوله خالص جمعیت سلول های بنیادی خاص به یک بافت. مجددا استخوان قلب یا چشم برای مثال محققان باید اول پیدا کردن سلول های بنیادی مسئول regrowing کسانی که اندام. پیدا کردن نشانگر خاص این عادی سلول های بنیادی شده است بسیار شبیه به فرایند برای پیدا کردن سرطان و سلول های بنیادی نشانگر محققان می گویند که این محصول از تحصیل حدس و شانس و مقدار زیادی از کار در آزمایشگاه است. CytoTRACE می تواند به طور قابل توجهی کوتاه که روند.

“یکی از اصلی ترین انگیزه های پشت در حال توسعه CytoTRACE بود برای ایجاد یک ابزار سریع و دقیق شناسایی سلول های بنیادی در انسان” Gulati می گوید. “اما یکی دیگر از سوال مهم ما امیدواریم که به پاسخ این است که چگونگی فعالیت درونی یک سلول را تغییر دهید به عنوان سلول تبدیل از یک کشور به کشور دیگر. این تحقیقات باز می شود تا تمام خیابان جدید پژوهش به مطالعه و بررسی چگونگی تغییرات جهانی در بيان ژن و DNA در ساختار نفوذ سلول دولت است.”

به طور کلی نیومن می گوید: این مطالعه نشان می دهد که قدرت و وعده با استفاده از داده های بزرگ برای پیشرفت زیست شناسی و پزشکی از طریق تحقیقات کامپیوتری است که مکمل اکتشافات ساخته شده در آزمایشگاه است.

“آن را نمی ممکن است به جمع آوری تمام این داده ها در آزمایشگاه ما اما با استفاده از پایگاه داده های عمومی و پرسیدن سوال حق آن را بیشتر و بیشتر ممکن است به اکتشافات اساسی در زیست شناسی و پزشکی,” او می گوید.

این تحقیق به نظر می رسد در علم.

حمایت از تحقیق و پژوهش از موسسه ملی سلامت Stinehart-نی پایه استنفورد زیستی-X ویرجینیا و DK لودویگ صندوق تحقیقات سرطان وزارت دفاع و بنیاد ملی علوم و دانشگاه استنفورد علوم پزشکی برنامه های آموزشی.

منبع: کریستوفر Vaughn برای دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im