1 آنزیم کلیدی است برای موفقیت لقاح

آنزيم خاص نقش دارد که ژنتیکی ماشین آلات آغاز می شود در اولین مرحله از زندگی: به عنوان یک تک سلولی بعد از لقاح, محققان گزارش.

محققان بر این باورند که یافته های جدید ممکن است توضیح دهد که چرا برخی از fertilizations شکست.

همه مردم شروع به زندگی به عنوان یک تک سلولی. پس از یک اسپرم و سلول بارور شده تخم مرغ فرآیندهای مختلف باید به دنبال همراه برای تبدیل شدن به یک انسان است.

اما این توسعه گاهی به چپ چپ هر دو با لقاح و هنگامی که مردم کمک گرفتن از یک کلینیک باروری. از این رو محققان به طور مداوم در تلاش برای یادگیری بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در توسعه اولیه.

در حال حاضر محققان به دست آورده اند بینش های جدید به عواملی که درایو ژنتیکی فرآیندهای در آغاز زندگی است. در مطالعه جدید در طبیعت زیست شناسی سلولیآنها در بر داشت یک آنزیم خاص است که به نظر می رسد برای کنترل اینکه آیا توسعه شروع می شود به درستی.

“شما می توانید تصور رشته DNA در سلول به عنوان یک چشم انداز بزرگ. در آن برخی از باند فرودگاه مشخص شده است که نشان می دهد راه را برای مولکول های دیگر و نشان می دهد که ژن نیاز برای شروع اول می گوید:” اوا هافمن استاد در سلولی و مولکولی گروه پزشکی در دانشگاه کپنهاگ.

“ما در حال حاضر در بر داشت آنزیمی است که نگه می دارد باند فرودگاه باز است. به عبارت دیگر آنزیم تضمین می کند که رشد جنین می تواند شروع مناسب و شیوه ای سالم.”

محققان نقشه برداری حضور و فعالیت آنزیم در هر دو انسان تخم مرغ و موش. آنها همچنین به بررسی اهمیت غیرفعال کردن آنزیم در موش سوری.

“برای اینکه یک جنین به توسعه در یک شیوه ای سالم, سلول نیاز به قادر به تقسیم. اما در مطالعه ما مشاهده می کنیم که تقسیم سلولی شروع نمی کند به درستی اگر آنزیم غیر فعال شده است. حق ژن برنامه نمی خواهد تبدیل شده است. و این بدان معنی است که تخم بارور شده هرگز توسعه به بیش از چهار سلول قبل از آنها از دست رفته” هافمن می گوید.

او توضیح می دهد که نگه داشتن باند فرودگاه باز است راه DNA جسمی به نظر می رسد در داخل سلول. دلیل: فرآیندهای بیولوژیکی در سلول ها وابسته به در دسترس بودن از ژن.

“هنگامی که اسپرم سلول بارور شده تخم مرغ DNA است که در بسته بندی بسیار محکم. اگر این آنزیم وجود ندارد به باز کردن باند آن است که غیر قابل دسترس به خارج از مولکول. این به این معنی است که حق ژن برنامه ها نمی توان روشن آغاز شده و می گوید:” هافمن.

محققان آغاز کرده است در این پروژه تحقیقاتی از آنجا که آنها می خواستند برای پیدا کردن که چرا بخش بزرگی از fertilizations اشتباه است. آنها می گویند که آنها امید کلینیک باروری را با استفاده از نتایج جدید در دراز مدت.

منبع: دانشگاه کپنهاگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>