قیمت ترجمه حرفه ایی مدیریت

4. تسلط اکنون
Fluency Now Professional یک نرم افزار CAT با ارزش و نرم افزار حافظه ترجمه است که برای مترجمان آزاد ایجاد شده است. با قیمت 9.95 دلار در هر ماه ، با سیستم عامل های Mac ، Windows و Linux سازگار است. برای سازمان ها ، Fluency Now Enterprise به ویژگی های دیگری مانند Fluency Flow ، یک راه حل مدیریت پروژه دسترسی می دهد. همچنین یک نرم افزار داخلی برای تصحیح تصحیح و آمار پروژه و اسناد ارائه می دهد.

5. ProZ
اگر تعامل و شلوغی را ترجیح می دهید ، ProZ باید منبع دسترسی شما باشد. ProZ خانه ای برای بزرگترین شبکه ترجمه دنیا ، پرتال برای مترجمان حرفه ای است که مایل به همکاری در زمینه ترجمه ، فرهنگ لغت ، آموزش و همچنین دسترسی به تخفیف های ابزار ترجمه هستند. مترجمان می توانند سؤال کنند و به بحث در انجمن نیز بپیوندند.

6. MemoQ
MemoQ یک نرم افزار ترجمه که برای مترجمان آزاد طراحی شده است ، تعدادی کارکرد قدرتمند را ارائه می دهد که شما را قادر به استفاده مجدد از ترجمه های قبلی می کند. همچنین دارای ویژگی هایی برای کمک به بهبود کیفیت ، بررسی ثبات و اطمینان از استفاده از اصطلاحات صحیح است. نسخه 2015 همچنین دارای ویژگی سریعتر بررسی طلسم است. با تلاش برای نسخه آزمایشی رایگان به مدت 45 روز ، این کار را برای شما انجام می دهد.

ابزار ترجمه

7. Memsource
Memsource یک پایگاه داده TM است که با Gengo برای بهبود کارآیی یکپارچه شده است ، یک محیط ترجمه مبتنی بر ابر است که ابزاری برای مدیریت و مدیریت پروژه موثر و کارآمد را فراهم می کند. کاربران می توانند با استفاده از امکاناتی مانند TM ، ویرایش و مدیریت اصطلاحات ، همه در این سیستم عامل بهره وری ترجمه خود را بهینه کنند.
http://tinyurl.com/y7opb4f7
https://rebrand.ly/wmytlqv
https://bit.ly/3cxZ13Q
https://xip.li/pNPKXm
https://is.gd/2Pgsq6
https://v.gd/33PybG
https://v.ht/7bgm
https://plink.ir/xAgKq
https://u.nu/ql89z
https://clck.ru/N7WR5
http://ulvis.net/PF05
https://cutt.ly/qyyhdBB
https://shrtco.de/T5oPL
http://tny.im/Qo1uw

منبع: https://is.gd/DTAFcX