یوتیوب نکات بازاریابی و بازاریابی نکات

[ad_1]

بازاریابی ویدئو مناسب برای ایجاد اعتماد و ارتباط با افرادی که دوست دارید و شروع به تبدیل شدن به آشنا با شما. این یوتیوب نکات بازاریابی همان کسب و کار خانه ستاره های بزرگ استفاده کنید. تغییر اتفاق می افتد اگر انجام شود برای 90 روز. یوتیوب نکات بازاریابی اغلب به دلیل یوتیوب یک سایت مرجع معنی آن را فوق العاده محبوب بودن در سایت های بالا در سراسر اینترنت. موقعیت خود را با بازاریابی یوتیوب امروز!

یوتیوب نکات بازاریابی بهینه سازی بخش آسان است –

یک بازاریاب هوشمند را ایجاد تصویری موضوعات پس از آنها می دانند که خوب keyworks و طولانی دم کلمه کلیدی عبارات به هدف. شما به دنبال یک تشنه بازار هدف. یک منبع رایگان برای تحقیقات کلمات کلیدی با گوگل AdWords: کلید واژه ابزار. شما به راحتی می توانید آن را با جستجو در گوگل Google AdWords.

برخی از بازاریابان نتایج جستجوگرها توسط به دنبال در رقابت با دیگران می گویند مهم نیست رقابت فقط به دنبال یک بازار است.

کلمه یا عبارت خواهد بود خود را به عنوان و تیتر خود را در یوتیوب. کلمه کلیدی که می خواهد جذب عامل در جریان ترافیک مشترکین تبدیل نظرات و حتی در آینده همکاری و فرصت های سرمایه گذاری مشترک.

کلمات به طوری که ad-کپی موضوع دیگری است. فیلم های خود را در حال متمرکز می شود که این خود صحبت خواهد شد که در حال مشاهده و گوش دادن.

توضیحات جعبه و ویدئو ارزش –

دوم از یوتیوب ما نکات بازاریابی است که یک لینک به یک نوع سرب گرفتن صفحه است. تمرین آنچه که شما می گویند در تصویری(درب بازکن صحبت در موضوع مربوط به یک تماس به عمل) همیشه یک لینک به یک تولید سرب منبع. ویدئوها رتبه خوبی در موتور جستجو گوگل.

هنگامی که شما تصویری است که قابل مشاهده در صفحه اول موتور جستجو خود تصویر بند انگشتی نشان داده شده است خود را در یوتیوب عنوان بیت از توضیحات شما را با آدرس لینک. کلمه کلیدی خود را شما می خواهید به مرتبه و برای اتحاد خود را در جعبه توضیحات 2-4. پایان خود را توصيفی پاراگراف کوتاه خود را با آدرس لینک دادن به یک صفحه ضبط سرب. صفحات دیگر برای ترویج پست های وبلاگ خود و یا مطالب دیگر و حتی twitter & facebook.

یوتیوب نکات بازاریابی – برچسب ها برای کمک به مردم کشف ویدئو های خود را…

حتی اگر شما جستجو برای یک ویدیو را با یک کلمه کلیدی بنویسید و کلمه نیست در عنوان خود آن معنی نیست که آن را خارج از موضوع است. تا کنون متوجه شده که ؟ اگر شما به دنبال مدیریت زمان از برایان تریسی آمد.

اگر شما با کلیک بر روی برایان تریسی تصویری و مدیریت زمان نیست در عنوان مدیریت زمان است و در برچسب های خود را بخش. قرار دادن کلمه کلیدی خود را برای رتبه بندی برای اولین بار پس از جدا کردن هر کلمه کلیدی را با کاما از هم.

جذب یوتیوب ترافیک به کانال یوتیوب خود را –

در اینجا برخی از راه های بیشتری برای دریافت توجه از یوتیوب جامعه برای جریان ترافیک. برای 30 دقیقه صرف این زمان به نظر مردم در تو رفتگی در دیوار که شما مشترک. شما در حال نشان دادن آنها را دوست دارم و دریافت بک لینک به کانال یوتیوب خود را. ارسال نظر در کانال آموزندگی فیلم های خود را برای کانال یوتیوب خود را.

ارتباط با یکی از این یوتیوب بازاریابان در نهایت برای همکاری. 3 مفاهیم برای collabs عبارتند از: 1) ارتقاء صلیب – شما را به خود مربوط تصویری اگر آنها لینک به شما مربوط تصویری 2) پاسخ های ویدیویی منحصر به فرد است یکی از این یوتیوب نکات بازاریابی از آنجا که شما در حال گرفتن خود بینندگان ترافیک 3) مصاحبه – از طریق تلفن نوشته شده Q&A (آن را به یک پست وبلاگ و یا خواندن camera) توسط جریان زنده و یا ضبط تقسیم صفحه نمایش.

یوتیوب نکات بازاریابی – به اشتراک گذاری و کپی/چسباندن برای بک لینک…

این جایی است که شما به ارمغان بیاورد ترافیک و چشم توپ را از خارج از YouTube. ارسال به بوک مارک های اجتماعی اجازه می دهد تا افرادی که پاتوق در این سایت ها به نقطه های ویدئویی خود را و اضافه کردن آن به مجموعه خود را از سایت های bookmark شده (اگر شما محتوای عالی).

قرار دادن آن در خارج وجود دارد به آنها زمان برای دریافت و به اشتراک گذاری آن را با شبکه خود را. شبکه های اجتماعی چیزی است که گوگل به گوش برای رتبه بندی محتوا. ضد اجتماعی! “چه مردم به اشتراک بگذارید ؟ اجازه بدهید که یک فشار!” قدرت از مردم! بنابراین رسانهها FB لایک و به اشتراک گذاری پین از پینترست +1(Google Plus) Linkedin. این است که در آن ترافیک می آید. گفتگو از شبکه های آن در شبکه های به اشتراک گذاری با شبکه های خود را.

اگر شما می خواهید بک لینک از دیگران, منابع, مطالب, مقالات و فیلم های دیگر نیز باید بهینه سازی شده و با تمرکز بر روی یک کلمه یا عبارت کلی. با استفاده از این یوتیوب نکات بازاریابی کمک می کند تا تصویری بازاریابی جامعه است. اقامت متمرکز در بازاریابی برای 90 روز(3 ماه) و زندگی باید تغییر کند.

مواد کپی رایت شده. تمام حقوق محفوظ است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>