کاندوم لوتوس

طبق آمار ، حدود 40٪ مردان ایرانی با مشکل انزال زودرس روبرو هستند کاندوم لوتوس و همیشه به دنبال حل این مشکل بوده اند و بسیاری از این افراد درمان های مختلفی را امتحان کرده اند ، طبق آمار از هر سه نفر یک نفر دچار انزال زودرس است. انزال زودرس کاندوم ویژه تاخیر لوتوس به نام DELAY PLUS محصولی جدید از این شرکت است که با داشتن ماده ای خاص برای به تأخیر انداختن لیدوکائین ، مدت رابطه جنسی را افزایش می دهد و انزال را به تأخیر می اندازد. این کاندوم علاوه بر خاصیت کندکننده ، حاوی اسانس نعناع و همچنین حلقه ها و دکمه های خاردار است. این کاندوم با وجود کیفیت بسیار بالا از قیمت مناسبی برخوردار است و کادولین کاندوم های ارزان قیمتی را ارائه می دهد.

راهنمای انتخاب کاندوم لوتوس

کاندوم تاخیری ویژه LOTUS DELAY PLUS

تاریخ تولید: 2017 تاریخ انقضا: 2021

پروانه بهداشت: 664/150361

هر کاندوم یکبار مصرف است و دیگر از آن استفاده نکنید.

نحوه استفاده از کاندوم

فروشگاه اینترنتی کادولین بهترین راه برای خرید کاندوم لوتوس ، محصولات عروسی ، مواد آرایشی در ایران است. انواع کاندوم؛ از جمله کاندوم سیم خاردار ، کاندوم زنانه ، کاندوم تأخیری ، کاندوم نازک ، کاندوم میوه ای و … ، داروهای ضد بارداری یا ضد بارداری ، مواد آرایشی و بسیاری از محصولات دیگر به صورت آنلاین و به راحتی در دسترس ایرانیان است.
کاندوم خاردار ابزاری بسیار جذاب برای رابطه جنسی زنان است ، این کاندوم به عنوان کاندوم خاردار با برجستگی هایی در سطح خود شناخته می شود و این برآمدگی ها باعث برانگیختگی جنسی در زنان می شود و زمان آن را کاهش می دهد. ارگاسم ، بنابراین زنان تمایل زیادی به استفاده از کاندوم خاردار لوتوس برای همسران خود دارند.
کاندوم های خاردار مانند سایر کاندوم ها برای جلوگیری از انتقال بیماری های مقاربتی (HIV) و جلوگیری از بارداری های ناخواسته استفاده می شود و خاردار بودن یک خاصیت اضافی است.

محصولی که اکنون مشاهده می کنید کاندوم لوتوس است که از لاتکس طبیعی ساخته شده و دارای برآمدگی های ارگونومیک است و زنان را بسیار شاخ و شاخ می کند.
من پیشنهاد می کنم از این نوع کاندوم استفاده کنید و رضایت همسرتان و تأثیرات آن را در زندگی خود شاهد باشید

قیمت خرید کاندوم لوتوس خاردار

کاندوم خاردار LOTUS DOTTED

تاریخ تولید: 2017 تاریخ انقضا: 2021

پروانه بهداشت: 664/150361

هر کاندوم یکبار مصرف است و دیگر از آن استفاده نکنید.

نحوه استفاده از کاندوم
فروشگاه اینترنتی کادولین بهترین راه برای خرید کاندوم لوتوس ، محصولات عروسی ، مواد آرایشی در ایران است. انواع کاندوم؛ از جمله کاندوم سیم خاردار ، کاندوم زنانه ، کاندوم تأخیری ، کاندوم نازک ، کاندوم میوه ای و … ، داروهای ضد بارداری یا ضد بارداری ، مواد آرایشی و بسیاری از محصولات دیگر به صورت آنلاین و به راحتی در دسترس ایرانیان قرار دارد.
قیمت و خرید اینترنتی کاندوم لوتوس

لوتوس یک برند ایرانی است که کاندوم هایی با کیفیت بالا تولید می کند و محصولات متنوع و جذابی را تولید و به بازار عرضه می کند. کاندوم یکی از لوازم ضروری اتاق خواب شماست که می تواند از بارداری ناخواسته و بسیاری از بیماری های مقاربتی (STD) جلوگیری کند.
با استفاده از کاندوم نه تنها از مشکلات و مشکلات ناخواسته جلوگیری می کنید بلکه به لطف روان کننده هایی که معمولاً روی کاندوم وجود دارد رابطه ای بدون درد و راحت خواهید داشت.

قیمت کاندوم لوتوس تاخیری

قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولات لوتوس منجر به استفاده بیش از 75٪ از کاندوم های این شرکت در بازار داخلی شد و مابقی به کشورهای دیگر صادر شد. لوتوس کاندوم های متنوعی را با خصوصیات مختلف از جمله کاندوم تأخیر ، کاندوم رنگی ، کاندوم با عصاره و عطر میوه و مواد مختلف و اقلام دیگر تولید و به بازار عرضه می کند.
این کاندوم ها همه با قیمت های بسیار مناسبی کاندوم لوتوس موجود هستند و به راحتی می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید.
تأخیر لوتوس کاندوم

کاندوم های تاخیری مارک ایرانی Lotus همانطور که از نامش پیداست خاصیت تاخیر در انزال را دارد و بسته به ژل لیدوکائین استفاده شده می توانید به طور قابل توجهی طول رابطه خود را افزایش دهید. در بعضی از مدل ها شیارها و برجستگی های کوچکی در سطح کاندوم وجود دارد که باعث افزایش لذت و برانگیختگی در زن می شود.
کاندوم 12 رقمی لوتوس را بخرید

لوتوس کاندوم های خود را در بسته های جذاب 12 رقمی تولید و به بازار عرضه می کند. این کاندوم ها همه از بهترین نوع لاتکس ساخته شده و عرضه می شوند