کار از خانه کسب و کار: کوپن چاپ و نشر

[ad_1]

آیا شما به دنبال یک راه برای استفاده از مهارت های خود را به عنوان یک فروشنده و یا به عنوان یک دسکتاپ ناشر به راه اندازی یک کسب و کار جدید ؟ من ممکن است یک ایده در اینجا است که ارزش یک نگاه نزدیک تر است.

به نحوی در مورد هر شش هفته یک شسته و رفته و منظم جزوه با کوپن به فروشگاه خودرو پیتزا محل دامپزشک, زیبایی, فروشگاه, محلی گلفروش و یک خانه تمیز کردن خدمات در درب جلو من. من با استفاده از $5 پیتزا کوپن و شاید 5 دلار یک تغییر نفت و روغن تا کنون که بدون فکر کردن در مورد چگونه این جزوه به دست می آمد. بنابراین متوجه شدم!

خوب کسی که در شهر من این است که یک کارآفرین به فروش می رساند تبلیغات ایجاد طرح های گرافیکی برای تبلیغات, دارای چاپگر محلی درگیر و با استفاده از بازنشسته سالمندان به راه رفتن در اطراف محله عبور از 20 تا 30 کوپن جزوه.

چه این فرد می کند این است که او مبادرت به فروش فضای آگهی در این جزوه برای به معنای واقعی کلمه سکه هر کوپن مطمئن شوید هرگز دو از همان انواع کسب و کار در چاپ در همان زمان. من می بینم بسیاری از این کوپن را دوباره و دوباره که به من می گوید آنها باید کار!

این بانوی تضمین یک تعداد معینی از جزوات توزیع خواهد شد و هزینه های مشتریان خود را توسط 1 ، 000 کوپن. بخشی از توزیع درب-به-درب اما من دیدن برخی از آنها را در یک قفسه در فروشگاه مواد غذایی محلی بیش از حد.

من برخی تحقیقات و پیدا است که وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در اینترنت در مورد رفتن به کوپن کسب و کار. بسیاری از آنچه که من خوانده مثبت بود. وجود مشاوره در ترکیب رنگ برای کوپن که کمتر گران تر از ترکیب رنگ های دیگر (من نمی دانم که) و این پرینتر بسیار رقابتی وقتی که می آید به مناقصه در این نوع از کار.

اکنون این سوال باقی می ماند و شما می توانید فروش تبلیغات ؟ اکثر صاحبان کسب و کار در حال رفتن به پذیرای فروش خود تماس بگیرید. دست به آنها یک نمونه رنگ از یک کوپن. آن است که به احتمال زیاد آنها را خریداری مشابه کوپن آگهی در گذشته است. صاحب کسب و کار می خواهد تضمین کتبی است که شما توزیع شماره شما قول می دهم به طوری که تضمین قوی نقطه فروش.

خود را هزینه تبلیغات در حال جمع آوری صف مقابل بسیار کمی وجود دارد کسب و کار سرمایه گذاری مورد نیاز است. مطمئن شوید که چاپگر پرداخت شده است و در کنار برخی وجوه برای کسانی که درب-به-درب سالمندان است.

شما حتی می توانید خرید یک لیست پستی و یا آدرس با کد پستی و به صورت فله پستی کسب و کار. آن دسته از صاحبان کسب و کار رویکرد شما را, اگر از شما خواسته شد به احتمال زیاد به می گویند که شما در حال انجام آنها را یک به نفع از آنها وقت ندارد و یا تخصص برای انجام این کار در خود را دارند.

آنلاین کارشناسان معتقدند که سخت ترین بخشی است که فروش فضا برای اولین مسئله است. مطمئن شوید که شامل در قرارداد تبلیغاتی خود را به شماره های خاص از دست تحویل و یا از طریق پست و جزوات که هیچ دو کسب و کار مشابه را در همان دفترچه و که هر کوپن خواهد بود در درجه یک و دو رنگ, انتشارات. زمانی که کوپن شروع به در آوردن کسب و کار (پیتزا گای می داند که در آن کار می کند) شما باید بدون مشکل فروش تبلیغات برای چاپ دوم.

مشق شب خود را: شما باید به انجام یک جستجو در گوگل با استفاده از عبارت کلمه کلیدی محلی کوپن چاپ و نشر کسب و کار جایی که من درست کردم 262,000 نتایج. را و یادداشت ها و قرار دادن بهترین ایده ها برای کار!

یک نکته نهایی: مطمئن باشید به خواندن اطلاعات در مورد کوپن های دیجیتال. چه حاشیه سود آور علاوه بر این به شما کسب و کار جدید است که می تواند!

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>