کاربردگوشت کوب برقی جدید


ارسال شده توسط هارون اسمیت | 3 اکتبر 2019

بهترین گوشت کوب های دستی – نظرات و راهنمای خرید

فناوری و عصر مدرن ، جهان را به سمت راحتی و امکانات سوق داده است یا به آزمایشگاه ها ، موسسات یا آشپزخانه ها مربوط می شود. مخلوط کردن با دست چنان پشتوانه سخت سالها بود ، به علاوه برای خرد کردن مواد نیز مدت زمان طولانی طول کشید. مخلوط کردن با انواع مختلفی از میکسرهای دستی Kitchenaid که به طور خودکار و الکترونیکی بهترین میکسر دستی برای مخلوط کردن نوشیدنی های سرد ، سوپ های داغ و حتی کره کرپ ساده شده است ، ساده تر شده است. ما راحت ، آسان برای استفاده ، بشقاب ، ماشین ظرفشویی ، و شفت های مختلف مخلوط را بازیابی کردیم. بیایید به جزئیات بهترین گوشت کوب دستی سال 2019 و 2020 بپردازیم .

بنابراین ، ادامه این مقاله را بخوانید ، و ما بهترین لیست گوشت کوب دستی را به اشتراک می گذاریم.

  1. میکسر دستی 3 سرعته KitchenAid KHB2351CU (نقره ای کانتور)
    میکسر دستی 3 سرعته KitchenAid KHB2351CU یک میکسر بدون لغزنده ، نرم و راحت است که برای مخلوط کردن وسایل یا مواد مداوم استفاده می شود. این پیوست های بسیاری دارد که باعث می شود بیشتر از موارد مورد استفاده در آشپزخانه مانند ضمیمه شلاق زدن به شلاق سفیده تخم مرغ ، خامه ، وینگرت و مایونز باشد. یکی دیگر از بهترین گوشت کوب های دستی اتصالات هلی کوپتر است که برای قفل گیاهان ، آجیل ، پنیر و گوشت پخته شده با قفل درب ثابت شده است. مخلوط شدن به دلیل گرفتن نرم و خاصیت لغزندگی ، آسان ، راحت و سریع می شود.

بهترین گوشت کوب های دستی 3 سرعته به دلیل دوام ، تنظیم و امکان سنجی آن ، چه عملیاتی و چه غیر عملی ، در هر خانه یافت می شود. چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید هر روز با یک گوشت کوب 3 سرعته دست به کار شوید. می توانید از آن برای مخلوط اسموتی های مورد علاقه استفاده کنید ، پوره کردن یک سوپ برداشتی بی نظیر ، می توانید یخ را برای طراوت نوشیدنی های تابستانی خرد کنید ، می توانید انواع میوه و سبزیجات را به شکل های مختلف خرد کنید ، می توانید آجیل را خرد کنید ، و شلاق خامه را به قله های کرکی و بسیاری موارد دیگر دهید.

بستگی به نوع بهترین مواد زمینی که می خواهید زمین بزنید بستگی دارد. دلبستگی هلی کوپتر برای پردازش ترقه های سخت تر پنیر و آجیل امکان پذیر و مطلوب است. آیا برای پخت کیک به خامه و سفیده تخم مرغ احتیاج دارید و گوشت کوب 3 سرعته در قفسه آشپزخانه است که به شما کمک می کند؟

طرفداران
3 سرعته
کیسه ذخیره بوم
چند ضمیمه: شلاق ، کاسه هلی کوپتر و کوزه مخلوط کردن
گرفتن راحت و محکم
منفی
کاسه خردکن و مهر و موم درب خیلی تنگ است
عدم وجود محافظ تابه برای پوشش تیغه
آداپتورهای ماشین ظرفشویی برای استفاده مبهم هستند

مشخصات و مشخصات

مشخصات و مشخصات زیر در زیر آورده شده است:
بازوی مخلوط 8 اینچی جداشده برای انجام عملیات آسان هر زمان که نیاز به مخلوط شدن در ظروف بدون کف باشد وجود دارد.
این یک چربی بدون لغزش و نرم در زمان مخلوط کردن مواد در اختیار دارنده خود قرار می دهد.
3 فنجان شیشه مخلوط رایگان با درب
تضمین 1 ساله
رنگ آن نقره ای کانتور است. وزن این کالا فقط 2 پوند است که برای بلند کردن و در ابعاد 2.3 2. 2.3 15 15.8 اینچ امکان پذیر است.
ظرفیت

ظرفیت آن با تغییرات سرعت آن بهم پیوسته است. نسخه های سه سرعته در بازار یعنی 5 سرعت ، 3 سرعت و 2 سرعت در بازار موجود است. بیایید جزئیات را حفر کنیم.

5-سرعت:

دارای ویژگی های بی حد و حصر و متنوع است که از یک بازوی مخلوط 8 اینچی تشکیل شده است. برای مخلوط کردن مواد در گلدان های عمیق تر استفاده می شود. مونتاژ تیغه های زنگ به راحتی قابل تعویض و بدون کمک ابزارهای صندوق پستی ، به راحتی پیچاندن ، تیغه S برای مخلوط شدن سریع تر ، تیغه های همه کاره برای خرد کردن یخ ، تیغه های ضرب و شتم برای شلاق زدن کرم و شیر و غیره می باشد. عملکرد آن

3-سرعت:

این تعداد کالاهای کمتری را در مقایسه با گوشت کوب 5 سرعته قرار می دهد. از آن برای خرد کردن ، خرد کردن ، جوش زدن و پوره کردن استفاده می شود. ضمیمهها فقط شامل خامه و سفیده تخم مرغ ، آجیل ترک و پنیر سخت تر و غیره می باشند. شامل کوزه ، درب یا کیسه های نگهدارنده نیست بلکه محافظ های قابل حمل را جدا می کند.

2-سرعت:

این برنامه کاربران را در تهیه اسموتی ، سوپ یا غذاهای کودک و غیره تسهیل می کند و فقط شامل بازوی گوشت کوبنده است که به راحتی قابل تمیز است.

نظرات مشتری

تحقیقات اخیر روی بهترین بررسی های گوشت کوب دست انجام شده است و مشخص است که مردم به دلیل دوام ، مواد مصنوعی ، انعطاف پذیری و امکان پذیری آن ، به دنبال بازار هستند تا بتوانند آن را در اختیار داشته باشند. افراد پس از خرید این محصول ، نظرات خود را با یکدیگر به اشتراک می گذارند و همه با این نکته موافق هستند که واقعاً نیاز به آشپزخانه است و زندگی را آسان تر کرده است. برخی از آنها نظرات منفی خود را مانند جزئیات کتابچه راهنمای کاربر واضح و شاداب نیستند که به سرعت 6 عدد تخم مرغ را شلاق بزنید.

  1. Hamilton Beach 59765 immersion میکسر دست
    Hamilton Beach 59765 immersion میکسر دستHamilton Beach 59675 بهترین دست گوشت کوب غوطه وری را برای برآورده شدن نیازهای خرد کردن ، مخلوط کردن و مخلوط کردن کاسه های برش خورده به همراه دارد. همه ضمیمه ها قابل جدا شدن و تمیز کردن هستند. اندازه کاسه خرد کردن تا 2 فنجان متغیر است.

این یک ابزار چند منظوره است و کارهای مختلفی مانند مخلوط ، مخلوط ، پوره و خرد کردن را انجام می دهد. مردم ترجیح می دهند به جای داشتن ابزارهای هماهنگ برای هر شغل ، فقط یک ابزار نگه دارید. تیغه ها از جنس استیل ضد زنگ با ماندگاری طولانی ساخته شده اند و لوازم جانبی اضافی آن را به یک بسته دستگاه برای آشپزخانه تبدیل می کنند. به همین دلیل مردم احساس راحتی می کنند که با بهترین گوشت کوب دستی غوطه وری همراه شوند.

طرفداران
قیمت مناسب و مقرون به صرفه
دارای ظروف ذخیره سازی
همراه با دلبستگی های هلی کوپترهای غذایی
سوپ و خامه سنگین را شلاق بزنید
منفی
طرح و سبک قدیمی
مواد منجمد را نمی توان خرد کرد

مشخصات و مشخصات

مشخصات و مشخصات زیر در زیر آورده شده است:

ضمیمه ماشین ظرفشویی ایمن
مواد را به درستی در کاسه خرد کنید
شامل جوش زدن ، مخلوط کردن گره و خرد کردن کاسه ها است
چند منظوره: مخلوط کردن ، مخلوط کردن ، شلاق زدن ، خرد کردن و پوره کردن
با موتور 225 وات کار می کند.
رنگ آن نقره و استیل ضد زنگ است؛ وزن این کالا تنها 3.26 پوند است که برای بلند کردن و در ابعاد 6.6 9 9.2 8. 8.8 اینچ امکان پذیر است.
ظرفیت

گوشت کوب دست Hamilton Beach Immersion Hand گوشت کوب 3 تکه است که به معنی تهیه آن در 3 اندازه مختلف است. کوچک ، متوسط ​​و بزرگ.

کاربردگوشت کوب برقی

طبق یک بررسی ، مردم به دلیل داشتن مواد آن عاشق خرید این کالا هستند زیرا بسیاری از مردم از مواد فلزی ضدزنگ که جریان الکتریکی تولید می کند شکایت دارند. مردم با کمک این وسایل از صبحانه خود در دفاتر ، خانه ها و اماکن مسافرتی لذت می برند!

  1. گوشت کوب دست 2 سرعته هوشمند Cuisinart CSB-75BC استیک 200 وات
    گوشت کوب دستی 2 سرعته Cuisinart CSB-75BC هوشمند Stick 200 واتچوب هوشمند Cuisinart CSB-75BC 200 وات گوشت کوب 2 سرعته در رنگ های مختلف بد بو و پیچیده موجود است. می توانید از آن برای مقاصد پوره کردن یا پوره کردن سوپ در گلدان استفاده کنید یا شکلات داغ را از بین ببرید. این یک ابزار مفید در زمان صبحانه برای تهیه اسموتی و نوشابه های نوشابه با ماست در زمان کمتری است.

مردم برای تبدیل آنها به نوشابه ، گزینه های قابل تمیز کردن ، شفت مخلوط ایمن ، مخلوط کردن یک دست و غیره از آن برای ترکیب ترکیباتی مانند ترکیب میوه استفاده می کنند و به دلیل مقرون به صرفه بودن اقتصادی بسیار آسان است و گرفتن دسته های آن نیز آسان است. فرم بالای صفحه

طرفداران
موتور 200 واتی که به راحتی از طریق فشار دادن دکمه ها به راحتی کار می کند
بلندرهای بلند
پس از استفاده قسمت جداکننده جداکننده
در رنگهای مختلف موجود است
منفی
سیم برق کوتاه (تقریباً 32 اینچ)
برای خرد کردن یخ استفاده نمی شود
نمی توانید غذاها را خرد کنید

مشخصات و مشخصات

مشخصات و مشخصات زیر در زیر آورده شده است:

یک موتور 200 وات می تواند کارهای ترکیبی بیشتری را انجام دهد.
گلدان ها ، کاسه ها و پارچ های چند طرح برای گزینه های ترکیبی قابل تمدید.
نگه داشتن و گرفتن راحت
عملکردی با 2 سرعت ، یکی برای کنترل لمس آسان و دیگری برای ترکیب دست.
شفت مخلوط ایمن ماشین ظرفشویی
آبجو گوشت کوب 2 فنجان
اتصالات را با تیغه استیل ضد زنگ و محافظ تیغه گوشت کوبید.
رنگ آن نقره و استیل ضد زنگ است؛ وزن این کالا فقط 2.2 پوند است که برای بلند کردن و در ابعاد 4.8 x 4.8 x 15.8 اینچ امکان پذیر است.
بهترین گوشت کوب های دستی – نظرات و راهنمای خرید

گوشت کوب دستی دو سرعته Cuisinart CSB-75BC هوشمند Stick 200 وات دارای ظرفیت مختلفی است از یک تکه تا چند قطعه. چند گوشت کوب شامل یک چوب هوشمند به همراه یک لیوان و یک کاسه است.

نظرات مشتری

اگرچه برای خرد کردن یخ ساخته نشده است ، اما مردم گوشت کوب دست نینجا را مورد بررسی قرار داده اند که برای خرد کردن یخ نیز از آن استفاده می کنند و هنوز هم به خوبی کار می کنند. از قدرت فوق العاده ای برای نگه داشتن داخل لیوان یا کاسه برخوردار است. با توجه به مواد نگهبان نقره ، تأثیرات ماندگاری بر جای می گذارد. مردم آن را به دلیل دوام آن توصیه می کنند !!

راهنمای خرید گوشت کوب دستی
بعضی اوقات می خواهید بدانید که چگونه از میکسر دستی به روش صحیح استفاده کنید . لیست چک باید از طراحی ، قیمت گذاری ، شهرت ، سهولت استفاده ، دوام و انعطاف پذیری ، قدرت ، سرعت و کنترل تشکیل شده باشد و در آخر ، مهمترین مورد آن عملکرد است.

سرعت و قدرت:
همه مخلوطی که در بالا ذکر شد معمولاً در توان / سرعت 200-250 وات کار می کنند که بسیار خوب است.

سرعت:
سرعت مهمترین نکته برای ارزیابی عملکرد یک محصول است. در بالا گوشت کوب ها محصولات سریع هستند و از همه مهمتر شما می توانید سرعت آنها را در صورت نیاز تغییر دهید.

کیفیت و دوام:
3 گوشت کوب از مواد پلاستیکی تشکیل شده در حالی که تیغه های آنها از استیل یا استیل ضد زنگ ساخته شده است که بسیار ماندگار است.

طرح ها:
کلیه محصولات در طرح ها ، قالب ها و رنگ های مختلف وجود دارد.

راحتی در استفاده:
کار با آن آسان است و فرد بدون صدمه دیدن و یا کاهش وزن بدون ضرر می تواند با خیال راحت از آنها استفاده کند ، به همین دلیل بلند کردن آسان است.

عملکرد:
وسایل چند کاره و کلیه کارهای آشپزخانه را انجام می دهد و همچنین با لوازم جانبی مفید دیگری چسبانیده می شود.

نتیجه
امروز خانه ای نادر می تواند باشد که بدون مخلوط کردن محصولات پیدا خواهید کرد. ترکیب های اولیه محصولات نه تنها تلاش می کنند بلکه زمان را نیز می گیرند. برای بالا بردن تلاش و زمان ، موارد مختلف خانگی معرفی شده است که گوشت کوب یکی از آنهاست که کارها را در کمتر از یک دقیقه انجام می دهد. به دلیل این وسایل شگفت انگیز در واقع ، مخلوط کردن ، خرد کردن ، ضرب و شتم ، خرد کردن ، پوره کردن و شلاق زدن زندگی آسان شده است.