چگونه بسیاری از فیلم های یوتیوب ساخته شده

[ad_1]

یوتیوب تصویری ساخت علم موشک نیست. راه بازگشت در یوتیوب را آغاز فروتن خود را در اوایل کاربران فقط با استفاده از مربوطه خود را به وب کم برای ایجاد فیلم های شخصی خود را در مورد منافع مربوطه.

نگه داشتن در ذهن است که وب کم ها تولید شده در روز را ارائه نمی دهد یک ویدیو بسیار زیبا با کیفیت شبیه به آنچه که ما امروز می بینیم. در آن زمان حتی کم که پایین تر از رزولوشن 360p شد به YouTube فیلم ها آزاد.

مردم در آن زمان فقط با استفاده از ویدئوها به بیان نظر خود را در یک موضوع خاص. برخی وجود دارد که همچنین به نمایش استعداد خود را ممکن است نواختن گیتار یا هر ساز است. هیچ تصور و تصویری تجهیزات مورد نیاز بود.

همه کسی تا به حال انجام بود نشستن در مقابل کامپیوتر خود و دکمه “ثبت.”

با گذشت زمان و تکامل فن آوری های مردم احساس نیاز به ایجاد محتوای منحصر به فرد برای بیشتر بینندگان. پس از آن کسب درآمد, خود فیلم نیست “در” چیزی نشده است.

نکته مهم آن بود که بسیاری از بینندگان و به نوبه خود خالق فیلم معروف است. شهرت شد شماره یک نیروی محرکه پشت هنگامی که تصویری کسب درآمد هنوز هم نشده بود ،

بنابراین در تشنگی خود را برای ارائه مطلب زیبا و منحصر به فرد محتوای ویدئو تصویری سازندگان ساخته شده با استفاده از های مختلف پیشرفته تصویری دستگاه ضبط.

کامپیوتر به وب کم است که قادر به ارائه تصاویر با وضوح بالا و فیلم شروع به استفاده می شود. دیگران شروع به استفاده از صفحه نمایش سبز که ارائه کامپیوتر-زمینه های تولید شده به عنوان جلوه های ویژه برای فیلم ها که نیاز به چنین.

علاوه بر این استفاده از نرم افزار ویرایش فیلم شروع به تبدیل شدن به یک روند است. فقط در عمده فیلم های هالیوود, ویرایش فیلم انجام شد برای اطمینان از انتقال صاف بین صحنه و جلوه های ویژه است که ایجاد عمق استفاده شده است.

پس چگونه معمولی یوتیوب ایجاد برود ؟ برای شروع این بستگی دارد که چه نوع تصویری که ساخته شده است. اگر آن را یک vlog, همه شما نیاز به خودتان و دوربین است که به شما خواهد شد با استفاده از ضبط.

صحبتهای اساسا شبیه به فیلم مستند است که گرفتن زندگی یک فرد و رویدادهای دیگر در دوربین. صحبتهای شبیه به واقعیت را نشان می دهد. آنها نمی نیاز به هر گونه جلوه های ویژه و یا هر فانتزی نرم افزار ویرایش فیلم.

همه که مورد نیاز بودند شما افراد خود را-یعنی مردم در اطراف شما-و فیلم خام گرفته شده توسط دستگاه ضبط خود را.

اگر این نوع از ویدئو شما در حال رفتن به یک بررسی تصویری از یک محصول خاص و یا خدمات همه شما نیاز به رزولوشن بالا دوربین-ترجیحا آنهایی که شلیک در رزولوشن 1080p و موضوع نقد و بررسی فیلم.

شما همچنین ممکن است بخواهید به استفاده از پایه نرم افزار ویرایش ویدئو برای قطع ناخواسته فیلم و تنها برجسته کردن جنبه های خاصی از محصول است که شما در حال بررسی.

به سادگی ثبت موضوع در زوایای مختلف با نورپردازی مناسب در حالی که همچنین با تمرکز بر روی ویژگی های مختلف آن است. پس از ضبط این موضوع شما می توانید پس از آن دوبله در صدا و صحبت کردن در مورد ویژگی های محصول و مزایای طوری که بینندگان خود را می دانم آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد.

ضبط فیلم های یوتیوب سریع و آسان است. آن را فقط یک ماده از تصمیم گیری که چه نوع از ویدئو شما می خواهید برای ایجاد ضبط آن را ویرایش و سپس آپلود آن را به یوتیوب برای جهان را ببینید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید