چه تصویری بازاریابی؟: تصویری کسب و کار راه حل های بازاریابی

[ad_1]

چه تصویری بازاریابی است ؟ تصویری کسب و کار است که به سادگی یکی از سریع ترین رشد بخش از بازار است. اگر شما به دنبال راه حل های بازاریابی است که کار پس از آن تصویری در بازاریابی پاسخ است.

اگر شما نگاه کنید در یوتیوب وجود دارد برخی از فک انداختن آمار. وجود دارد بیش از 800 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد در هر ماه و بیش از 4 میلیارد ساعت ویدئو در حال تماشای هر ماه با توجه به یوتیوب را در آمار خود.

به طوری که آن را خیلی دیر به یاد بگیرند که چگونه به بازار کسب و کار با استفاده از ویدئو بازاریابی است ؟ کاملا نه! البته این قوانین تغییر کرده و آنچه که شما امروز کاملا متفاوت پس از آن زمانی که یوتیوب برای اولین بار در بازار در سال 2005.

انتظار نداریم که بازاریابی ویروسی برای پاسخ یا. بیش از حد بسیاری از مردم فکر می کنم آنها باید یک تصویری که ویروسی خواهد رفت اما این به ندرت اتفاق می افتد.

بنابراین چه چیزی باعث موثر تصویری برای بازاریابی ؟ می توان آن را به سه بخش است. مردم جستجو یوتیوب برای پاسخ به سوالات خود و تصویری فقط اتفاق می افتد به سریعترین بخش در حال رشد از بازاریابی است.

اگر شما نمی توانید به آدرس کسی نگرانی بلافاصله آنها را حرکت می کند تا زمانی که آنها پیدا کردن یک ویدیو که پاسخ سوال خود را.

قسمت دوم همه چیز در مورد چگونه شما ارائه اطلاعات به بیننده خود را. اگر شما نمی پرداختن به مشکل خود را به آنها را پیدا کنید یکی دیگر از دلایل به حرکت می کند.

و بخش سوم شامل درخواست بیننده به نوعی از عمل. شاید شما چیزی از ارزش است که آنها می توانید استفاده کنید برای حل مشکل خود را.

مردم مشغول زندگی می کند و اگر آنها می توانید پاسخ خود را در یک مقدار کوتاه از زمان, آنها را در پاسخ به پیام خود را. اگر هدف شما این است که فقط پرهیاهو و فروش چیزی به شما دست خواهد داد بیشتر از شما برنده خواهد شد.

بازاریابی یک فرصت برای ارتباط با مخاطبان خود را. آنها را وادار به شنیدن صدای خود را و اگر شما در دوربین آنها را واقعی می بینید.

و فراموش نکنید که بسیاری از همان اصول استفاده می شود شما در جاهای دیگر اعمال می شود در اینجا بیش از حد. برای مثال تصویری SEO (بهینه سازی موتور جستجو) بسیار مهم است که بازاریابی با استفاده از فیلم.

یوتیوب و گوگل بازاریابی رفتن دست در دست. ارائه اطلاعات بیشتر شما آنها را آسان تر برای آنها را به مرتبه و فیلم های خود را.

در ابتدا این سوال بود پرسید: “چه تصویری بازاریابی”? این یک روش ساده و بسیار موثر برای رسیدن به مخاطبان خود را بدانید و آنها را با ارائه پاسخ به مشکلات خود را. و هنگامی که انجام می شود به طور موثر آن را فراهم می کند مقرون به صرفه راه حل های بازاریابی برای کسب و کار خود را به عنوان به خوبی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید