چمدان چه مارکی خوبه در بازار ایران 2020

توسط Amber King Ed ویرایشگر ارشد بررسی
سه شنبه 21 ژانویه سال 2020

ویراستاران ما به طور مستقل بهترین محصولات را تحقیق ، آزمایش و رتبه بندی می کنند. ما فقط درصورتی که محصولی را از طریق پیوندهای ما خریداری می کنیم ، درآمد کسب می کنیم و هرگز محصولات رایگان را از تولید کنندگان نمی پذیریم. بیشتر بدانید

بازار چمدان ، چمدان ، و کیف های چک شده پر از گزینه های مختلف است. با پیاده روی از طریق فرودگاه ، صدها محصول مختلف را مشاهده می کنید که شما را خیره می کنند. وقتی برای کشف این جهان آنلاین می شوید ، بیشتر آشکار می شوید. برای کم کردن آن ، ما چند نکته سریع را برای شما ارائه می دهیم تا به شما در ارزیابی گزینه های راحتی خانه خود کمک کنند. در این راهنمای مشاوره خرید ، ما شما را با دانش حیاتی برای تصفیه چشم خود برای کیفیت و به شما کمک می کنیم تا از بسیاری از تاپ هایی که در این اقیانوس انتخابی شناور هستند جلوگیری کنید.

در اینجا منتظریم تا چمدان هایمان را در خارج از فرودگاه لاس وگاس بررسی کنیم. گزینه های چمدان های زیادی برای انتخاب وجود دارد ، بنابراین آماده باشید تا انتخاب خود را با این مقاله آموزنده محدود کنید.
در اینجا منتظریم تا چمدان هایمان را در خارج از فرودگاه لاس وگاس بررسی کنیم. گزینه های چمدان زیادی برای انتخاب وجود دارد ، بنابراین آماده باشید تا با استفاده از این مقاله آموزنده ، گزینه های خود را کم کنید.

آیا باید یک صندلی غلتکی بخرید؟
این اولین سؤالی است که می توانید در جستجوی کیف مناسب خود در نظر بگیرید. در حالی که چمدان های غلتکی در فرودگاه بسیار مناسب هستند ، وقتی وارد دنیایی مملو از سنگ ، شن و سایر خطرات زیر پوستی می شوید ، کمتر می شود. غلطک ها برای کسانی که به دنبال اثاثیه ای از چمدان هستند که مواردی را سازماندهی می کند و شما را به هر کجا که می خواهید با راحتی بفرستید ، عالی هستند.

اگر سفرهایتان شامل بستن چمدان خود به یک الاغ است ، همانطور که در سفر با ما در پرو انجام شد ، یک گزینه چمدان متحرک واقعاً بهترین انتخاب نیست.
اگر سفرهایتان شامل بستن چمدان به یک الاغ است ، همانطور که در سفر با ما در پرو نیز برای ما انجام شد ، گزینه چمدان نورد بهترین انتخاب نیست.

با این حال ، اگر قصد سفرهای سفرهای اعزامی را دارید که در آن لازم است کیف خود را در بالای یک قفسه سقف یا حتی یک خر خر کنید ، مناسب ترین چمدانها نیستند. حمل این موارد سفت و سخت در هنگام بارگیری کامل دشوار است مگر اینکه بندهایی از نوع کوله پشتی داشته باشند. آنها همچنین فضای کمی در یک ماشین را در خود جای می دهند و با توجه به ساختار سفت و سخت آنها ، نمی توان مانند کیسه دوفلن “داخل آن” رفت. در نتیجه ، بسیاری از افراد برای داشتن یک تجربه حمل متنوع تر ، ترجیح می دهند با یک کوله پشتی یا کوله پشتی یا دوفصل سفر کنند. اگر در حال برنامه ریزی یک سفر بزرگ هستید که ممکن است با سنگ های زیادی در جاده روبرو شوید (به معنای واقعی کلمه) ، کوله پشتی یا دوفصل ممکن است گزینه بهتری باشد.

چمدان چه مارکی خوبه

ملاحظات خرید صندلی چرخدار
اگر مشخص کرده اید که یک مقاله چمدان چرخدار واقعاً همان چیزی است که پس از آن قرار دارید ، مهم است که برخی موارد مهم را در نظر بگیرید. اول و مهمترین چیز ، بودجه شماست. دوم ، جزئیات مهم کاردستی مانند ساخت کیس ، چرخ ، زیپ و دسته را ارزیابی کنید. سوم ، ویژگی های سازمانی و ظرفیت ذخیره سازی مورد نیاز خود را در نظر بگیرید. در آخر ، به ویژگی های مورد نظر خود فکر کنید. در نظر گرفتن این عوامل به شما کمک می کند تا بهترین چمدان را برای نیازهای خود پیدا کنید.

انواع مختلفی از چمدان ها در آنجا وجود دارد که ما به شما آموزش می دهیم گزینه ها را باریک کنید تا یکی از موارد مناسب را برای شما پیدا کنید.
انواع مختلفی از چمدان ها در آنجا وجود دارد ، ما به شما می آموزیم که گزینه ها را باریک کنید تا یکی از موارد مناسب را برای شما پیدا کنید.

بودجه
دانستن آنچه شما می خواهید و قادر به صرف آن هستید مهم است. در دنیای چمدان ، پرداخت هزینه روی مواردی که بعد از فریب دادن ویژگی ها و قلم های مورد نیاز خود آسان نیست ، آسان است. قبل از شروع مأموریت خرید ، بودجه خود را تعیین کنید. ما متوجه شده ایم که چمدان هایی که زیر چند صد دلار هستند ، معمولاً ارزان قیمت ساخته می شوند. اگر چیزی را می خواهید که سالها و سالها به طول می انجامد ، تصمیم بگیرید که اندکی بیشتر از آن بیفتید. با توجه به بازار رقابتی که در آنجا وجود دارد ، به نظر می رسد اکثر شرکت ها فروش مداوم روی محصولات خود دارند یا به طور مرتب رنگها و الگوهای را خاموش می کنند. موردی را پیدا کنید که دوستش دارید و با صبر صبر کنید تا آن به فروش برسد – یا به دنبال رنگهای فصل گذشته بگردید.

چگونه بهترین چمدان را انتخاب کنیم
ویژگی های مختلفی برای ساخت و ساز موردی وجود دارد که شما باید قبل از غواصی به بازار بدانید. در این بخش ، در مورد پارچه و پارچه موارد سخت و نرم ، ضربه گیر محافظ ، چرخ ، زیپ ، و جزئیات ضد آب صحبت خواهیم کرد. تمام ملاحظات مربوط به ساخت و ساز اطلاعاتی است که معمولاً در زیر “مشخصات” توضیحات محصول در هر وب سایت مشاهده می کنید.

موارد در اندازه ها و پروفایل های مختلف شکل می گیرند. حتما در نظر بگیرید که به چه نوع فضای ذخیره ای نیاز دارید و میزان دوام لازم را در نظر بگیرید.
موارد به اشکال ، اندازه ها و پروفایل های مختلف می آیند. حتما در نظر بگیرید که به چه نوع فضای ذخیره ای نیاز دارید و میزان دوام لازم را در نظر بگیرید.

پارچه های سخت و پارچه های سخت و سخت
بین این دو نوع پرونده اختلافات جدی وجود دارد. حتما عاقلانه انتخاب کنید.

کیس های سخت ظاهری منعکس کننده و شیک ارائه می دهند که کاملاً جذاب است. با این حال ، واقعیت این است که اکثر آنها از مواد پلاستیکی سبک ساخته شده اند که به راحتی ترک ، خراش و جوش می خورند. گزینه های ماندگارتری در خارج وجود دارد ، بنابراین اگر می خواهید یک کیس سخت را خریداری کنید ، حتما به دنبال گزینه هایی باشید که از پلی کربنات سنگین وزن در طرح استفاده می کنند. بسیاری از آنها یک پلی کربنات سبک وزن نشان می دهند ، و شما می خواهید به طور کلی از این موارد دوری کنید زیرا آنها مخصوصاً پذیرای خراشیدن هستند. در صورت امکان از پلاستیک Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) خودداری کنید. در حالی که دوام و انعطاف پذیری دارند اما به اندازه پلی کربنات دوام ندارند.

موارد سخت شکل خود را حفظ کرده و قلم های زیبایی را ارائه می دهد.
موارد سخت شکل خود را حفظ کرده و قلم های زیبایی را ارائه می دهد.

موارد نساجی با پوسته نرم گزینه بسیار ماندگارتر از بسیاری از گزینه های مورد سخت است که ما دیده ایم. این موارد را می توان بعد از اینکه آنها را با درخواست چمدان کنار گذاشتید ، دور ریخت و نشان داد که ممکن است مقداری خاک ، اما به طور کلی آسیب نبیند. آنها در برابر خراش ، سایش و پارگی بسیار مقاوم تر هستند. گفته می شود پارچه های مختلف نسبت به بقیه دوام بیشتری دارند.

بیشتر موارد از پارچه های نایلونی بافته شده یا پلی استر ساخته شده است . مطمئن شوید وقتی به مشخصات محصول می پردازید می بینید که از چه چیزی ساخته شده است. کلمات مانند “بالستیک” را الک کنید تا تصویر دقیقی از آنچه که این موارد می توانند در اختیار داشته باشند بگیرید. برای مثال ، ممکن است توضیحی پیدا کنید که می گوید “پلی استر 150-D” یا “پلی استر 1680-D”. “D” مخفف denier است که برای قدرت پلی استر امتیاز دارد. عدد بیشتر بهتر است. از پارچه هایی با درجه پایین تر (هر چیزی در صدها پایین) خودداری کنید زیرا این پارچه ها به اندازه ضخیم یا محکم بافته نمی شوند. تعداد بالاتر (در صدها تا هزاران نفر بالا) همان چیزی است که باید به دنبال آن باشید اگر دوام بزرگترین نگرانی شماست.

انواع مختلفی از مواد پوسته نرم وجود دارد. اگر می خواهید دوام خوبی داشته باشید ، حتماً از پلی استر بسیار رده بندی شده با نایلون یکپارچه برای مقاومت در برابر آب بهتر استفاده کنید.
انواع مختلفی از مواد پوسته نرم وجود دارد. اگر می خواهید دوام خوبی داشته باشید ، حتما از ماده پلی استر بسیار رده بندی با نایلون یکپارچه برای مقاومت در برابر آب بهتر استفاده کنید.

هر محصولی که نایلون بافته را ادغام کند بسیار جذاب خواهد بود. این ماده بسیار با دوام است که مقاومت در برابر آب بسیار خوبی را ارائه می دهد. در حالی که پلی استر پس از استفاده سخت می تواند سرخ شود و یخ زده شود ، الیاف نایلون کاملاً سالم باقی می مانند. برای لمس ، نایلون به طور معمول براق تر و نرم تر به نظر می رسد ، در حالی که پلی استر ظاهری بافته تر دارد. مکان های این ماده را ارزیابی کنید تا جایی که نمونه دوام بیشتر را نشان می دهد.

ضربه گیر محافظ
نکته دیگری که باید در مورد ساخت خارجی آن فکر کنید ، استفاده از ضربه گیر پلاستیکی بلند در امتداد پشت چمدان است. چند بار برای انتخاب چمدان کاملاً پر بار خود بیش از حد تنبل شده اید و در عوض تصمیم گرفته اید آن را به مجموعه ای از پله ها بکشید؟ ضربه گیرهای پلاستیکی که از قسمت بالا تا پایین آن گسترش می یابند همان چیزی است که باید به دنبال آن باشید اگر دوام برای شما مهم باشد. اگر مورد فقط دارای سپر میانی است که از قسمت عقب استفاده می کند ، از آن محافظت نمی شود.

گزینه سمت چپ سیستم سپر کاملاً محافظ را ارائه می دهد در حالی که چمدان در سمت راست از محافظ سپر محدود برخوردار است. در نتیجه فردی که در سمت چپ قرار دارد ، سایش و مواجهه بیشتری با نیروها خواهد داشت.
گزینه سمت چپ سیستم سپر کاملاً محافظ را ارائه می دهد در حالی که چمدان در سمت راست از محافظ سپر محدود برخوردار است. در نتیجه ، فردی که در سمت چپ قرار دارد ، سایش و مواجهه بیشتری با نیروها خواهد داشت.

اگر سپر وجود ندارد ، بدانید که کیف قصد دارد همه این لباسهای آسیب دیده را از بین ببرد . برخی موارد دارای ضربه گیرهای فلزی هستند که با وجود ظاهری فرسوده ، سریعتر خراشیده می شوند. پلاستیک سخت ، جامد بهترین است.

به دنبال تقویت پلاستیک در مناطق سایشی بالا مانند گوشه های این مورد باشید.
به دنبال تقویت پلاستیک در مناطق سایشی بالا مانند گوشه های این مورد باشید.

همچنین به دنبال پارچه یا پلاستیک تقویت شده در گوشه و قسمت پایین چمدان بگردید. تمام این محافظت های اضافی به طور معمول به کیف کمتر شیک منجر می شوند ، اما اگر فکر می کنید در مورد خود خشن هستید ، این تقویت کننده ها به محافظت از آن و اطمینان از ماندگاری بیشتر در خرید شما کمک می کنند.

چرخ ها
مهم بودن در ساخت چرخ ها شاید بهترین مهارت در هنگام نگاه به چمدان های غلتکی باشد. چه نوع مونتاژ چرخ را باید بدست آورید؟ این چرخ ها چه شکلی باید باشند؟ از چه چیزی باید دوری کنید؟ ما در این بخش به این سؤالات پاسخ خواهیم داد.

کدام را انتخاب کنید؟ کیس اسپینر (راست) یا کاست غلتکی (سمت چپ)؟
کدام را انتخاب کنید؟ کیس اسپینر (راست) یا کاست غلتکی (سمت چپ)؟

چرخ های غلتکی (طراحی دو چرخ) یا اسپینرها (طراحی چهار چرخ)
در اینجا ما جوانب مثبت و منفی این دو طرح اولیه را بیان می کنیم. شما باید تصمیم بگیرید کدام یک را ترجیح می دهید.

چرخ های غلتکی (دو چرخ)

Timbuk2 Copilot از دو چرخ اسکیت در طراحی غلتکی خود برای سواری بسیار روان استفاده می کند.
Timbuk2 Copilot از دو چرخ اسکیت در طراحی غلتکی خود برای سواری بسیار روان استفاده می کند.

طرفداران:
ساخت و ساز چرخ های با دوام تر و بزرگتر
می تواند راحت تر از همه سطوح بالا و پایین حرکت کند
چرخ های بزرگتر از کشیدن کیس جلوگیری می کنند
کیسه ها به آسانی نوک نمی شوند و بدون چرخاندن در یک شیب قابل تنظیم هستند

منفی:
شما نمی توانید کیف را به راحتی از طریق فرودگاه فشار دهید
همیشه باید کیف را فشار داده یا بکشید
اگر گزینه ای با طراحی ضعیف باشد ، اگر پایدار یا به اندازه کافی پهن نباشد ، می تواند چرخش کند

چمدان اسپینر (چهار چرخ)

در اینجا ما دو گزینه مختلف چمدان غلتکی را در فرودگاه آزمایش می کنیم تا قابلیت حمل و نقل را مقایسه کنیم. در اینجا “حالت چرخش” است که در آن هر چهار چرخ درگیر است.
در اینجا ما دو گزینه مختلف چمدان غلتکی را در فرودگاه آزمایش می کنیم تا قابلیت حمل و نقل را مقایسه کنیم. در اینجا “حالت چرخش” است که در آن هر چهار چرخ درگیر است.

طرفداران:
می توانید کیف را به راحتی روی سطوح سخت و شفاف کنترل کنید
مسافرت راحت تر در فرودگاه و هتل

منفی:
هیچ قفل بر روی چرخ وجود ندارد ، بنابراین اگر در یک شیب باشد می تواند دور شود
اگر نادرست وزن شود ، نکاتی از کیسه های ضعیف ساخته شده را بسیار آسان می کند
چرخ ها معمولاً کوچکتر هستند و به راحتی نمی توانند از موانع بزرگتر حرکت کنند
این چرخ ها معمولاً از دوام کمتری برخوردار هستند
هنگامی که در زمین ضعیف هستید ممکن است مجبور شوید کیسه را بکشید زیرا چرخ های کوچکتر طراحی نشده اند تا کل بار را تحمل کنند

همانطور که می بینید ، در حالی که چمدان اسپینر راحتی بیشتری را در فرودگاه ارائه می دهد ، اما در سایر سطوح نیز کاری انجام نمی شود. به طور کلی ، ما برای سهولت حمل و نقل با کیسه های غلتکی کنار هم هستیم. اما اگر فقط با چمدان های خود از فرودگاه به هتل می روید ، گزینه چرخش ایده خوبی نیست و بسیاری از مردم آنها را دوست دارند. انتخاب باشماست.

ساخت چرخ
انواع مختلفی از چرخ ها در آنجا وجود دارد. به طور کلی ، اگر فرصتی دارید قبل از خرید کیف را لمس کنید ، آنرا بپیچید و ساخت چرخ را بررسی کنید. اگر فقط به صورت آنلاین به محصولات نگاه می کنید ، حتما به دنبال این موارد باشید.

چرخ های بزرگتر و مسطح تر تجربه حمل و نقل نرم تری با لرزش کمتری را ارائه می دهند.
چرخ های بزرگتر ، مسطح تر یک تجربه حمل و نقل مرتب تر و لرزش را ارائه می دهند.

در مرحله اول ، اندازه در ساخت چرخ مهم است. هرچه چرخ بزرگتر باشد ، بهتر است. متوجه خواهید شد که چمدان چرخان چرخ های کوچکتر از چمدان های غلتکی دارد. با این حال ، در دنیای اسپینرها ، به دنبال کسانی باشید که ساخت و ساز “دو چرخ” را در یک محور واحد و فقط طراحی تک چرخ دارند. این باعث ثبات بیشتر و سوار شدن بهتر می شود.

دوم ، به مواد چرخ نگاه کنید . آنهایی که از پلاستیک نازک تر ساخته شده اند ، به راحتی با سنگ ها می پوشند و با لرزش حمل و نقل را تحریک می کنند. درعوض ، اگر بتوانید آن را بیابید ، به دنبال آنهایی باشید که دارای وسیله لاستیکی در قسمت بیرونی چرخ هستند – هر دو گزینه ویرایشگر ما این گزینه را ارائه می دهند. نه تنها سواری بسیار روان تری بر روی سطوح سخت ارائه می دهد ، بلکه از دوام بالاتری نیز برخوردار است.

ساخت دو چرخه این مدعیان نسبت به ساخت تک چرخ علاقه دارد. Away در سمت راست با ساخت چرخ های لاستیکی نسبت به یک طراحی پلاستیکی کامل که در سمت چپ قرار دارد بسیار با دوام تر است.
ساخت دو چرخه این مدعیان نسبت به ساخت تک چرخ علاقه دارد. Away در سمت راست نسبت به یک طراحی پلاستیکی کامل که در سمت چپ قرار دارد ، از ساخت و سازهای چرخ لاستیکی بسیار بادوام تر است.

سوم ، محفظه چرخ را بررسی کنید . اگر کیف را در دست دارید ، روی چمدان بچرخید و به محفظه نگاه کنید. اگر می توانید یاتاقان های توپ را در داخل ببینید ، یا چرخ زیاد جیغ می زند ، احتمالاً زباله است. هرگونه فضایی یا ترک هایی که خاک و یا زباله قادر به ایجاد آن هستند ، حتی در تمیزترین فرودگاه ها به چرخ چسبنده ای منجر می شود. همچنین ، نگاه کنید که چگونه به پرونده متصل است. اگر ارزان به نظر برسد ، احتمالاً چنین است.

زیپ
این یکی دیگر از نقاط شکست بسیاری از چمدان ها است. این بدترین است اگر یک چمدان فوق العاده گرانقیمت را خریداری کنید تا زیپ پس از چند استفاده خراب شود. به طور کلی ، به دنبال زیپ های شفاف تر و بهتر باشید. هرچه بزرگتر بهتر. همچنین ، به خود مسیر زیپ نگاه کنید. اگر آهنگ تقویت شده یا ضد آب به نظر برسد ، احتمالاً بسیار بادوام است. با این حال ، انتظار داشته باشید که پش پش کردن فقط با یک دست سخت باشد. همچنین به کشش های زیپ نیز توجه کنید. آنهایی که بزرگ و بالین هستند را پیدا کنید. این کار باعث می شود تا هنگام نشستن بالای آن بعد از بسته بندی بیش از حد ، پرونده خود را آسانتر کنید.

کشیدن فوق العاده بزرگ زیپ روی Osprey Sojourn باعث می شود تا بتوانید با دستکش و بدون دستکش آن را باز کنید. اگر دوست دارید زیپ هایی که به راحتی باز می شوند ، به دنبال این موارد باشید.
کشیدن فوق العاده بزرگ زیپ روی Osprey Sojourn باعث می شود تا بتوانید با دستکش و بدون دستکش آن را باز کنید. اگر دوست دارید زیپ هایی که به راحتی باز می شوند ، به دنبال این موارد باشید.

دستگیره ها را بکشید
ساخت دستگیره نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. ما بررسی هایی را در مورد کسانی که دستگیره ها را دارند ، با فشار بیش از حد برطرف می کنیم ، خوانده ایم. شما نمی خواهید در آن شرایط قرار بگیرید! دسته روی چمدان شما باید بسیار پایدار باشد. دو دستگیره اصلی وجود دارد: آنهایی که دارای سطح کشش چندگانه هستند ، و آنهایی که دارای سطح واحد هستند. به طور کلی ، دریافتیم که دسته های محکم تر کشش یکسانی دارند. دلیل این امر این است که ساخت و ساز از نوع تلسکوپی نیست ، بنابراین بازوی دسته لازم نیست که از پایه خود به سمت دست خود کوچکتر شود. به عنوان یک نتیجه ، به اندازه جنجال بازی یا بازی وجود ندارد. همچنین نقاط اتصال ضعیفی در طول شافت دسته وجود ندارد.

دستگیره ها از نظر اندازه و شکل متفاوت هستند. گزینه هایی با یک ارتفاع به طور معمول پایدارتر از گزینه هایی با ارتفاعات متنوع هستند. اما اگر دوست دارید گزینه کشیدن یا فشار دادن کیف خود را در مسافت های مختلف به دنبال این باشید. در غیر این صورت به توضیحات مشخصات به ارتفاع اندازه گیری شده توجه کنید.
دستگیره ها از نظر اندازه و شکل متفاوت هستند. گزینه هایی با یک ارتفاع به طور معمول پایدارتر از گزینه هایی با ارتفاعات متنوع هستند. با این حال ، اگر دوست دارید گزینه کیف دستی خود را در مسافت های مختلف بکشید یا فشار دهید ، به دنبال این باشید. در غیر این صورت ، به توضیحات مشخصات به ارتفاع اندازه گیری شده توجه کنید.

وقتی در نظر بگیرید که چه نوع دسته ای را باید بدست آورید ، ابتدا به طول کلی نگاه کنید و آن را با اندازه خود مقایسه کنید. بعضی از قطعات کوتاه تر چمدان دارای دسته ای نیستند که به اندازه کافی بلند باشد و از نظر بلندترین طبقه در بین ما باشد. فاصله بین کف و دست خود را اندازه بگیرید و آن را با ارتفاع دسته (اندازه گیری از کف) مقایسه کنید. سپس به ضخامت نسبی دسته نگاه کنید و آنرا تکان دهید. اگر حرکات زیادی انجام شود ، احتمالاً آنقدر محکم نیست که حرکاتی نداشته باشد.

ذخیره سازی و سازمان
تعیین اندازه و سطح سازمان مورد نیاز شما در یک چمدان مهم است. بسیاری از افراد چمدان های ساده گرایانه را فقط با یک محفظه یا دو برای مسافرت ترجیح می دهند ، در حالی که دیگران بسیاری از ویژگی ها و مکان های زیادی را برای قرار دادن وسایل خود دوست دارند. چمدانی که ظرفیت ذخیره آن 60 تا 100 لیتر باشد ، برای سفر آخر هفته یا حتی یک سفر یک ماهه به اروپا مناسب است. بسته به شکل و عمق چمدان ، ممکن است در نگهداری وسایل سنگین یا غیر حجیم مهارت داشته باشد. کسانی که ظرفیت ذخیره سازی آنها بزرگتر از این است ، یک مورد بسیار بزرگ هستند و گزینه ای عالی برای حرکت در خارج از کشور برای مدت زمان طولانی یا مدت زمان طولانی است. اگر با مسافرت زیاد سفر نکنید ، ممکن است فقط یک کالای حمل کننده را در نظر بگیرید که تمام هزینه مورد نیاز شما را بدون هزینه چمدان در اختیار شما قرار دهد.

به طور کلی ، اگر شما نیاز به بسته بندی بسیاری از وسایل فله دارید ، به دنبال شکل کیسه‌ای باشید که مستطیل شکل با حجم باشد. اگر لباس تمام بسته بندی شماست ، به اندازه بزرگ نیاز ندارید. از نظر سازمانی ، اگر دوست دارید همه موارد خود را به طور همزمان مشاهده کنید ، یک چمدان را با ویژگی های بیشتری مانند جیب مش های زیپ دار یا کیف های تکمیلی انتخاب کنید. از طرف دیگر ، اگر ترجیح می دهید بدون فکر دوم به سازمان بپردازید ، می توانید چیزی را که بیشتر شبیه یک دوفل غلتکی است انتخاب کنید.

بعضی از چمدان ها از سایرین حجم بیشتری دارند. در اینجا ما می بینیم که Patagonia Black Hole 70L به راحتی در داخل AmazonBasics Softsided جا می گیرد که 105 لیتر است. قبل از تصمیم گیری در مورد گزینه های حجم ، چقدر چیزهایی را که با آنها سفر می کنید در نظر بگیرید.
بعضی از چمدان ها از سایرین حجم بیشتری دارند. در اینجا ما می بینیم که Patagonia Black Hole 70L به راحتی در داخل AmazonBasics Softsided جا می گیرد که 105 لیتر است. قبل از تصمیم گیری در مورد گزینه های حجم ، چقدر چیزهایی را که با آنها سفر می کنید در نظر بگیرید.

مسافر شغلی ممکن است به دنبال چمدانی باشد که دارای کت و شلوار باشد و یا لباس مخصوص آن را حفظ کند که مقالات آنها را بدون چین و چروک حفظ کند. اگرچه این یک ویژگی عالی است ، باید توجه داشت که بیشتر هتل ها آهنین و تخته هایی را تهیه کرده اند ، بنابراین ممکن است این موضوع فوق العاده مهم نباشد.

امکانات
هر آگهی مکرر باهوش می داند که تمام ویژگی های فانتزی هنگام مسافرت یک ضرورت نیست. برخی از مردم ایده قفل داخلی روی چمدان را دوست دارند ، اما وقتی گمرک باید وارد کیف شما شود ، بدون هیچ تردیدی آن را باز می کنند و شما را با یک ویژگی شکسته ترک می کنند که دیگر مفید نیست. اگر این نگرانی است بهتر است فقط مینی قفل خود را اضافه کنید.

در حالی که قفل های داخلی ایده ای جالب هستند ، اما معمولاً گزینه هایی هستند که چشم شما را به خود جلب می کند. روی ویژگی های مورد نیاز خود تمرکز کنید بلکه فقط به ویژگی های جالب توجه نیاز ندارید.
در حالی که قفل های داخلی ایده جالبی است ، اما آنها معمولاً گزینه هایی هستند که چشم شما را جلب می کند. روی ویژگی های مورد نیاز خود تمرکز کنید ، نه فقط موارد جالب.

در مورد بندهای بانجی اضافی چسباندن کلاه ایمنی یا کیف اضافی چطور؟ برخی از چمدان ها این گزینه را ارائه می دهند ، اما ما این سؤال را مطرح می کنیم که چرا؟ در حالی که ممکن است از این ویژگی قدردانی کنید ، مطمئن باشید که صرفاً هزینه های مورد نیاز خود را پرداخت می کنید ، و نه آنهایی که فکر می کنید نیاز دارید. به طور معمول ، ساده تر بهتر است.

نتیجه
بازار چمدان گسترده است. غوطه وری به درون آن ممکن است باعث شود احساس کنید که در حال غرق شدن در انتخاب هستید. با این حال ، ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا کیفیت خام را فیلتر کنید. به یاد داشته باشید ، هنگامی که به انتخاب چمدان می روید ، سعی کنید آن قسمت از مغز خود را که با چشمانی گسترده و هیجان زده می شود ، طی کنید وقتی چیزی زیبا و براق را می بیند. درعوض ، وقت بگذارید تا مطالب آن را ارزیابی کنید و جایی که می تواند به ماجراجویی بعدی شما برسد.