نکته ساده برای افزایش ترافیک از طریق موثر بازاریابی یوتیوب

[ad_1]

با ظهور تکنولوژی و استفاده گسترده از شبکه جهانی وب, استراتژی های بازاریابی گرفته اند یک نگاه کاملا جدید امید بستن به جذب افراد آنلاین نه آفلاین. انواع استراتژی های بازاریابی آنلاین استفاده می شود برای جذب مشتریان بالقوه است که یکی از آنها یوتیوب بازاریابی که در اصل با استفاده از ویدئوها به بازار محصول یا خدمات شما. استفاده از فیلم های خود را در بازار شرکت شناخته شده به عنوان یک استراتژی بزرگ شده توسط بسیاری به ویژه به دلیل بصری متوسط است که همیشه بیشتر موثر است. پس گفت که, آن مهم است به درک که تصویری بازاریابی یا بازاریابی یوتیوب مانند هر شکل دیگری از بازاریابی موثر است تنها زمانی که استفاده می شود به درستی و به شیوه ای که شما در حال برجسته در رده های بالای موتورهای جستجو. وجود دارد برخی از ویژگی های اساسی است که باید در ذهن نگه داشته شود در حالی که ایجاد فیلم ها برای یوتیوب بازاریابی است که ضروری است برای گرفتن رتبه بالاتر در موتورهای جستجو.

عنوان

این شاید مهم ترین جنبه است که باید در ذهن نگه داشته شود در حالی که ایجاد YouTube فیلم ها آزاد. همیشه به یاد داشته باشید که تمام فیلم های خود را باید ایجاد شده در ذهن نگه داشتن موتورهای جستجو. با استفاده از جذاب و کلید واژه غنی عنوان موتور جستجو کمک خواهد کرد دسترسی به ویدئو های خود را و رتبه آن در میان بالا رتبه بندی فیلم ها در این رده است. این مهم است که انتخاب خود را به عنوان مربوط به موضوع مورد بحث. برای مثال اگر شما در حال ایجاد یک ویدیو در پخت کیک و سپس عنوان می تواند “راه های ساده برای پخت کیک” و یا “آسان نکاتی برای پخت” و غیره. جدای از اینکه مربوط به این عنوان استفاده می کنید باید قدرتمند و جذاب و باید توجه بیننده بلافاصله به او و یا او می خواهم برای دیدن این ویدئو.

مطالب

فقط به عنوان شما را در یک ماده مهم است که باید خوب و مطالب مرتبط در یک ویدیو. آن را باید شامل مواد که بینندگان مفید و یا سرگرم کننده است. آن را ضروری است به یاد داشته باشید در این نقطه است که بینندگان به طور معمول نمایش فیلم برای سرگرمی یا آموزش و ضروری است که ویدئو های خود را caters به کسانی نیاز دارد. مطالب مورد استفاده در این ویدئوها باید کلید واژه غنی است به طوری که برای جذب موتور های جستجو.

نهان نگاری با URL

آن را ضروری است به یاد داشته باشید در اینجا است که اکثر مردم نمی خواندن جعبه توضیحات زیر ویدئو ترجیح می دهند برای دیدن این ویدئو و حرکت می کند. تحت این شرایط می شود آن را بسیار ضروری برای تعیین میزان مد آب خود را با آدرس خود را که بسیار مفید است در موارد که در آن یکی دیگر از نسخه های ویدئویی خود را بر روی وب سایت خود را. در چنین مواردی تعبیه شده URL اجازه می دهد تا شما را به مستقیم ترافیک به وب سایت خود را.

لینک

ایده استفاده از یوتیوب برای تولید ترافیک به وب سایت خود و به منظور اطمینان از افرادی که خود را مشاهده ویدئو در واقع بازدید سایت خود را, مهم است که به ارائه یک لینک به سایت خود را در جعبه توضیحات. این لینک باید در دسترس و باید بیننده به طور مستقیم به وب سایت خود را.

فراخوانی برای اقدام

مهم است به یاد داشته باشید که اکثر تصویری بینندگان خواهد هاپ از یک ویدئو دیگر و این عادت را نمی خواهد افزایش ترافیک وب سایت شما و ارائه ویدئو های خود را تلاش های بازاریابی بی فایده است. به منظور تغییر این روال یک ویدیو یوتیوب بیننده مهم است که شما یک تماس به عمل که در آن شما می توانید بپرسید که بیننده با کلیک بر روی لینک داده شده در جعبه توضیحات و اطمینان حاصل شود که ترافیک به وب سایت شما هدایت.

امتیاز و یا گرفتن پاسخ

در نهایت برای هر استراتژی بازاریابی موثر, مهم است که برای برقراری ارتباط با بینندگان و استخراج پاسخ از آنها در مورد ویدئو های خود را به عنوان به خوبی به عنوان شرکت محصول یا خدمات است. این مهم است که به معنی تعامل با مشتریان موجود و همچنین آینده نگر هستند.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>