نمایندگان پارلمان اروپا خواستار تلاش‌های بیشتر برای ادغام مجدد زندانیان سابق، یافتن مشاغل “معنادار” هستند زیرا انگ “گسترده” باقی مانده است.

[ad_1]

در جریان دومین قرائت این لایحه در روز سه شنبه، چندین قانونگذار خواستار انجام اقدامات بیشتر برای کمک به متخلفان سابق شدند. نگرانی آنها شامل کمک به مجرمان سابق برای یافتن مشاغل معنی دار، ارائه مشوق هایی برای تشویق کارفرمایان به استخدام آنها، و مقابله با تبعیض و انگی است که با آن مواجه هستند.

از کارفرمایان “واقعی” حمایت کنید

به منظور اطمینان از بازپروری موفق زندانیان از طریق EmPS، آقای ییپ هون ونگ (PAP-Yio Chu Kang) گفت که اطمینان از مشارکت “کارفرمایان واقعی” ضروری است.

او از کارفرمایان خواست تا برنامه‌های آموزشی و برنامه‌های حقوق و دستمزد خاصی را به سرویس زندان سنگاپور ارائه کنند و پیشنهاد کرد که مقررات و مجازات‌هایی برای «کارفرمایان اشتباه» در نظر گرفته شود.

«کارفرمایانی که از سیستم سوء استفاده می کنند یا از رعایت آن امتناع می ورزند نگرانی های بالقوه ای هستند… اولین تجربه کاری بد می تواند برای زندانیان دلسرد کننده باشد. او گفت که این آنها را از یک فرصت ارزشمند برای ادغام محروم می کند.

آقای Charael Taha (PAP-Pasir Ris-Punggol) با افزودن اینکه “اشتغال معنی دار” به مجرم سابق کمک می کند تا بهتر ادغام شود، افزود که جامعه باید “مراقب باشد که این افراد را با افشای تبعیض ناامید نکند”.

«بی سابقه نیست که زندانیان سابق با لحظات سختی برای یافتن شغل، حتی با داشتن مهارت ها و صلاحیت های مناسب، مواجه شوند. او گفت: «علیرغم تلاش‌های بسیاری از زندانیان که می‌خواهند برگ جدیدی را برگردانند، تبعیض و بدنامی همچنان یک واقعیت است.

آقای شرائل پیشنهاد کرد که کارفرمایان تشویق شوند تا آنها را به فکر استخدام زندانیان سابق تشویق کنند.

این دیدگاه توسط آقای دزموند چو (PAP-Tampines) پشتیبانی شد، که پیشنهاد داد زمانی که یک کارفرما یک زندانی را پس از تکمیل EmPS با شرکت استخدام می کند، یک “پاداش یکباره” ارائه شود.

آقای چو همچنین گفت که می‌تواند “محدوده ای برای بررسی بهبود ابتکار رشد شغلی (JGI) برای مجرمان سابق، مانند ارائه حمایت دولتی برای بیش از 12 ماه جاری وجود داشته باشد.

اثرات بیشتر قابل گرم شدن مجدد، توانبخشی مورد نیاز است

راج جاشوا توماس، نامزد پیشنهادی، گفت که باید اقدامات بیشتری برای بازپروری و ادغام مجدد زندانیان انجام شود، حتی اگر آنها نشان داده باشند که پاسخ نمی دهند.

او گفت: «در واقع، مجرمانی که بیشتر به این طرح‌ها نیاز دارند، ممکن است کسانی باشند که کمتر واکنش نشان می‌دهند، زیرا ممکن است بیشترین مشکلات ادغام مجدد و بالاترین خطر ارتکاب جرم را داشته باشند.»

آقای توماس همچنین خواستار حمایت بیشتر از مجرمان مسن سابق بازگشت به جامعه و زندانیانی شد که برای مدت طولانی در زندان بوده‌اند، زیرا ممکن است هر دو گروه در یافتن شغل با چالش‌های بیشتری روبرو شوند.

آقای ملوین یونگ (PAP-Radin Mas) افزود که این فناوری برای آن دسته از زندانیانی که برای مدت طولانی در زندان بوده اند، زمانی که به “دنیای جدید” آزاد شده اند، “بیگانه” به نظر می رسد.

او پیشنهاد استقرار سفیران دیجیتال را برای ارائه “جلسات فناوری” برای آماده سازی بهتر این زندانیان برای زندگی خارج از زندان داد.

آقای یونگ افزود که می‌توان برای کمک به مجرمان سابق در «بخش‌هایی با نیروی کار گرسنه» کار بیشتری کرد، اما ابراز نگرانی کرد که برخی از مشاغل کنار گذاشته شده‌اند.

وی گفت: “برخی مشاغل، مانند مشاغلی که در بخش امنیتی هستند یا مشاغلی که برای ورود به مناطق ممنوعه نیاز به تایید پلیس دارند، مانند بنادر و فرودگاه ما، به دلیل محکومیت قبلی آنها به طور خودکار از مجرمان سابق حذف می شوند.”

“امیدوارم مقامات مربوطه به بررسی این گونه محدودیت ها ادامه دهند و انعطاف بیشتری از خود نشان دهند تا بتوانیم به متخلفان سابق خود کمک کنیم تا به برخی از این مشاغل دسترسی پیدا کنند.

جنایتکاران سابق دوران محکومیت خود را سپری کرده اند. بیایید ننگ را کم کنیم و اجازه ندهیم اقدامات گذشته آنها همچنان بر آینده آنها سایه افکنده باشد.”

نادیا سامدین (PAP – Ang Mo Kio) گفت: به‌علاوه، علی‌رغم برنامه‌های راهنمایی شغلی موجود، راهنمایی شغلی و تسهیل برنامه‌های تحت پروژه روبان زرد، همه مجرمان سابق ممکن است از نحوه استفاده معنادار از این طرح‌ها آگاه نباشند.

او برای افزایش شانس شغل و اشتغال طولانی مدت، از دولت خواست تا پس از آزادی این زندانی، منابعی را برای «حمایت میان مدت تا بلندمدت» در نظر بگیرد.

پشتیبانی مالی

نمایندگان پارلمان اروپا همچنین در مورد کمک به زندانیان سابق در مسائل مالی ابراز نگرانی کردند.

آقای چو گفت که بسیاری از مجرمان سابق نیز برای آزادی خود به حمایت مالی نیاز دارند و باید “به جای سرمایه گذاری در آموزش و آموزش” کار کنند، و خواستار کمک هزینه آموزشی برای زندانیان تحت آموزش و آموزش تحت EmPS شد.

از سوی دیگر، آقای لئون پررا (WP-Aljunied) خاطرنشان کرد که مجرمان سابق ممکن است برای باز کردن حساب های بانکی مشکل داشته باشند، که ممکن است مانع از توانایی آنها برای یافتن شغل ثابت شود.

او به همکاری بین زندان ها و POSB اشاره کرد که در سال 2015 برای تسهیل باز کردن حساب های بانکی توسط مجرمان سابق در زمان آزادی از زندان راه اندازی شد و پرسید که آیا می توان همکاری مشابهی با بانک های دیگر انجام داد.

آقای پررا با اشاره به اینکه ادبیات موجود ارتباطی بین فعالیت مجرمانه و مشکلات مالی را نشان می‌دهد، پرسید که آیا دولت می‌تواند هزینه دوره‌هایی را که زندانیان برای بهبود مهارت‌هایشان شرکت می‌کنند، یارانه بدهد.

وی افزود: اگر تحصیلات خود را به پایان برسانند و پس از آزادی شغلی را به دست آورند و برای مدت معینی تکرار نشوند، آیا دولت طرحی را در نظر خواهد گرفت که از طریق آن بدهی های دانشجویی آنها بخشیده شود؟

«چنین طرحی زندانیان را تشویق به گذراندن دوره های آموزشی در حین زندان می کند و همچنین می تواند در کاهش تکرار جرم نقش داشته باشد.

آقای پررا همچنین پیشنهاد کرد که مجرمان سابق در معرض آموزش سواد مالی قبل از انتشار قرار گیرند تا از مدیریت مالی بهتر اطمینان حاصل شود.

او گفت: «شاید MoneySENSE، برنامه ملی آموزش مالی، بتواند برای ایفای نقش در اینجا گنجانده شود.

تجمع با تبعیض عمومی

نمایندگان پارلمان اروپا همچنین با وجود تمام تلاش‌ها برای ادغام مجدد مجرمان سابق، به ننگ عمومی غالب علیه مجرمان سابق پرداختند.

آقای ییپ گفت، اگرچه ممکن است مردم با نیاز به آموزش و ادغام مجرمان سابق در جامعه موافق باشند، اما این لزوماً به معنای تمایل به شرکت در کلاس ها یا کار در همان محل کار آنها نیست.

وی گفت: “من به دنبال شفاف سازی در مورد اینکه آیا زندانیان شرکت کننده در کلاس های عمومی شرکت خواهند کرد یا خیر.”

اگر چنین است، آیا راه‌هایی برای حذف شناسه‌های مرتبط با زندانیان درگیر وجود خواهد داشت، مانند عدم نیاز به پوشیدن لباس زندان یا پوشیدن دستگاه‌های ردیابی الکترونیکی در مواردی که نامرئی نباشد؟»

خانم نادیا سامدین (PAP-Ang Mo Kio) افزود که EmPS به تنهایی “نمی‌تواند تصورات کارفرمایان یا همکاران و گاهی اوقات تعصبات علیه مجرمان سابق را تغییر دهد” و این انگ “گسترده” باقی می‌ماند.

او گفت: «کار مدیریت نگرش‌های منفی عمومی بی‌پایان است، اما من امیدوارم و از کسانی که امروز به خانه می‌آیند و بیرون می‌آیند می‌خواهم که با تمام تعصبات شخصی که با آن مواجه می‌شوید کنار بیایند و به باز کردن قفل زندان دوم کمک کنند».

«بسیاری (متخلفان سابق) می‌گویند که در گذشته، همیشه شخص دیگری با آنها و خانواده‌هایشان ملاقات کرده است که در طول سفر پس از آزادی به آنها کمک کرده است. اجازه دادن به آنها برای ایجاد ارتباطات قوی تر با همسایگان و جوامع خود در زمین به آنها فرصتی می دهد تا مسائل را از منظری متفاوت ببینند، خود را اصلاح کنند و احساس کنند که آنها نیز می توانند هدفی داشته باشند و به دیگران کمک کنند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmasu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24buy verified stripe accountrottweilerinstagram followerstesisatçıhtml nullednulled themes1xbetkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme NakitMobil BozumMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmayabancı diziCialisMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme