نحوه بوت در چت روم احساس چت

حالت برنامه: ابتدا برنامه را باز کنید. در جعبه شناسه یاهو ، شناسه چت را تایپ کنید و در جعبه رمز عبور ، رمز ورود را برای همان شناسه تایپ کنید. سپس بر روی گزینه ورود به سیستم کلیک کنید تا وارد Butter ID خود شوید. در قسمت Room to join ، نام رومی مناسب را وارد کنید ، البته مانند مثال بالا Asia Golbal Chat: 9 ، و در کنار این بخش ، روی گزینه join کلیک کنید تا شناسه کره خود را وارد کنید. اکنون نام افراد در این اتاق باید در قسمت لیست اتاق نوشته شود. در غیر این صورت ، برای ورود به شناسه اتاق ، دوباره روی join کلیک کنید. خوب ، وقتی نام های رومی ذکر می شود ، در کنار گزینه Room روی هر گزینه ای که کلیک می کنید کلیک کنید ، روغن کار می کند.

در ایران ، مطالب علمی کافی درباره تأثیرات و پیامدهای منفی گپ های بی هدف و اعتیاد منتشر نشده است و بیشتر نوشته ها از مصاحبه ها یا یادداشت های متخصصان ، دانشمندان و محققان در سایت های مختلف کپی شده است. در این یادداشت ، ما برخی از مشاهدات اتاق گفتگو و مضرات آشکار پچ پچ را ذکر خواهیم کرد ، و در آخر راه حل هایی برای جلوگیری یا کاهش اثرات منفی آن پیشنهاد خواهیم کرد. لازم به ذکر است که تمام نتایج مشاهدات و یافته ها و مطالعات جعبه گشایی در این یادداشت گنجانده نشده است و پس از اتمام مطالعات ، در آینده ، یافته های کامل منتشر می شود ، اما برای اطلاع محققان و خوانندگان ، بخش ها به طور خلاصه ، همچنین لازم به ذکر است که چت مانند سایر پدیده ها دارای مزایا و معایبی است و البته درصد کمی از افراد از آن به عنوان وسیله ارتباطی استفاده می کنند. ارزان ، سریع و مقرون به صرفه ، تا زمانی که اخلاق را رعایت کرده و از خطرات آن آگاه باشند ، به درستی و مفید استفاده می کنند

 با ورود به چت روم های ایرانی و فارسی زبان ، ابتدا با موسیقی مبتذل آزار دهنده (خصوصاً رپ و متال) روبرو می شویم که توسط برخی افراد با استفاده از نرم افزار و ترفندهای ویس انتخاب می شود. هر از گاهی جملات نامفهوم یا بی ادبی را بر زبان می آورند و در عین حال ما با توهین و جملات زشتی که دیگران برای حضور در سالن اصلی برای قطع آهنگ و غیره ارسال کرده اند روبرو می شویم.

      کلمات و عبارات بسیار زشت ، شرم آور و ناپسند جزئی جدایی ناپذیر از صداهای صوتی در اتاق های گفتگو است که باعث شرمساری شنونده و رسوایی سخنران و در هیچ کجای دنیای واقعی حتی در مکان هایی با فساد کامل (مانند قمارخانه ها و مست های قدیمی) است ، این زشت ها و کلمات و عبارات ناپسند شنیده نمی شود ، بسیاری از افرادی که به دلایلی وارد چت می شوند از افزایش صدای بلندگوهای خود می ترسند زیرا افراد در هر سن ، جنس و تحصیلات نسبت به شنیدن این کلمات بسیار حساس هستند. و اعتراض خواهند کرد.

      انتشار پیامهای صریح جنسی عملی بسیار زشت و غیرانسانی است که در همه رومی ها رخ می دهد و هیچ مرز خاصی برای خود ندارد ، خصوصاً برای نوجوانان و جوانان تازه وارد یا تازه گپ زدن. این آسیب جدی دارد ، پیام هایی که مردم را به فونت های بزرگ و رنگارنگ حسادت می کند ، انحراف جنسی ، خیانت ، گفتن رابطه جنسی کاملاً “خصوصی” ، افشای خود ، توهین به عقاید دیگران و غیره. آنها در مورد جنسیت و ناآرامی فریاد می کشند …. در همین حال ، مصرف کنندگان زیر 20 سال ، به ویژه “دختران” ، بیش از سایرین آسیب پذیر هستند. آن دختران نوجوانی که با شناسنامه مشخص زن وارد چت می شوند ، به هیچ وجه از حملات دیگران و طغیان پیشنهادهای غیراخلاقی یا تقلب و فریب در امان نیستند …

      اتاق گفتگو محلی برای آزمون و خطا یا کسب تجربه و دانش در مورد افراد سالم ، عفیف و فروتن از جامعه اسلامی ما نیست. خطر اعتیاد به یک اتاق گفتگو ، که دارای جاذبه های جنسی موقت و روانی است ، در صورت تکرار ، به یک اعتیاد خطرناک تر به مواد مخدر تبدیل می شود و بازگشت از آن بسیار دشوار است ، اعتیاد به چت با غریبه ها با یک هویت کاملا “جعلی” و فریبنده اولین قدم برای نابودی نوجوانان و جوانان و عادت دروغگویی و بدبینی و سو extreme ظن شدید است و البته همه سنین را تهدید می کند.

 امکان سازماندهی برخی اقدامات در اتاق های گفتگو به طور کامل منتفی نیست ، زیرا مطالعات متعدد نشان داده است که چندین شناسه مختلف با عبارات مختلف به طور همزمان ، اما اهداف یکسان در اتاق های گفتگوی مختلف با وب کم روشن وجود دارد. آنها غالباً رومیان دیگر را ترک کرده و وارد آنها می شوند و با ارسال پیام های عمومی گسترده به رومیان اصلی ، افراد دیگر از جنس مخالف را به دیدن وب کم های غیراخلاقی خود دعوت می کنند (اقدامات غیراخلاقی را پیشنهاد می کنند) و به آنها پاسخ می دهند. آنها حق الزحمه یا پولی دریافت می کنند و بی شرمانه تا ساعت ها به این کار ادامه می دهند و حتی با ترس بی پروا به قول غیراخلاقی خود عمل می کنند و به آنها اجازه می دهند تصاویر برهنه و ناپسند خود را با مقدار کمی از جمله هزار تن در وب کم آنلاین ببینند. آنها شارژ می کنند و عمداً “رانندگی می کنند.

در نظر گرفتن مداوم و روزانه پیام های غیراخلاقی و زشتی که برای رومی های اصلی ارسال می شود ، علاوه بر ایجاد جو روانی ناسالم و برانگیختگی جنسی ، این نگرش را در مصرف کننده ایجاد می کند که همه گناهکار و منحرف هستند و اقدامات غیراخلاقی فراوانی توسط همه افراد در جهان انجام می شود. و این طبیعی است! چرا “ما” اینطور نیست؟ به این ترتیب فرد قربانی می شود و به دیگران پیشنهادات متصل و غیراخلاقی می دهد و این چرخه ادامه پیدا می کند و حتی به عنوان یک عادت در محیط واقعی زندگی و جامعه جذب می شود ، به عنوان مزاحمت و آزار و اذیت جنس مخالف در خیابان ها و مکان های عمومی بدون ترس از یک طرح دوستی گرفته تا جلسه ای با کسانی که برای اولین بار ، کوتاه مدت و عدم تداوم دوستی های واقعی ملاقات می کنند …

     فاجعه بارتر این واقعیت است که برخی از پیامهای عمومی و خصوصی دیگران را به ازدواج دعوت می کنند (غالباً “به قصد تقلب”) یا معیارهای ازدواج را ارسال می کنند و آنها را برای دیگران می فرستند ، برخی به دنبال شوهر محبوب خود ، رومی های مختلف هستند. پایین و خسته از تمسخرها یا تمسخرها یا بعدا “زورگویی و کلاهبرداری” ، گویی این جمعه بازار است که مردم برای خرید چیزهای کم اهمیت فریاد می زنند و سرگردان می گردند! شما شنیده اید که درصدی از ازدواج های ایرانی پس از چت صورت می گیرد و پایان این دوستی های عاطفی منجر به جدایی ، طلاق یا قتل می شود و درصد باقیمانده آنقدر پایین است که عملکرد مطلوب دوستیابی چت برای همه خلاصه نمی شود. پدر)

حمیدرضا ترکمندی کارشناس اجتماعی

     به گفته برخی از افراد مسنی که گهگاهی به رومی ها اعتراض می کنند ، حتی در کازینوها و مراکز فیلم های قدیمی فاسد و غیراخلاقی ، چنین خشم ، توهین و توهین ناپسندی شنیده نمی شود. و آنها از این موهبت استعمار شکایت دارند ، که مزایای آن (با توجه به اتاق گفتگو و نه نمایندگان) بسیار بیشتر از مضرات آن است.

     درصد کسانی که به جای جنس مخالف با سند هویتی متفاوت وارد چت روم می شوند و از بسیاری دیگر سو abuseاستفاده می کنند یا با شخصیت و بیماری روانی خود می سوزند و می سازند و هرگز حقیقت را قبول نمی کنند و به این آزار و اذیت معتاد هستند ، که به اعتقاد آنها خلاص شدن از آنها غیرممکن است و از خانواده و جامعه آنها منزوی شده اند و کاملاً منزوی شده اند و افسردگی یا شخصیت دوگانه آنها روز به روز بیشتر شده و امیدی به بهبودی نیست. اما هر روز و شب ، به دلیل نیروی درونی و کسل کننده ، آنها به طور غیر ارادی خود را در مقابل مانیتور می بینند و با عجله ، اضطراب و انتظار کشنده وقت می گذرانند تا پیام جدیدی را به دعوت یک دوست پیدا کنند و ساعت ها بعد آنها متهم می شوند برای درگیری ، توهین ، اتهام ، حمله ، ناامیدی و ناکامی و غیره وارد فضای مجازی شوید و احکام ارسالی و دریافت شده را مرور کنید.

    حضور مداوم در چت روم ها آنقدر آزار دهنده است که برخی افراد ادعا می کنند آماده اند ساعت ها غذا نخورند یا حتی مدفوع نکنند و حتی یک کلمه به والدین خود نگویند اما آنها فقط در فکر فکر جلوی مانیتور حرکت نمی کنند. برای رسیدن به خواسته های خام. پیدا کردن خود و فرد ناشناس گمشده با به دست آوردن جملات تایپ شده یا آماده صحبت در رم هستید یا آهنگ مورد علاقه خود را برای دیگران پخش می کنید و منتظر تماشاگران هستید یا افرادی را می فرستید که کف می زنند و تشویق می کنند و خوشحال هستند …

   افراد معتاد به گپ ، که ابتدا برای سرگرمی و سرگرمی موقتاً با افتخار به رم می آمدند ، اکنون از تحقیر و بی تفاوتی خود رنج می برند و دائماً “می خواهند جلب توجه کنند و مورد تأیید دیگران قرار گیرند.” اگر کسی تأیید نکند ، اولین کار او گفتن کلمات و جملات زشت و ناپسند است که به یک عادت همیشگی تبدیل می شود و برای بستگان و همشهریان به محیط خانواده منتقل می شود و شاید روزی تعداد مصرف کنندگان رومی اینقدر زیاد شود. به حدی که حتی در مترو ، اتوبوس ، خیابان ، کلاس ، بازار و … با بسیاری از این توهین ها و عدم عفت و سپس درگیری تن به تن روبرو می شویم گویی همه مشروب می خورند یا قرص روانگردان بنوشید و چشمان خود را بسته به حقایق! و بنابراین انواع تجاوزات و کشتارها و شکایات در حال افزایش است زیرا انسان به این وضعیت عادت کرده و فناوری جدید خود را به خوبی توسعه داده است! این نشان می دهد که ارزش ها چیزی هستند که در فضای مجازی وجود دارد. شما نه آنچه را در مدارس و کتابها به شما آموخته اند می بینید و نه آنچه را یاد گرفته اید یا مشاهده کرده اید!

    “بد نیست که در اینجا به بهانه برخی از متخصصان ، متخصصان یا افراد عادی مانند والدین یا حتی صاحبان چت انتقاد کنیم که می گویند نحوه استفاده از یک شی ، برنامه ، فن آوری ، سرویس و غیره یک مثال مهم و کم است. ” “چاقو می تواند هم برای کشتن و هم برای پوست کندن میوه استفاده شود!” آنها بارها به محیط مجازی اشاره کرده و ادعا کرده اند که اگر کسی از چت به خوبی و به درستی استفاده کند ، واقعاً “مفید است!” (آنها حتی فرق چت را هم نمی دانند) و وقت گذراندن در یک اتاق گفتگو!) دوازده نفر را ترک کنید.