مقدمه ای بر جهان از تبلیغات PPC (persian)

[ad_1]

PPC یا پرداخت به ازای هر کلیک است که شکل دیگری از تبلیغات است که می توان در موتورهای جستجو, شبکه های آگهی و وب سایت ها و یا وبلاگ ها. پرداخت برای هر کلیک است که تبلیغ فقط پرداخت برای کلیک به وب سایت خود را. یک بار تبلیغ می یابد سایت او می خواهد برای تبلیغ در, آنها سپس پیشنهاد در جستجوی عبارات و یا کلمات کلیدی که آنها فکر می کنم مردم را برای جستجو در موتورهای جستجو. به عنوان مثال اگر شما یک وب سایت در مورد مواد غذایی و یا ارائه محصولات غذایی مانند کتاب آشپزی, شراب, مواد غذایی, آشپزخانه, اسباب بازی و غیره پس از آن شما خواهد پیشنهاد در کلمات کلیدی مرتبط به این واژه ها و یا کسانی که کلمات را دقیق کلمات کلیدی. یک مثال خوب از این خواهد بود حستبلیغ گوگل. ناشران می توانید پول کسب درآمد با قرار دادن تبلیغات در سایت خود و شما تبلیغ شانس آگهی خود را در حال قرار دادن بر روی تبلیغات است. تنها زمانی که کاربر کلیک این آگهی تبلیغ کننده مجبور به پرداخت به همین دلیل است که آن را به نام پرداخت پستها در طول کلیک کنید. حداقل قیمت هر کلیک بستگی به سایت شما تصمیم به تبلیغات با. معمولا بالاترین پیشنهاد مجاز است $0.01. این سایت که در آن تبلیغ می خرید مناقصه خواهد بود در AdWords.

دیگر نیز وجود دارد که پرداخت پستها در طول برنامه هایی که ممکن است بهتر است برای شما مناسب است. این پرداخت در هر برنامه شامل پرداخت به ازای هر تماس در هر پرداخت و تحویل و پرداخت در هر عمل پرداخت پستها در طول سرب و حتی پرداخت در هر گوش. شما می توانید هر یا همه از این برنامه های تبلیغاتی برای دریافت بازدید کننده بیشتر به وب سایت خود را به بازدید کنندگان که به دنبال به طور خاص برای هر آنچه در آن است را ترویج و یا فروش. بهترین شرط بندی شما این است برای انجام یک جستجو در “تبلیغات PPC” و قبل از شما انتخاب کنید یک سایت انجام برخی تحقیقات و پیدا کردن برخی از نظرات. سوال در مورد آنها را در انجمن شما رفتن. ببینید که چه نوع از سایت دریافت بهترین پیشنهادات بهترین نتایج ، وجود دارد تن از سایت های خارج وجود دارد که خوشحال خواهد بود برای شما برای ثبت نام به عنوان یک تبلیغ و یا ناشر است. بعضی از آنها حلال و بعضی ها نه. با دقت انتخاب کنید. یکی دیگر از نکته کوچک من می تواند به شما از تجربه شخصی است اگر و هنگامی که شما پیدا کردن یک PPC سایت و یا پرداخت هر سایت و آن را اولین بار خود را با استفاده از سایت استفاده از مقدار کمی از پول را قبل از شما را به واقعا بزرگ مبارزات. به این ترتیب شما می توانید با خیال راحت تست این سایت با بیرون واقعا از دست دادن بیش از حد پول در روند.

در اینجا نمونه هایی از برخی از سایت های حلال که در آن شما می توانید خرید مناقصه به عنوان یک تبلیغ برخی از این بهتر مناسب برای PPC دیگران بهتر مناسب برای پرداخت پستها در طول سرب و یا پرداخت پستها در طول عمل است. AdWords گوگل, داشتن, Adbrite Yahoo! جستجوی مایکروسافت Adcenter, LookSmart, آمازون. سایت های خوب دیگر را امتحان کنید برای تبلیغ در سایت های شبکه های اجتماعی مانند MySpace, Facebook, Xanga, Moli ، معمولا سایت های شبکه های اجتماعی در حال هزینه هر چند, اما شما می توانید مطمئن شوید که به ارزش آن خواهد شد. مای اسپیس به تنهایی بیش از 200 میلیون عضو منم بسیاری از چشم فقط در حال انتظار برای مشاهده آگهی های خود را! شانس خوب خود را با مناقصه, من امیدوارم که همه شما را در بر داشت که این مقاله به شما برخی از ایده های خوب در چه PPC است و چگونه برای رفتن در مورد آن زمانی که جستجو برای سایت برای قرار دادن تبلیغات خود را در.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>