قیمت سشوار

از نظر من سشوار یکی از مهمترین ابزارهای آرایش مو است ، بنابراین فکر می کنم این کاری است که می توانید کمی تحقیق کنید ، بنابراین شما واقعاً می دانید چه چیزی را بدست می آورید.

راهنمای خرید سشوار
این که آیا شما در بازار اولین سشوار خود هستید و یا به دنبال به روزرسانی آنچه در حال حاضر هستید هستید ، این راهنمای خرید سشوار برای شما مناسب است.

من قصد دارم در مورد قیمت سشوار 20 دلاری و سشوار حرفه ای تر صحبت کنیم که عموماً در هر جایی از 50 دلار و بالاتر است.

تمام بهترین ابزارهای یک ظاهر طراحی مو را مشاهده کنید .

فهرست مطالب
قدرت
عنصر گرمایش
یون های منفی
سرعت
حرارت
دکمه عکسبرداری خنک
سیم برق
درپوش قابل جابجایی
نازل
ساخت و ساز
توصیه
قدرت
قدرت سشوار
اولین ویژگی ای که می خواهید به آن نگاه کنید قدرت است. این در وات اندازه گیری می شود و در واقع وات بالاتر با جریان هوای قوی تر برابر است.

به طور کلی ، در بازار سشوار بیست دلاری ، احتمالاً حداکثر توان موردعلاقه شما چیزی در حدود 1800 وات است.

من قبلا 20 دلار بنفش بنفش داشتم و حداکثر 1875 وات بود. اشکالی ندارد اما اگر آن را با یک سشوار 50 دلاری مقایسه کنیم که در سطح ارزانتری از سطح حرفه ای قرار دارد ، دارای تنظیمات کم سرعت 1800 وات است و برای تنظیم سرعت بالا تا 2000 وات می رود.

با بالا رفتن قیمت ها و بالا رفتن ، و شما در حال مشاهده برخی مدل های حرفه ای با کیفیت بالا هستید ، می توانید رتبه بندی قدرت را در سه هزار وات مشاهده کنید ، اما این برای کاربر خانگی معمولی واقعاً بیش از حد است.

این برای یک متخصص مراقبت از مو که قصد دارد از آن استفاده کند هر روز در سالن حس می کند ، اما برای
شخصی که در خانه هستم می گویم اگر چیزی در حدود 2،000 تا شاید 2400 وات بدست آورید می خواهید در حد خوبی قرار بگیرید.

عنصر گرمایش
سرامیک-گرم کردن عنصر
ویژگی بعدی که می خواهید در نظر بگیرید همان چیزی است که عناصر گرمایش از آن ساخته شده اند.

به طور کلی دو نوع سشوار را در آنجا مشاهده خواهید کرد. برخی از آنها به عنوان گرمای سرامیکی و برخی دیگر که اصلاً از آن نام برده نمی شوند و این بدان معنی است که عناصر گرمایشی آنها فلزی است.

نکته اصلی که باید در اینجا بدانید این است که در اصل سرامیک ها فقط به طور یکنواخت گرم می شوند به طوری که منجر به توزیع بهتر گرما به موهای شما می شود و فقط به این نتیجه می رسد که قادر هستید موهای خود را کمی به طور مساوی خشک کنید و کمتر نگران هستید در مورد نقاط گرم که می توانند آسیب های احتمالی را انجام دهند.

به نظر نمی رسد که قیمت آن بیش از حد افزایش یابد ، زیرا من بسیاری از خشک کن موهای ارزان قیمت را دیدم که دارای گرمای سرامیکی هستند.

یون های منفی
سشوار-منفی-یون ها
ویژگی سوم که می خواهید به آن نگاه کنید یون های منفی هستند.

شاید کمی عجیب به نظر برسد اما این برای من یکی از مهمترین ویژگی هایی است که سشوار شما می تواند داشته باشد.

این بدان معنی است که شما موهای خود را خشک می کنید ، این در واقع تیراندازی یون های با بار منفی در سر شماست.

این ممکن است کمی عجیب به نظر برسد اما اگر یک ثانیه در اینجا حساسیت پیدا کنیم ، اساساً این بدان معنی است که آن یونهای با بار منفی قصد دارند با مولکولهای آب بار مثبت در موهای شما واکنش نشان دهند.

یون های منفی قصد دارند سریعتر از بین بروند آن مولکول های آب ، بنابراین موهای شما سریعتر خشک می شود و همچنین به صاف کردن کوتیکول مو کمک می کند ، بنابراین موهای شما را با درخشش طبیعی خوبی رها می کند و به کاهش سرخ شدن کمک می کند. .

یک بار دیگر به نظر نمی رسد که این یک عامل مهم قیمت قیمت باشد ، زیرا من 20 دلار سشوار زیادی دیدم که دارای تکنولوژی یون منفی هستند.

اینها اساساً سه مورد بزرگی هستند که می خواهید به دنبال آنها باشید: قدرت ، گرمای سرامیکی و فناوری یون منفی.

حالا بیایید در مورد برخی از این ویژگی های کوچک تر صحبت کنیم.

سرعت
سشوار-سرعت-گرما
ابتدا تنظیمات سرعت را دارید. بیشتر خشک کنهای ضربه دارای دو تنظیم سرعت ، کم و زیاد هستند. من برخی از سشوارها را با سه نفر دیده ام. من واقعاً نکته آن را نمی بینم. من همیشه به هر حال از سشوار خودم با بالاترین سرعت استفاده می کنم ، بنابراین فکر نمی کنم که این چیزی است که برای من بسیار مهم است ، بنابراین برای آنچه می خواهید انجام دهید.

حرارت
اما به نظر من این مورد بعدی بسیار مهم است و آن تنظیم گرما است.

هنگامی که به دنبال یک سشوار حرفه ای تر هستید ، می خواهید سه تنظیم گرما را پیدا کنید: کم ، متوسط ​​و زیاد.

با برخی از سشوارهای بودجه فقط ممکن است دو مورد دریافت کنید و نوع آن معمولاً کم و زیاد است. بنابراین شما در آن حالت متوسطی که واقعاً می تواند آزار دهنده باشد ، از دست نمی دهید زیرا برای من این چیزی است که من برای بیشتر موهای روزم خود از مو استفاده می کنم.

اگر سه تنظیم داشته باشید ، بیشترین تطبیق پذیری را در اختیار شما قرار می دهد ، بنابراین اگر می خواهید حجم بسیار بالایی ایجاد کنید ، می توانید از تنظیمات بالا استفاده کنید ، یک تنظیم متوسط ​​برای مدل موهای معمولی روزمره خود دارید و سپس پایین تر را دارید. تنظیمات که حجم کمتری به شما می بخشد ، کمی درخشش بیشتری خواهد داشت و اگر واقعاً سعی می کنید موهای خود را از آسیب گرما محافظت کنید ، مفید است.

دکمه عکسبرداری خنک
عکس جالب
مورد بعدی مربوط به تنظیم گرما است و دکمه شات خنک است.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید دکمه شات خنک فقط موهای خود را تغییر خواهد داد تا هوا سرد شود.

من بسیاری از دستگاه های خشک کن سطح پایین را مشاهده کرده ام و به شخصه فکر می کنم خیلی مهم هم باشد زیرا من همیشه در انتهای استفاده از خشک کن ضربه استفاده می کنم. من از دکمه شات خنک استفاده می کنم که به شما کمک می کند تا کوتیکول های مو را خاموش کنید و اساساً مدل موهای خود را در آن قفل کنید. اگر سشوار بخرید که فاقد آن باشد ، می خواهید این توانایی را از دست بدهید.

سیم برق
سشوار-طناب بلند
مورد بعدی چیزی نیست که من واقعاً فکر کرده ام که باید در مورد سشوار توجه داشته باشم اما معلوم می شود که یکی از موارد مورد علاقه من در مورد داشتن حرفه ای تر و آن سیم برق است.

آنچه می خواهید با آن پیدا کنید فکر می کنم تمام سشوارهای ارزان قیمت این است که آنها فقط یک تکه ریز و درشت ، واقعاً بند کوتاه برق دارند.

شخصاً من یک دستگاه خشک کن ارزان قیمت ندیده ام که دارای سیم برق بیش از 3 فوت باشد ، که واقعاً یک نوع احمقانه است ، زیرا مگر اینکه شما یک پریز برق داشته باشید که دقیقاً در کنار سر شما باشد ، باید آن را وصل کنید. داخل بند ناف قرار می گیرند و فقط کثیف می شوند

اما با وجود سشوارهای حرفه ای ، بند ناف نه تنها خوب و ضخیم است بلکه حداقل شش پا نیز طول دارد ، بنابراین تحرک بسیار بیشتری دارید و انعطاف پذیری بسیار بیشتری دارید و برای من این دقیقاً مثل آن است که ارزشش را داشته باشم.

درپوش قابل جابجایی
فیلتر قابل جابجایی
مورد بعدی که می خواهم در مورد آن صحبت کنم این است که آیا سشوار شما دارای درپوش قابل برداشت است یا خیر.

اکنون روی همه خشک کنهای ارزان قیمت که دیدم قادر نیستید این کلاه را بردارید و معنی آن این است که در نهایت قرار است از گرد و غبار و آشغال پر شود و قرار نیست راهی برای تمیز کردن آن داشته باشید.

با داشتن خشک کن های حرفه ای تر ، می توانید آن را حذف کنید. زیرا با گذشت زمان ، دقیقاً مانند هر نوع فن ، طرفداران رایانه ، طرفداران اتاق ، هر چیز دیگری است. این امر می تواند گرد و غبار و آهک را بسازد و خوشحال است که راهی دارید که بتوانید در آنجا حضور داشته باشید و آن را تمیز کنید زیرا این امر باعث افزایش ماندگاری محصول شما می شود.

نازل
کنسانتره-نازل
نکته بعدی نازل هستند.

بیشتر سشوارها چه ارزان باشند و چه حرفه ای ، حداقل با نازل کندانسور همراه خواهند بود و بعضی دیگر بیشتر.

فکر نمی کنم این چیزی باشد که لزوماً روی قیمت قیمت تأثیر بگذارد ، اما آنچه من توصیه می کنم این است که شما می خواهید مطمئن شوید که حداقل با آن نازل کندانسور همراه است زیرا فقط آن را در آنجا قرار داده و هرگز آن را خاموش نکنید.

برخی از آنها با موارد دیگری مانند این نازل های حجمی و آن دسته از مواردی که من از آنها استفاده نمی کنم آمده اند ، اما نکته اصلی من این است که اگر نازل کندانسور ندارید ، جریان هوا در همه جا بیشتر است. کنترل کردن جایی که موهای شما می رود بسیار دشوارتر است و احتمالاً می تواند منجر به پف و یا سرگی بیشتر شود.

ساخت و ساز
Bio-Ionic-Whisper-Light-Dryer
آخرین و مهمترین چیز فقط کیفیت کلی ساخت و ساز نیست.

چیزی که در تجربه خودم یافتم ، سشوار ارزان تر فقط احساس ارزان می کند. منظورم این است که آنها احساس سبک و چروک می کنند. اگر قرار بود آن چیز را روی یک کف کاشی ، که بیشتر مردم در حمام خود قرار دارند ، در جایی که موهای خود را انجام می دهند ، رها کنید ، بسیار ممکن است که از بین برود.

با داشتن سشوارهای حرفه ای تر فقط می توانید احساس کنید که وزن کمی برای آنها وجود دارد ، احساس می کنند که احساس جامد می کنند و احساس می کنند اگر می خواهم آن را رها کنم ، بلافاصله شکسته نمی شود و باعث می شود که من بخواهم یک مدل جدید بخرم.

توصیه
این موارد در اصل تمام نکات و ویژگی هایی است که می خواهید هنگام خرید یک سشوار جدید به آنها توجه کنید.

به شما توصیه می کنم کمی بیشتر پول خرج کنید و حداقل یک نوع سشوار حرفه ای در سطح ورودی داشته باشید تا ارزان ، بیست دلار بگویید.

البته اگر فقط پول زیادی برای سوزاندن دارید ، می توانید بگویید سشوار Dyson به قیمت ششصد دلار ، اما برای اکثر ما می گویم که این تقریباً غیرقابل استفاده است.

توصیه من به شما این است که حداقل پنجاه دلار خرج کنید و سرمایه گذاری کنید زیرا این کار خیلی طولانی تر به طول می انجامد و ویژگی های بهتری خواهید داشت و این فقط یک سشوار بهتر خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>