قیمت سشوار – آرام ترین سشوار موجود در بازار 2020

قیمت سشوار بخش مهمی از کارهای روزمره ما است اما می تواند باعث اختلال در صبح های صلح آمیز ما شود. شاید یک شریک ناراضی را از خواب بیدار کرده باشید که سشوار شما بیش از حد صدا می کند یا بچه های شما به دلیل سر و صدای زیاد دچار تحریک می شوند. در حالی که شما نمی توانید استفاده از سشوار خود را برای مدیریت موهای خود متوقف کنید ، کاری وجود دارد که می توانید در مورد سر و صدا انجام دهید.

بازار امروز شاهد روندی کاملاً سشوار کاملاً مؤثر اما بدون سر و صدا و تحریک کننده است. انتخاب صحیحی که نه‌تنها از سر و صدایی برخوردار نیست بلکه مؤثر و کارآمد نیز است ، تا حدی ارعاب و هولناک است.

در حالی که ممکن است به دنبال سشوار فاقد سر و صدا باشید ، بسیار مهم است که تمامی ویژگی های دیگر را نیز در اختیار شما قرار دهد. سشوار شما باید سبک ، آرام ، شیک ، ارزان و با توانایی محافظت از موهای شما در برابر آسیب باشد.

ما می توانیم معضل شما را بفهمیم و به همین دلیل تصمیم گرفتیم به شما در انتخاب بهترین موارد کمک کنیم. ما در مورد بهترین سشوار های ضربه ای موجود در بازار کاملاً تحقیق کرده ایم تا به شما در انتخاب بهترین موارد موجود در بازار کمک کنیم.

اما قبل از اینکه بیشتر با لیستی از سشوار فوق العاده ساکت در بازار حرکت کنیم ، باید بدانید که چگونه می توانید یکی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد.

راهنمای خرید سشوار آرام
انتخاب سشوار شما یک تجارت جدی و ارعاب کننده است. در حالی که شما سشوار می خواهید که صدایی چندانی نداشته باشد ، بلکه باید کاربردی ، کارآمد و بدون هیچ گونه اثر مضر برای مونس باشد. سشوار شما نه تنها نیاز به مدیریت و سبک کردن موهای شما دارد بلکه باید این کار را انجام دهد بدون اینکه به کیفیت مو شما آسیب برساند.

در اینجا مواردی وجود دارد که قبل از خرید سشوار خود باید در نظر داشته باشید.

سطح نویز
فناوری گرما
Wattage
تنظیم گرما
وزن
قیمت
طول سیم
3 بهترین بررسی سشوار آرام
اکنون که می دانید چگونه سشوار بخرید که مناسب ترین نیاز شما باشد ، بیایید در مورد سشوار های آرام در بازار معاصر بحث کنیم. بعد از چند روز تحقیق و پیگیری ، سرانجام در مورد سه سشوار سکوت تصمیم گرفتیم که نیازهای شما را برآورده کند.

Ion Whisper Quiet Lite Ionic – سرامیک سشوار یک سشوار سرامیکی است که سبک ، آرام و قدرتمند است. این سشوار مجهز به فن آوری یونی تورمالین یونی ، موهای بدون سرخ و براق استایل به زیبایی را به شما می دهد. سشوار بسیار ارزان است و موهای شما را بدون آسیب و براق می گذارد.

سشوار MHU Professional Salon Grade 1875w یک سشوار با کیفیت بالا است که نه تنها مزایای فناوری گرمای استنتاج یونی سرامیکی یونی را به شما می دهد بلکه از تجربه کمتری برای سر و صدا نیز برخوردار است که بسیار مورد تقاضا است. این سشوار با داشتن یک نمای بیرونی مشکی شیک و قدرتمند است.

سشوار BIO IONIC Whisper Light Pro شیک ، مؤثر ، بی سر و صدا و هر آنچه را که می خواهید در سشوار دارید. مجهز به فناوری مواد معدنی نانونیک ، سرخوردگی را کنترل می کند و به شما در رسیدن به یک نتیجه صاف و براق کمک می کند. در حالی که در سمت گران قیمت مقیاس قیمت قرار دارد ، کار خود را کاملاً انجام می دهد.

  1. Ion Whisper Quiet Lite Ionic – سشوار سرامیکی ، 1875 وات
    Ion Whisper Quite Lite Ionic

مشاهده در AMAZON
این سشوار مجهز به فناوری سرامیک ، کارآمد ، مؤثر و بی سر و صدا است. با 1875 وات ، به اندازه کافی و بدون نیاز به سر و صدای تحریک کننده و پر تحرک ، رنج می برید و به راحتی می توانید مدل های پیچیده را کنترل کنید.

فن آوری یونی تورمالین به موهای بدون پاراز و براق می بخشد که برای مدت زمان مناسب صاف و براق می ماند. با داشتن 4 تنظیم دما و 2 تنظیم سرعت مختلف ، می توانید به راحتی و بدون دردسر از مراقبت موهای سفارشی شده برای نوع مو خود استفاده کنید. دکمه شات جالب و فیلتر lint قابل جابجایی به شما کمک می کند تجربه رضایت بخش تری داشته باشید.

ما این واقعیت را دوست داشتیم که بسیار سبک وزن است و راحت تر می توان آنرا کنترل کرد. نمای بیرونی شیک و بی انتها ، قطعاً چیزی است که ارزش نوشتن در مورد آن را دارد. این برند همچنین یک دیفیوزر و دو کنسانتره اضافی در اختیار شما قرار می دهد تا بر این اساس موهای خود را سبک کنید.

اگرچه دقیقاً نمی توانیم بگوییم که به عنوان “زمزمه” ساکت است ، اما به اندازه کافی خوب است که شما با صدای تحریک کننده دچار آشفتگی و پریشانی نشوید. علاوه بر این ، در حالی که گرما برای یک ظاهر طراحی شده پیشرفته عالی بود ، هوای هوا و قدرت می توانند بهتر باشند.

سشوار نسبت به سایر ساکت های موجود در بازار بسیار ارزان است. با چنین نرخ مقرون به صرفه ، سشوار از ویژگی ها و نتایج بسیار بهتر از ارزش خود را ارائه می دهد. پایان صاف ، براق و براق همان چیزی است که در انتها به دست می آوریم.

چیزهایی که ما دوست داشتیم
فناوری یونی تورمالین
4 تنظیمات سرعت و 2 گرما
دیفیوزر و کنسانتره ارائه می شود
سبک وزن
ارزان
چیزهایی که ما دوست نداشتیم
قدرت کافی نیست
دقیقاً “نجوا” ساکت نیست

  1. سشوار حرفه ای MHU Grade 1875w
    سشوار موی حرفه ای MHU Grade 1875w

مشاهده در AMAZON
یکی از بهترین سشوارهای آرام در بازار ، MHU آنچه را که ادعا می کند فراهم می کند – یک سشوار سطح حرفه ای بی صدا. سشوار مجهز به گرمای مادون قرمز و فن آوری یون منفی ، به شما کمک می کند تا سریعتر و بدون هیچ گونه آسیبی به پایان برسید.

با داشتن یک موتور AC با قدرت 1875 وات ، از باد قدرتمند و بدون صدای معمولی ، تحریک کننده و بلند استفاده می شود. صدا آن را بسیار کم می کند و لرزش به راحتی قابل کنترل است.

سشوار ضربه مجهز به کنسانتره و پخش کننده جریان هوا اضافه شده است تا به شما در رسیدن به توان و حجم بیشتر کمک کند. نمای بیرونی مشکی شیک و شیک است.

ما کاملاً عاشق این واقعیت بودیم که از یک سیم مقاوم در برابر حرارت 9 پا استفاده می شود. چند بار با این مشکل روبرو می شویم که سیم سشوار ما خیلی کوچک است و هنگام وصل شدن به غرور ما نمی رسد؟ اکثر مواقع! این بند ناف به اندازه کافی طولانی است که می توانید در حین استفاده از سشوار خود را ببندید.

همچنین یک پاک کننده پرزدار قابل جابجایی را فراهم می کند که عمر طولانی تر را تسهیل می کند. از 3 تنظیم گرما و 2 تنظیم سرعت استفاده می شود تا تجربه سفارشی و شخصی سازی شده ای به شما ارائه دهد. دکمه شات خنک هنگامی که نمی خواهید گرما بر روی موهایتان بیفتد ، مناسب استایل است.

در حالی که کمی سنگین است ، اما خشک شدن سر و صدای کم و قیمت ارزان قیمت بیشتر از آن را ایجاد می کند.
چیزهایی که ما دوست داشتیم
موتور کم صدا
بیرونی شیک
دیفیوزر و کنسانتره اضافه شده است
بند ناف 9 فوت
3 تنظیم سرعت و حرارت 2
ارزان
چیزهایی که ما دوست نداشتیم
سنگین

  1. Bio IONIC Whisper Light Pro-Dryer
    سشوار نرم افزار BIO IONIC Whisper Light

مشاهده در AMAZON
این سشوار با قدرت 1400 وات ساکت ، قدرتمند و مؤثر است. موهای شما را بدون سر و صدا ، براق و براق می گذارد.

از قدرت فن آوری معدنی نانونیونیک برای آبرسانی موهای خشک ، آسیب دیده و سرخ شده شما استفاده می کند. نه تنها باعث می شود موهای شما براق و پر جنب و جوش باشد ، بلکه باعث می شود موهای شما خیلی بیشتر قابل کنترل باشد.

سشوار نه تنها بسیار آرام ، بلکه سبک و راحت است. این دستگاه از یک بند ناف بلند و یک کنسانتره اضافه شده برای قدرت بهتر بهره می برد.

نمای بیرونی شیک سیاه و آبی شیک و جذاب است. این دستگاه با 2 تنظیم گرما و یک دکمه شات جالب برای سبک و درخشش نور ارائه می شود. فیلتر جداشونده به شما امکان تمیز کردن آن را به راحتی و بدون دردسر می دهد.

تنها مشکلی که در رابطه با این سشوار داریم این است که دقیقاً قدرتمندترین سشوار موجود در بازار نیست. بله ، ساکت است اما به همین دلیل ، قدرت و حجم هوا را به خطر انداخته است. اگر شما می خواهید یک سبک بسیار پیچیده و با گرما و سرعت بالا ، ممکن است با مشکل روبرو شوید.

این سشوار نیز بسیار گرانتر از سایرین است. و دیفیوزر فراهم نمی کند که می تواند مضراتی برای زیبایی های موهای مجعد باشد. با چنین قیمت بالا ، قطعاً عدم وجود دیفیوزر ناامیدکننده است.

اگر نتوانید قیمت بالایی را نادیده بگیرید ، سشوار موهایتان را ابریشمی صاف ، نرم و کنترل می کند. احساس می کنید درخشش و لرزش خاصی در موهای خود مشاهده می کنید که به سختی می توان به دست آورد.

چیزهایی که ما دوست داشتیم
آرام و مؤثر
فناوری معدنی نانونیونیک
کنسانتره طناب بلند و اضافه شده
سبک وزن
طراحی شیک
چیزهایی که ما دوست نداشتیم
نه به اندازه قدرتمند
بسیار گران است
دیفیوزر ارائه نمی دهد
نتیجه
هر سه سشوار ضربه ای که در بالا به آنها اشاره شد ، همان اندازه که شما می خواهید وجود داشته باشد ، قادر و کارآمد هستند. علاوه بر این ، فناوری بدون سر و صدا آنها به شما کمک می کند موهای خود را بدون هیچ گونه نگرانی در مورد مزاحمت شریک زندگی خود و یا بیدار کردن بچه های خود ، به موهای خود سبک دهید.

قبل از انتخاب سشوار خود ، به مبلغ مورد نظر برای سرمایه گذاری و ویژگی هایی که بیشترین اهمیت را برای شما دارند فکر کنید. سشوارهای آرام در انواع مختلفی از قیمت قرار دارند ، بنابراین تصمیم بگیرید قبل از اینکه به جستجوی تجهیزات مناسب بروید ، تصمیم خود را بگیرید.

سشوار شما باید قدرتمند ، مؤثر ، بادوام و بی خطر باشد. این باید موهای شما را براق ، براق و کنترل کند. سشوار شما در کارهای روزمره نقش اساسی دارد ، بنابراین حتما بهترین بازار را بدست آورید.

ما امیدواریم که بررسی دقیق به شما در رفع مشکلات سشوار کمک کند. سشواری را انتخاب کنید که به بهترین وجه مناسب موهای شما باشد و یک تصمیم آگاهانه بگیرید. پس برای چی منتظری؟ سشوار خود را انتخاب کنید و همین حالا شروع به خرید کنید!