شما نیاز به خود را محصول دیجیتال

[ad_1]

داشتن اطلاعات خود محصول یکی از ساده ترین راه برای ساختن آنلاین پول است. خود محصول دیجیتال می تواند به شما کمک کند برای ساخت و ایجاد نام تجاری خود را. شما می توانید استخدام بازاریابان وابسته به ترویج محصولات خود را برای شما. بهترین از همه, اطلاعات محصولات در حال آسان برای ایجاد.

اطلاعات محصولات یک میلیارد دلار کسب و کار. آنها طیف وسیعی از کتابها به ضبط صوتی به تصویری دروس. هنگامی که ایجاد شده می توان آنها را به صورت دیجیتالی دریافت در حالی که شما خواب. پول به طور خودکار به حساب پی پال خود را. آن است که تمام اتوماتیک و شما لازم نیست که برای انجام هر کار است.

Udemy است که فقط یک ارائه دهنده دوره های آنلاین. آنها 4 میلیون دانش آموز و 20,000 دوره های آموزشی و بیش از 93 میلیون دلار درآمد سالانه. فیلم آموزش بزرگ دیگری است نام آنلاین دوره های ارائه دهنده انجام 100 میلیون دلار درآمد سالانه. و وجود دارد بسیاری از دوره های آنلاین ارائه دهندگان.

اما چقدر می تواند شما را با خود را آنلاین ، Udemy ادعا می کند که 10 مدرسان ساخته شده است که 1.6 میلیون دلار در یک سال است. متوسط مربی نیست که چقدر پول در Udemy. اما تنها راه برای شما برای پیدا کردن چقدر پول می تواند شما را به خود را ایجاد اطلاعات محصول و فروش آن است.

برخی از نام های بزرگ infopreneurs در حال ساخت میلیون ها فروش خود محصولات دیجیتال است. چک کردن فروم جنگجو, جنگجو پلاس و ClickBank به دیدن آنچه که این بزرگ نام بازاریابان در حال فروش است.

این پول در حالی که شما خواب است, قرعه کشی بزرگ شدن infopreneur.

هنگامی که شما محصول شما کنترل چه اتفاقی می افتد به کسب و کار شما.

اگر شما خود را ندارد محصول خود را و شما لازم نیست که یک کسب و کار پایدار. داشتن اطلاعات خود را محصول اجازه می دهد تا شما را به ساخت یک لیست از خریداران. لیست شما است. نمی تواند آن را از شما گرفته. لیست کسب و کار خود و دارایی. شما می توانید در حال حاضر بازار به لیست خود.

در اینجا برخی از مزایای شما را از تولید محصولات اطلاعات:

شما را وادار به نگه داشتن 100 ٪ از سود.

شما دریافت می کنید خود را برای تنظیم قیمت ها.

شما دریافت می کنید به استخدام شرکت های وابسته و کنترل چقدر شما کمیسیون پرداخت آنها.

شما باید کنترل کامل بر محتوا.

با داشتن محصولات خود را به شما تبدیل به یک قدرت در تو رفتگی در دیوار شما.

ایجاد محصول است سریعترین راه برای شکستن را به یک تو رفتگی در دیوار و سود. شما ساخت یک لیست ایمیل از خریداران است که شما می توانید به ترویج بیش از و بیش از دوباره.

اطلاعات محصولات ارزان و آسان به را است. هنگامی که شما در ایجاد آنها شما می توانید آن را در یک یا دو روز. شما می توانید ایجاد یک قیف فروش از محصولات دیجیتال خود را. شما می توانید قیمت بالاتر محصولات. قیمت بالاتر محصولات دیجیتال کلید به یک پایدار کسب و کار آنلاین. و شما را وادار به نگه داشتن سود.

شما می توانید با تنوع بخشیدن به دیگر سوله و ایجاد جریانهای چندگانه درآمد انفعالی. شما می توانید فروش محصولات خود را در سیستم عامل های مختلف. برخی از این سیستم عامل انجام بازاریابی برای شما. در حال حاضر آنها را به یک بزرگتر کمیسیون برای انجام بازاریابی اما شما واقعا می تواند در پول در حالی که شما خواب.

هنگامی که محصول خود را ایجاد شده است در یک فرم مانند یک کتاب آن را آسان برای تبدیل آن به نوع دیگری از جمله یک دوره یا حتی یک صدا ، آن را آسان برای ایجاد قالب و راهنمای شروع سریع به عنوان پاداش برای محصول خود را.

هنگامی که محصول خود را ایجاد شده است, آن می تواند به تولید درآمد ماه و سال بعد از آن بدون هیچ گونه تلاش در بخشی خود را.

بنابراین اگر شما واقعا می خواهید کنترل بر سرنوشت خود را شما می توانید شروع به یادگیری چگونه به ایجاد و تولید اطلاعات خود محصول.

[ad_2]