سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران منصوب شد

[ad_1]

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، «علیرضا خوشدل» را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران منصوب کرد.

در حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آمده است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر علیرضا خوشدل
با اهدای سلام و تحیات
با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جنابعالی و پیشنهاد مسئولان ذیربط، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران» منصوب می‌شوید.

امید است با بهره‌گیری شایسته از سرمایه‌های انسانی دانشگاه و با هماهنگی کامل با معاونت علوم پزشکی و ریاست استان تهران، نسبت به گسترش فضای انقلابی و جهش علمی و فناوری دانشگاه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نفرمایید.

همچنین با توجه به مسئولیت جدید برادر ارجمند جناب آقای دکتر نگاهداری، با پذیرش استعفا از زحمات ایشان در مدت سرپرستی آن دانشگاه تقدیر و تشکر می‌نمایم. مزید توفیقات جناعالی را از خداوند تعالی خواستارم.»

گفتنی است، علیرضا خوشدل با مدرک دکتری تخصصی اپیدمیولوژی بالینی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران است و سوابقی ازجمله رئیس بهداری لشگر تکاور ذوالفقار، معاون آموزش-پژوهش دانشکده پیراپزشکی ارتش، مدیر آموزش دانشگاه علوم پزشکی ارتش، معاون آموزش و پژوهش فرماندهی بهداشت و درمان ارتش و دانشگاه علوم پزشکی ارتش، دبیر بورد هوافضای وزارت بهداشت، رئیس و قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی ارتش و… در کارنامه خود دارد.

[ad_2]

Source link