زیست جامع حرف آخر

دوره زیست شناسی حیاتی ترین درس در رشته تجربی است اما با بررسی آماری که سازمان سنجش کشور در مورد عملکرد داوطلبان در پاسخگویی به دوره های کنکور منتشر کرده ، شاهد عملکرد ضعیف داوطلبان کنکور در دوره زیست شناسی و دلیل آن هستیم. که این طبیعت زیست شناسی است که احتمالاً لفظ به کلمه آزمایش می شود و فقدان منبع مناسب برای یادگیری این درس مهم است. اما در این مقاله محبوب ترین منبع آموزش کنکور زیستی را به شما معرفی خواهیم کرد که به کمک آن افرادی مانند روژین و هانا یاری توانستند بیش از 90٪ در آزمون ورودی زیست قبول شوند. یک استفاده از زیست شناسی جامع harfe akhar معادل 4 بار مطالعه کل زیست شناسی کنکور است. این روش آموزشی زیست شناسی چهار لایه نام دارد که توسط موسسه حرف آخر ایجاد شده است.

رونمایی از سبک چهار لایه در زیست شناسی موسسه حرف اخر

اما منظور از زیست 4 لایه چیست؟ برای هر یک از مباحث زیست شناسی ، این موسسه از سبک جالبی در آموزش استفاده کرده است. برای آموزش هر مبحث ، ابتدا مربیان این مجموعه ، یعنی استاد محمد شاكری و استاد رضا شعبانی ، كل مبحث را از طریق انیمیشن كه اولین لایه آموزش است ، آموزش می دهند و داوطلب كل مطالب را با این لایه به صورت عمیق فرا می گیرد. . در لایه دوم ، کتاب درسی برای داوطلب خط به خط بررسی می شود و داوطلب یک بار دیگر مطالب را یاد می گیرد. لایه سوم مربوط به مطالعه کتاب نمونه برای رتبه بندی است که در آن تمام گفته های اساتید موجود است و خواندن آنها کافی است. لایه چهارم محلول آزمون است که برای هر آزمون به طور کامل در کتاب درسی بررسی می شود و فقط موسسه زیست شناسی حرف آخر چنین آموزشی را می زند. دوستانی که پایه متوسطه هستند می توانند از محصولات حرف آخر نهم استفاده بکنند.

پکیج 6040 حرف آخر و 100 روز طلایی که انتظار شما را می‌کشد

اما ممکن است احساس کنید که چنین شیوه تدریس بسیار وقت گیر است و داوطلب فقط باید بیولوژی را تمام وقت بخواند در حالی که این طور نیست. اتفاقاً کمترین زمان ممکن برای این کار صرف خواهد شد. به عنوان مثال در پکیج 6040 کل زیست شناسی در 70 ساعت آموزش داده می شود. به عنوان مثال ، فقط 130 دقیقه طول می کشد تا یک آموزش چهار لایه در موضوعاتی از جمله مولکول های زیستی از اتم ها به سلول ها و کربوهیدرات ها برای یادگیری داوطلب انجام شود. 70 دقیقه تدریس در تابلوهای آموزشی و 30 دقیقه برای مطالعه کتاب مدل تا درجه ای که داوطلب برای اجرای آن و تماشای DVD با 30 دقیقه اتلاف وقت به 130 دقیقه زمان نیاز دارد. در ادامه می توانید پکیج کامل تجربی حرف اخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>