درک یوتیوب تجزیه و تحلیل و اصول آن

[ad_1]

YouTube Analytics می آید در زمانی که شما شروع به استفاده از یوتیوب برای آپلود و به اشتراک گذاری ویدئوها و هنگامی که شما شروع به تعجب می کنم که در حال تماشای فیلم های خود را و چگونه آنها می توانند دیدگاه های بیشتر و بهتر نامزدی.

هنگامی که شما برای ساختن یک بی باک کانال یوتیوب نیاز است که شما باید درک کنند که مخاطبان خود است و چگونه با آنها تعامل خود را با فیلم ها. به عنوان شانس آن را داشته باشد یوتیوب تجزیه و تحلیل است که برای نجات به شما مقدار زیادی بیشتر در مورد مخاطبان خود را چه آنها و چه نوع از محتوای شما باید ایجاد کنید برای تبدیل شدن به موفق.

در اینجا برخی از بررسی ها از یوتیوب تجزیه و تحلیل ترافیک برای کمک به شما بهترین استفاده را از این ابزار است. چگونه برای شروع با استفاده از این ابزار بینش را فراهم می کند و هر گونه اطلاعات ممکن است در دسترس در نتیجه خود را که شما می توانید استفاده کنید برای بهبود نتایج خود را.

آغاز شده توسط ورود به حساب کاربری گوگل خود را و حرکت به کانال YouTube خود صفحه و سپس در بالای صفحه کانال با کلیک بر روی دیدگاه برای رفتن به طور مستقیم به کانال شما را تجزیه و تحلیل.

یوتیوب تجزیه و تحلیل خلاصه

بعد گفت: دستورالعمل بالا شما در حال حاضر به دنبال کانال های خود را تجزیه و تحلیل اجمالی. اگر شما در تنظیمات پیش فرض آن را به شما می دهد اطلاعات گذشته 28 روز اما در یکی دیگر از دست شما می توانید تغییر دهید که برای هر دوره از زمان شما می خواهید برای بازیابی و تجزیه و تحلیل از. داده هایی را که شما می خواهید برای بازیابی از این صفحه مفید است اگر شما به دنبال برای دریافت کل گزارش خود را چگونه کانال در حال کار است. اگر شما می خواستم به دنبال اندکی تصرف خود کانال عملکرد سپس بررسی اجمالی این است که جای مناسب برای رفتن.

آن است که به ذکر است که YouTube Analytics نیز بر اساس زمان استاندارد اقیانوس آرام به روز رسانی یک بار در روز و ممکن است یک تاخیر 72 ساعت است. اگر شما واقعا نیاز به نگاه به بسیاری از یوتیوب, تجزیه و تحلیل ترافیک شما ممکن است نیاز به هاپ به هر یک گزارش مفصل.

سازمان دیده بان زمان گزارش

این جایی است که شما را پیدا خواهد کرد ضروری تجزیه و تحلیل در یوتیوب آن را می شکند چگونه خود را در فیلم های مختلف و کیفیت آن در حال نگه داشتن مخاطبان خود را درگیر. سازمان دیده بان زمان گزارش توزیع بینش از عملکرد کلی کانال خود را و همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای شنا کردن عمیق تر به عملکرد فردی ،

 • Views در حال اساسی ترین اندازه گیری از ویدئو های خود را با موفقیت آن را به عنوان نشان می دهد که چگونه بسیاری از زمان شما تصویری را دیده شده است. اما آنها را به حساب کاربران که با کلیک بر روی محتوای خود را ترک کنید و بلافاصله به دلیل انداز در نظر گرفته شده برابر با ارزش با این وجود چگونه زمانی که کاربر به تماشای ویدئو های خود را.
 • سازمان دیده بان زمان ارائه می دهد دقیق تر تفکیک وضعیت محتوای خود را از یوتیوب مبالغ تا زمان که مردم را صرف تماشای فیلم های خود را از آن اقدامات زمان تخمین زده شده است که مخاطبان خود را به تماشای ویدئو های خود را و نشان میدهد که چگونه بسیاری از دقیقه از فیلم های خود را باید به صورت جمعی دیده شده است در کانال خود را.
 • مخاطبان حفظ ارایش چگونه مناسب شما تصویری است که حفظ مخاطبان آن است. شما قادر خواهد بود برای دیدن چقدر بینندگان خود را در حال تماشای از هر تصویری که قطعات باعث آنها را به ترک مطالب خود را. آن را می شود بیشتر و بیشتر به دیدن مطلق خود را با مخاطبان حفظ و نسبت خود را با مخاطبان حفظ نشان می دهد که چگونه ویدئو های خود را در مقایسه با دیگر فیلم های یوتیوب مشابه ظهر و کمک خواهد کرد که شما تعیین که طول تصویری متناسب با شما بهترین.
 • جمعیت شما فراهم می کند یک نگاه جامع در که دقیقا در حال تماشای ویدئو های خود را به بهتر آنها را در بازار. یوتیوب نیز فراهم می کند بینش به جمعیتی تفکیک مخاطبان خود را با جنسیت و سن و همچنین موقعیت جغرافیایی به طوری که شما می توانید پیام های خود را به ترتیب.
 • پخش مکان نشان می دهد هر گونه سایت و یا صفحات خود را به تصویری است که مشاهده در. این یکی از چیزهایی که در مورد یوتیوب که شما ایجاد سرگرم کننده و سرگرم کننده انجمن فیلم های خود را می تواند در راه های مختلف با کدهای جاسازی در فیلم های خود را برای وب سایت خود یا وبلاگ. پخش مکانهای گزارش جدا نمایش خود را از صفحه یوتیوب, نرم افزار و یا هر سایت که شما جاسازی ویدئو های خود را در. آن را نیز به شما برآورد دقیقه تماشا و به طور متوسط در مدت اما شکسته های محل.
 • منابع ترافیک ارائه اطلاعات در مورد چگونه مخاطبان خود می رسد در ویدئو های خود را. وجود دارد انواع مختلف منابع ترافیک و این شامل جستجوی YouTube, YouTube, پیشنهاد فیلم که می توان در یوتیوب توسط کلیک کردن بر روی تصویر بند انگشتی یوتیوب کانال صفحه و لیست پخش یوتیوب. شما قادر خواهید بود تا ببینید که چگونه جستجو ویدئو های خود را در حالی که تشخیص آن ارجاع پلت فرم است که شما به دست آوردن ترافیک بیشتر.
 • دستگاه نشان می دهد اگر مخاطبان خود را به تماشای ویدئو های خود را چه بر روی کامپیوتر خود را تلفن همراه و تبلت و کنسول های بازی. بنابراین شما می توانید با مراجعه به آنها برای ایجاد کوتاه تر یا طولانی ویدئوها خواهد بود که بهتر از هر ابزار.

نامزدی, گزارش

نمایش تنها بخشی از ساختمان یک شکوفایی کانال یوتیوب. به عنوان شما در حال پا زدن شروع به تغییر مطالب خود را به اشتراک گذاری در یوتیوب و ساخت یک مخاطب شما ممکن است بخواهید به دنبال آن نوع از نامزدی فیلم های خود را در حال تولید است.

 • مشترکین نشان می دهد که چگونه بسیاری از مشترکان شما به دست آورده اند و در همان زمان چگونه بسیاری از مشترکین شما از دست داده اند. آنها مهم هستند زیرا آنها هستند کاربرانی که در حال مشاهده جذاب و احتمالا مؤثر بر دیگر مردم به تماشای فیلم های خود را. نظارت مشترکین خود را به طور منظم و یا به عنوان برنامه ریزی شده برای کمک به شما در تشخیص اگر شما و یا شما موفق به انجام این کار است. ایجاد فیلم را که مردم می آیند و تمایل برای اطلاعات بیشتر.
 • دوست داشتن و دوست نداشتن متراکم تعداد افرادی که دوست داشت و دوست نداشت ویدئویی خود را. آن است که لازم به ذکر است که شما باید تمرکز در رسیدن به اهداف خود را, شما باید کار را به الهام بخش و سرگرم کردن بینندگان خود را به عنوان آنها ضروری برای موفقیت شما.
 • نظرات شما ارائه تعداد نظرات ویدئو های خود را جمع آوری است. نظرات می تواند یک راه بسیار خوبی برای شما را به دانستن آنچه که مخاطبان خود را ادراک در مورد این ویدئو در همان زمان به تعامل با آنها را با پاسخ دادن به سوال خود و یا پاسخ به نظرات.
 • های بر تعداد دفعاتی که فیلم های خود را به اشتراک گذاشته شده و در آن فیلم های خود را به اشتراک گذاشته شده است.
 • حاشیه نویسی ارائه اطلاعات در ویدئو های خود را حاشیه نویسی’ عملکرد خود را از طریق کلیک و رای دادن. آن را به شما اطلاعات ارزشمند در مورد چگونه موثر هستند call-to-action ویژگی های فیلم های خود را.

ضروری اندازه گیری از موفقیت آن دسته از مخاطبان که توجه بر روی فیلم های خود را با نام تجاری و پیام پشت فیلم های خود را. آنها نشان می دهد حمایت خود را از طریق ها و نظرات به فیلم های خود را.

[ad_2]