خرید دستبند هوشمند m2


توسط BK
ساعت های هوشمند این روزها محبوبیت زیادی کسب می کنند. امکاناتی مانند مچ بند هوشمندی تناسب اندام ، نظارت بر ضربان قلب ، پاسخ به تماس ها و پیام ها و غیره آنها را به یک وسیله مفید تبدیل می کند. در اینجا ما Xiaomi Mi Smart Band 4 Review را به اشتراک گذاشته ایم.

بررسی Xiaomi Mi Smart Band 4 Review

از آنجا که شرکت های زیادی برای مچ بند هوشمند های هوشمند در بازار وجود دارند ، می توان انتخاب مدل ساعت مناسب از شرکت مناسب را گیج کننده کرد. ویژگی های ساعت های هوشمند آنها را به مفیدترین لوازم جانبی هوشمند تبدیل کرده است.

شیائومی به دلیل داشتن دستگاه های هوشمند و لوازم جانبی مختلف مانند تلفن های همراه ، تلویزیون ، هدفون ، ساعت های هوشمند و غیره مشهور است. در این پست ما یک بررسی مفصل Xiaomi Mi Smart Band 4 را به اشتراک گذاشته ایم تا به شما کمک کنیم بدانید که آیا این مچ بند هوشمند هوشمند برای شما مناسب است یا نه؟ .

Xiaomi Mi Band 4 در تاریخ 19 سپتامبر 2019 معرفی شد. قبل از اینکه به بررسی Mi Band بپردازیم ، ابتدا به مزایای اصلی ساعت های هوشمند نگاهی بیندازید :

ساعت های هوشمند برنامه های کاربردی دارند
آنها دارای ویژگی های تماس و پیام رسانی هستند
راهنمای سفر را تهیه کنید
آنها دارای بسیاری از ویژگی های سلامتی و تناسب اندام هستند
دریافت اطلاعیه در مچ دست خود
فهرست
طراحی و نمایش Mi Band 4
عمر باتری Mi Band 4
ویژگی های Mi Band 4
Mi Band 4 مچ بند هوشمندی خواب
ویژگی های سلامتی و سلامتی Mi Band 4
ویژگی های موسیقی Mi Band 4
آیا باید Mi Band 4 را بخرم؟
طراحی و نمایش Mi Band 4
Mi Band 4 از طراحی کپسولی شکل برخوردار است و حدود 40٪ صفحه نمایش رنگی AMOLED بزرگتر از Mi Band 3. دارد. صفحه نمایش AMOLED از Band 4 0.95 اینچ است. نمایشگر آن کمک می کند تا از یک روشنایی کامل استفاده کنید تا بتوانید به درستی از آن در فضای بیرون استفاده کنید.

متن و رنگهایی که با نمایشگر Band 4 به دست می آورید بسیار زیبا است. این اطمینان را به شما می دهد که مشکلی برای خواندن این مچ بند هوشمند در زیر نور مستقیم خورشید نخواهید داشت.

در زیر این مچ بند هوشمند به شکل کپسول ، سنسور ضربان قلب و پین های شارژ وجود دارد. شارژ Mi Band 4 آسان است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که کپسول را از مچ بند هوشمند بیرون آورده و آن را در شارژر قرار دهید.

Mi Smart Band 4 دارای بندهایی بسیار سبک است از این رو مشکلی با پوشیدن آن در تمام طول روز و هنگام خواب نخواهید داشت. این مچ بند هوشمند با فناوری ضد آب 5ATM طراحی شده است که به شما امکان می دهد در هنگام شنا این مچ بند هوشمند را بپوشید. این روش به طور خودکار سبک شنا شما را تشخیص می دهد و برای مچ بند هوشمندی ، 12 نقطه اطلاعات دقیق را ضبط می کند.

جدا از این ، شما هیچ مشکلی با صفحه لمسی و دکمه خازنی این مچ بند هوشمند هوشمند پیدا نخواهید کرد. شما قادر خواهید بود بدون هیچ زحمتی از ویژگی های مختلف ساعت استفاده کنید.

همچنین بررسی کنید:

9 بهترین مچ بند هوشمند زیر Rs. 10،000 در هند

بررسی مچ بند هوشمند Amazfit Bip Lite

راهنمای خرید مچ بند هوشمند: همه چیز را باید بدانید

عمر باتری Mi Band 4
عمر باتری مهمترین عاملی است که هنگام خرید ساعت مچی هوشمند باید در نظر بگیرید. باید مطمئن شوید که مچ بند هوشمندی را که سریعاً از باتری خالی شود ، انتخاب نمی کنید. نتایج عملکرد باتری Xiaomi Smart Band 4 چشمگیر است.

با شارژ کامل تنها Mi Smart Band 4 ، باتری آن می تواند بیش از یک هفته دوام داشته باشد. این شامل فعال کردن سنسور ضربان قلب و مچ بند هوشمند خواب در تمام مدت است.

به طور خلاصه ، اگر عمر باتری Xiaomi Smart Band 4 را با Mi Bands قبلی مقایسه کنیم ، عملکرد باتری همچنان یکسان است.

ویژگی های Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4 از ویژگی های مختلفی برخوردار است. با استفاده از این مچ بند هوشمند ویژگی های مچ بند هوشمندی ضربان قلب ، مچ بند هوشمندی تناسب اندام ، مچ بند هوشمندی خواب ، دویدن ، دوچرخه سواری ، شنا و غیره را بدست می آورید. بیایید نگاهی به ویژگی های مختلف این گروه هوشمند بیندازیم:

Mi Band 4 مچ بند هوشمندی خواب
مچ بند هوشمندی خواب یک ویژگی عالی برای افرادی است که در خواب مشکل دارند یا افرادی که می خواهند خواب خود را رصد کنند. با استفاده از این مچ بند هوشمند هوشمند می توانید الگوی خواب خود را رصد کنید و بررسی کنید خواب شما چقدر خوب یا بد است. این دستگاه برای مچ بند هوشمندی خواب دقیق ارائه می دهد.

برای مچ بند هوشمندی الگوی خواب ، باید مچ بند هوشمند خواب را در حالی که خواب هستید فعال کنید. می توانید اطلاعات دقیق مربوط به مچ بند هوشمندی خواب را از برنامه Mi Fit مشاهده کنید. این برنامه در دو سیستم عامل Android و iOS موجود است.

ویژگی های سلامتی و سلامتی Mi Band 4
در حین خرید مچ بند هوشمند ، باید ویژگی های مختلف سلامتی و تناسب اندام را در نظر بگیرید. مهمترین صعب العبور بودن داشتن مچ بند هوشمند توانایی مچ بند هوشمندی سلامتی و سلامتی است.

از این رو ، نباید در مورد ویژگی های مختلف سلامتی و تناسب اندام گروه هوشمند سازش کنید. این مسئله زمانی مهمتر می شود که نسبت به سلامتی خود بسیار آگاهی داشته باشید و یک فرد تناسب اندام باشید.

دستبند هوشمند m2

Mi Smart Band 4 می تواند فعالیتهای مختلفی از جمله شنا ، دوچرخه سواری ، پیاده روی ، دویدن ، تردمیل و سایر فعالیت های بدنی را مچ بند هوشمندی کند. جدا از این ، می تواند ضربان قلب شما را نیز مچ بند هوشمندی کند. می توانید تمام معیارهای حیاتی را از برنامه Mi Fit (سازگار با هر دو سیستم عامل Android و iOS) مشاهده کنید.

ویژگی های موسیقی Mi Band 4
با استفاده از این مچ بند هوشمند هوشمند ، شما مجبور نیستید تلفن خود را برای تغییر آهنگ یا افزایش / کاهش صدا خارج کنید. کنترل موسیقی هوشمند این گروه به شما امکان تغییر آهنگ ، افزایش / کاهش صدا از مچ دست خود را می دهد.

آیا باید Mi Band 4 را بخرم؟
بله ، شما باید Smart Band 4 شیائومی را بخرید.

با استفاده از این مچ بند هوشمند طراحی شده به شکل کپسول ، به ویژگی ها و قابلیت های متنوعی دست می یابید. با توجه به قیمت Mi Band 4 ، ویژگی های پریمیوم زیادی را با این مچ بند هوشمند به دست می آورید. از موسیقی گرفته تا سلامتی و تناسب اندام ، همه چیز را در بر می گیرد.

برنامه Mi Fit به شما کمک می کند تا همه معیارهای سلامتی و سلامتی را مچ بند هوشمندی کنید. این امر دستیابی به اهداف سلامتی خود را برای شما آسانتر می کند. در این بررسی Xiaomi Mi Smart Band 4 Review ، ما ویژگی های مختلف ، کارکردها و عملکرد Xiaomi Band 4 را توضیح داده ایم تا تصوری از اینکه آیا این گروه هوشمند برای شما مناسب است یا نه ، بیان کنیم.

بررسی Xiaomi Mi Smart Band 4 در هند (خرید یا نه؟)

دسته بندی هادستگاه های هوشمند
برچسب هاMi Smart Band 4 ، مچ بند هوشمند ، ساعت های هوشمند زیر 10K
ناوبری ارسال کنید
بررسی موسیقی پخش دیجیتال قابل حمل Saregama Carvaan
10 بهترین قرص رسم در هند (با صفحه نمایش)