تولید رایگان آگهی هدفمند با استفاده از یوتیوب

[ad_1]

یوتیوب ویدیو های سایت است که اجازه می دهد تا به شما برای آپلود مشاهده نرخ و اظهار نظر در مورد فیلم ها. یوتیوب یک سرویس رایگان است و هر کسی می تواند ثبت نام و از آن استفاده کنید.

یوتیوب بر روی صحنه آمد و در اوایل سال 2006 است و در حال حاضر بزرگترین و سریع ترین رشد رسانه های تبلیغاتی. مدت کوتاهی پس از آن راه اندازی در سال 2006 یوتیوب در حال حاضر به مراتب بیش از رشد اصلی سایت از جمله Craiglist, MySpace ، eBay و وبلاگ نویس است.

این به چه معنی برای شما به عنوان یک بازاریاب شبکه? یوتیوب ادامه خواهد داد به رشد در آینده و در حال حاضر زمان برای اقدام اگر شما می خواهید به استفاده از این رسانه است.

یوتیوب مانند سئو در اواسط دهه 90 زمانی که بهینه سازی موتور جستجو بسیار جدید بود و آن را بسیار آسان برای وارد کردن چند کلمات کلیدی در متا تگ برای گرفتن رتبه بندی بالا. در حال حاضر آن را نیز بسیار آسان برای به دست آوردن رتبه بندی بالا برای ویدیو خود را در یوتیوب, همه شما باید انجام دهید این است را وارد کنید کلمات کلیدی در توضیحات و تگ که مربوط به محتوای ویدئویی خود را و شما باید یک رتبه بندی بالا در یوتیوب.

همچنین مهم است را وارد کنید کلمه کلیدی به عنوان بخشی از خود را به عنوان و به همان کلمه کلیدی در توضیحات و تگ. این قطعا می توانید ویدئو های خود را رتبه بسیار بالا در یوتیوب و همچنین در گوگل.

زمانی که مردم رای و یا نظر خود را در تصویری از این نیز بسیار مهم برای دریافت ویدئو های خود را رتبه بندی در بالا با توجه به Google مردم علاقه مند هستند در ویدئو های خود را و به عنوان یک نتیجه از آن دریافت رتبه بالاتر درآمده است.

راه به بازار با یوتیوب است که برای ایجاد یک ویدیو است که ارائه اطلاعات با ارزش خود را به بازار تو رفتگی در دیوار و قرار دادن لینک آدرس سمت راست در آغاز و در پایان فیلم به عنوان این خواهد درایو ترافیک هدفمند به وب سایت خود را.

یوتیوب تا به حال ساخته شده آن را بسیار آسان را برای شما برای قراردادن ویدئو های خود را در هر راه دور وب سایت. این به این معنی شما می توانید به سادگی با کپی کردن کد قراردادن در یوتیوب و قرار دادن کد در وب سایت خود وبلاگ مای اسپیس و یا هر سایت دیگر که اجازه می دهد تا شما را به وارد کردن کد HTML. بنابراین خارج وجود دارد و شروع به استفاده از این رسانه به درایو ترافیک هدفمند به وب سایت خود را.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>