تصمیمات ستاد بحران کرونای دانشگاه کاشان شرایط دانشجویان غیربومی را درنظر بگیرد

تصمیمات ستاد بحران کرونای دانشگاه کاشان شرایط دانشجویان غیربومی را درنظر بگیرد

[ad_1]

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه کاشان در نامه‌ای به رئیس این دانشگاه، درخصوص تصمیمات اخیر ستاد مدیریت بحران در این دانشگاه درخصوص تخلیه خوابگاه‌های دانشجویی نکاتی را مطرح کرد.

در این نامه آمده است:

همانطور که مطلع هستید طی مصوبات اخیر ستاد مدیرت بحران دانشگاه کاشان، شاهد اعتراض و نارضایتی خیل عظیم دانشجویان دانشگاه هستیم.

یکی از موارد زمان تخلیه سرا‌های دانشجویی است. ضمن اینکه دلایل جنابعالی مبنی بر این موضوع مطالعه شده است، ولی دلیل نمی‌شود تنها به خاطر اصرار سازمان امور دانشجویان بر انجام سریع تعمیرات خوابگاه، خروجی تصمیمات ستاد بحران دانشگاه، اعمال فشار و تلخی و سلب آرامش دانشجویان شود؛ لذا لازم است نکاتی را در این موضوع متذکر شوم:

۱- زمان تعیین شده اوج ترافیک امتحان پایان ترم و میان ترم دانشجویان دانشگاه است.

۲- انتظار می‌رود در این مورد دانشجویان استان‌های مرزی و راه دور در نظر گرفته شود.

۳- انتظار می‌رود دانشجویان کم برخوردار دانشگاه که وسیله شخصی برای سفر به شهرستان کاشان را ندارند، در نظر گرفته شوند.

۴- پیرو بند ۳ با توجه به شرایط این دانشجویان و عدم وجود سفر مستقیم شرکت‌های اتوبوسرانی به شهرستان کاشان، انتظار می‌رود سختی سفر این دانشجویان در نظر گرفته شود.

پیشنهاد می‌شود برای جلوگیری از تصمیمات یک طرفه این ستاد و جلوگیری از سلب آرامش دانشجویان، در جلسات این ستاد از چند نفر دانشجو به عنوان نمایندگان دانشجویان دعوت شود.

بسیج دانشجویی دانشگاه کاشان ضمن اعلام آمادگی اعزام نماینده در جلسات، درخواست دارد در تمدید تخلیه سرا‌های دانشجویی اقدامات لازم را اعمال بفرمایید.

آماده///// تصمیمات ستاد بحران کرونای دانشگاه کاشان شرایط دانشجویان غیربومی را درنظر بگیرد

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>